Zgłoś błąd
Kontakt

Zadzwoń

22 122 33 00

pon-pt: 8:00 - 20:00

sobota: 10:00 - 18:00

niedziela: 10:00 - 18:00

Zobacz więcej
Darmowy transport
Gwarancja niższej ceny
Bezpieczne zakupy
Dostawa jutro

Wkładka doustna LABORAIDE pomoc przy porodzie (2 sztuki)

Gwarancja niższej ceny

Znalazłeś produkt w niższe cenie?
Obniżymy ją jeszcze bardziej!

Najważniejsze informacje o produkcie

Kolor Bezbarwny Kod produktu 291527
Czym jest Laboraide?
- stworzony by złagodzić ból porodowy i skrócić drugi etap porodu,
- naturalna pomoc przy porodzie,
- rewolucyjny produkt stworzony w oparciu o badania naukowe,
- prosty i wygodny w użyciu,
- innowacyjny produkt od OPRO – światowego producenta nakładek ochronnych na zęby,
- do zakładania na górną lub dolną szczękę,
- bez konieczności wcześniejszego dopasowywania – po prostu zakładasz w trakcie porodu!,
- zaprojektowany i wykonany w Wielkiej Brytanii można stosować wraz z innymi metodami łagodzenia bólu – znieczuleniem zewnątrzoponowym, znieczuleniem podtlenkiem azotu, pozaskórną stymulacją nerwów (TENS).

Poparte badaniami
Od wczesnych lat 80tych przeprowadzano badania kliniczne mające na celu zbadanie zależności pomiędzy stosowaniem nakładek ochraniających na zęby, a siłą mięśni ciała. Liczne badania pokazały, że dzięki takim produktom sportowcy osiągają znacznie lepsze wyniki - i dlatego ochraniacze na zęby są obecnie często stosowane podczas treningów i zawodów sportowych

w 2009 roku na Wydziale Położnictwa i Ginekologii Uniwersytetu Maryland w USA przeprowadzono przełomowe badania, które pozwoliły dojść do następujących wniosków:

- średni czas trwania drugiego etapu porodu u grupy kobiet, które założyły nakładkę na zęby był o około 40% krótszy niż u grupy pań, które nie używały takich ochraniaczy,
- stosowanie ochraniaczy na zęby pomaga zapobiegać wejściu dziecka w kanał rodny zanim kobieta jest w pełni gotowa, a kanał na tyle szeroki, by uniknąć interwencji operacyjnej,
- nakładka ochronna na zęby to 3 niesamowite korzyści dla rodzącej:
    - ulga przy zaciskaniu zębów ma zwiększyć siłę mięśni kończyn, pleców i brzucha co pomaga zwiększyć siłę parcia
    - zamiana postawy ciała dzięki zastosowaniu nakładki ochronnej pozwala silniej i dłużej przeć
    - otwarte usta w trakcie porodu ułatwiają przepływ tlenu do płuc co dodatkowo zwiększa siłę parcia*
- w 2011 OPRO wspierało badania, które dowiodły, że nakładki na zęby o różnych grubościach mogą pomóc zwiększyć siłę mięśni ciała
    * Uwaga – użycie Laboraide nie jest gwarancją żadnego z powyższych

Jak powstał pomysł projektu Laboraide?
Po przeprowadzeniu badań klinicznych na Uniwersytecie Maryland  zespól OPRO prowadzony przez doktora Lovata  stwierdził, że warto sprawdzić czy pomysł zastosowania nakładki na zęby podczas porodu przyjmie się na rynku.
Przeprowadzono 4-tygodniowe, zakrojone na szeroką skalę badania w porozumieniu ze stroną internetową dla mamy i dziecka www.babycentre.co.uk promującą korzyści płynące z zastosowania Laboraide. BabyCenter zanotowała wyjątkowo wysoki wskaźnik kliknięć, a ponad 1500 nakładek zostało wysłanych do chętnych na wypróbowanie ich podczas porodu.
Testy spotkały się z pozytywnym przyjęciem – 95% kobiet zdecydowanie lub najprawdopodobniej poleciłoby Laboriade przyjaciółce. To wystarczyło, żeby dowieźć, że Laboraide ma potencjał, by zaistnieć na rynku. Z ankiet, które panie wypełniały po porodzie wynikało, że największym minusem były rozmiary nakładki i to, że za bardzo przypomina typowy ochraniacz na zęby (którym tak naprawdę była!).

