Zgłoś błąd
Kontakt

Zadzwoń

22 122 33 00

pon-pt: 8:00 - 20:00

sobota: 10:00 - 18:00

niedziela: 10:00 - 18:00

Zobacz więcej
Darmowy transport
Gwarancja lepszej ceny
Bezpieczne zakupy
Dostawa jutro

Ładowarka ANSMANN Powerline 4 Light do akumulatorów AAA/AA

Gwarancja niższej ceny

Znalazłeś produkt w niższe cenie?
Obniżymy ją jeszcze bardziej!

Najważniejsze informacje o produkcie

Rodzaj Ładowarka Przeznaczenie NiCd, NiMH
Kolor Czarny Kod produktu 323225

Kompaktowa budowa i łatwa obsługa powodują, że ładowarka Ansmann Powerline light jest nieodzownym towarzyszem w podróży.
Do akumulatorów Micro AAA i Mignon AA + możliwość ładowania  przez USB

 

Powerline 4 light jest ładowarką dziecinnie łatwą w obsłudze i przeznaczona jest do ładowania do czterech akumulatorów w rozmiarze Micro AAA i / lub Mignon AA. Ponadto poprzez port USB istnieje możliwość ładowania różnych urządzeń mobilnych, jak telefony komórkowe, smartfony, tablety czy odtwarzacze MP3 (w tym przypadku możliwość ładowania ogniw okrągłych pozostaje dezaktywowana. Ogniwa są ładowane prądem 450mA, co z jednej strony jest relatywnie szybkim procesem, a z drugiej strony ładuje akumulatory w sposób bezpieczny.

 

Wyświetlacz LCD

 

Jasny i przejrzysty wyświetlacz LCD pokazuje automatycznie aktualne wartości napięcia w Voltach i aktualny stan naładowania krokowo co 5% niezależnie dla każdej z 4-rech komór. Dzięki temu zyskujemy możliwość rzetelnej kontroli procesu ładowania. Jeśli zdarzy się np. przez nieuwagę, że włożymy do komory ogniwo nieładowalne lub uszkodzone, zostanie to także wskazane na wyświetlaczu LCD ładowarki.

 

Automatyczne wyłączenie i ładowanie podtrzymujące

 

Najnowocześniejsza, sterowana mikroprocesorowo technologia ładowania z systemem wielokrotnej ochrony przed przeładowaniem gwarantuje optymalnie naładowane akumulatory i bezpieczny proces ładowania. Po całkowitym naładowaniu akumulatorów, Powerline 4 light przełącza tryb pracy na impulsowe ładowanie podtrzymujące. Ta funkcja gwarantuje optymalną wydajność i długą żywotność akumulatorów.

 

Nadzorowanie każdej komory

 

Do dowolnej komory ładowarki możemy włożyć dowolny okrągły akumulator (obojętne czy w rozmiarze AAA czy AA). Każde ogniwo jest osobno, niezależnie nadzorowane podczas procesu ładowania i indywidualnie ładowane do jego maksymalnej pojemności.
Zasilacz ładowarki Ansmann Powerline 4 Light został wyposażony w wejście o szerokim zakresie od 100V do 240V, co daje możliwość korzystania z niej na całym świecie.

Parametry

Kolor

Czarny

Gwarancja

24 miesiące

Charakterystyka

Przeznaczenie

NiCd, NiMH

Rodzaj

Ładowarka

5/5 Ocena ogólna

Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Oceń cechy produktu *

Administratorem danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna z siedzibą w Złotowie, ul. Za Dworcem 1D.

Dane przetwarzane są w celu rozpoznania, weryfikacji i publikacji treści złożonej opinii. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne dla publikacji złożonej opinii.* Pola wymagane

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Uwaga!

Formularz dodawania opinii nie został poprawnie wypełniony.

Aby dodać opinię należy poprawić lub uzupełnić dane.

DARMOWY TRANSPORT!

Wybierz bank

Wybierz opcję

Kwota kredytu

Pierwsza wpłata

Ilość rat

Wysokość Twojej raty

"Obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 i 66 (1) § 1 Kodeksu cywilnego." Sprawdź RRSO

Dowiedz się więcej ›

Wysokość Twojej raty

"Obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 i 66 (1) § 1 Kodeksu cywilnego ."

Dowiedz się więcej ›

Raty

Po wyliczeniu miesięcznej raty przejdź do zamówienia.

1. W formularzu zamówienia wybierz dostawę kurierem, a sposób zapłaty „Raty przez Internet”

2.  Sporządź samodzielnie wniosek ratalny bez wychodzenia z domu, a następnie oczekuj na kontakt przedstawiciela Banku Credit Agicole Bank Polska S.A. lub Banku Santander Consumer Bank S.A., który poinformuje Cię o wynikach weryfikacji.

 

Uwaga: Raty przez Internet oferowane są przez Bank Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz przez Bank Santander Consumer Bank S.A. już od wartości 100 zł

Pytania dotyczące  obsługi ratalnej wniosku Credit Agricole Bank Polska S.A. prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 354 95 53 (koszt zgodnie z taryfą operatora).
Dodatkowe pytania dotyczące obsługi ratalnej wniosku Santander Consumer Bank prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 773 28 47 lub [email protected]

 

Pytania związane z realizacją zamówienia kieruj na adres e-mail: [email protected] lub na numer infolinii sklepu +48 (22) 122 33 00 lub 801 080 247 (koszt zgodnie z taryfą operatora)


W imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz Santander Consumer Bank S.A spółka TERG S.A. będąca właścicielem strony www.avans.pl umocowana jest do działania w charakterze pośrednika kredytowego w tym m.in. do: informowania swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług, udostępniania swoim Klientom wniosku o kredyt, przyjmowania oświadczeń kredytobiorców składanych w wykonaniu umów kredytowych, w tym o odstąpieniu od umowy kredytowej oraz udzielania wyjaśnień dotyczących treści wymienionych wyżej dokumentów

Reprezentatywny przykład dla Credit Agrciole Bank Polska S.A. przy wartości towaru/usługi: 1730,00 zł. Całkowity koszt kredytu 311,40 zł (w tym prowizja 311,40 zł, odsetki 0 zł,). Całkowita kwota kredytu 1730,00 zł  i całkowita kwota do zapłaty 2041,40 zł , okres obowiązywania umowy kredytowej np. dla 18 miesięcy: wysokość raty kredytu 113,41 zł. RRSO w ofercie „Niska Rata” dla kredytu w opcji bez ubezpieczenia wynosi 23,90%. Stała stopa oprocentowania kredytu 0%.

Zgodnie z wymogami Santander Consumer Bank S.A. oraz Credit Acricole Bank Polska S.A., osoby poniżej 25 roku życia nie mogą złożyć wniosku kredytowego na produkty z kategorii "Telefony i smartfony" oraz we wniosku kredytowym może być tylko jeden produkt z kategorii "Telefony i smartfony".

Ładowarka ANSMANN Powerline 4 Light do akumulatorów AAA/AA

Produkt został dodany do schowka.

Kalkulator ratalny

Avans.pl © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 38 250 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; INFOLINIA: 22 122 33 00
x
Ocen i zyskaj rabat na kolejne zakupy na Avans