Opinie
„Jestem położną i  moim celem jest wspieranie kobiet podczas porodu. Chcę, żeby był on szybki i łatwy, co można osiągnąć dzięki Laboraide, który jest niesamowicie łatwy i przyjemny
w obsłudze.
Myślę, że możliwości wyboru spośród różnych grubości nakładki jakie oferuje Laboriade dla każdego etapu porodu to nieocenione wsparcie dla kobiet. Badania dowodzą, że rozluźnienie mięśni żuchwy ma znaczny wpływ na rozszerzanie się szyjki macicy. Dodatkowym plusem jest to, że Laboraide może być stosowany w parze z innymi metodami walki z bólem porodowym takimi jak pozaskórna stymulacja nerwów (TENS), znieczulenie zewnątrzoponowe czy porody w wodzie. Laboraide jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą rodzić naturalnie.”
Judi Cadogan, licencjonowana pielęgniarka, położna

„Używałam Laboraide podczas parcia i urodziłam maje maleństwo w ciągu 45 minut. To było moje pierwsze dziecko więc 45 minut to był naprawdę szybki poród. Użyłam nakładki o grubości 3 mm - pomogła mi przeć dłużej i skupić całą swoją energię na urodzeniu dziecka. Kiedy położne kazały mi przeć zacisnęłam zęby na Laboraide,  moje mięśnie się rozluźniły i mogłam przeć o 10 sekund dłużej! Na pewno jeszcze użyję tej nakładki i będę ją polecać koleżankom. Laboraide pomógł mi skrócić etap parcia dzięki czemu nawet tak głośno nie krzyczałam. To świetny produkt! Coś co trzeba mieć ze sobą jadąc do szpitala.”
Jenna Hunter z Glasgow

„Radzenie sobie z bólem odczuwanym podczas skurczów było fantastyczne! Przez pierwsze 12 godzin rodziłam bez znieczulania podtlenkiem azotu. Powiedziano mi, że faza parcia była u mnie bardzo krótka i że parłam wręcz wzorcowo, a ja używałam nakładki Laboraide. Polecam ją każdej dziewczynie! Położne mogą potwierdzić świetne działanie nakładki.”
Emma Hammond z Leeds

„Świetna sprawa w fazie parcia. Byłam spokojniejsza i bardziej skupiona. Nie było potrzeby zakładania szwów tak jak podczas dwóch poprzednich porodów. Położne także stwierdziły, że Laboraide to świetne wsparcie.”
Megan Lee z Oxford

„Nakładka Laboraide bardzo mi pomogła, położne mogą to potwierdzić. Dzięki Laboraide całe napięcie mięśniowe w okolicy żuchwy i twarzy zniknęło.”
Samantha Richards z Londynu

„Nakładka okazała się świetna w fazie parcia. Całą swoją energię mogłam skupić na parciu.”
Natalie Wolf z Manchesteru
Parametry

Kolor

Bezbarwny

5/5 Ocena ogólna

Dodaj opinię o produkcie

Oceń cechy produktu *

* - Pola obowiązkowe

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Oceń cechy produktu *

* - Pola obowiązkowe

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Twoje pytanie zostało wysłane

* - Pola obowiązkowe

Twoje odpowiedź została wysłana

* - Pola obowiązkowe

Uwaga!

Formularz dodawania opinii nie został poprawnie wypełniony.

Aby dodać opinię należy poprawić lub uzupełnić dane.

Wkładka doustna LABORAIDE pomoc przy porodzie (2 sztuki)

Produkt został dodany do schowka.

Kalkulator ratalny

Avans.pl © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 38 250 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; INFOLINIA: 22 122 33 00
Dostawa jutro na www.avans.pl!
x
Dostawa jutro na www.avans.pl!

Szukasz niższej ceny?

Skorzystaj z gwarancji niższej ceny!

Sprawdź szczegóły

lub zadzwoń do nas

22 122 33 00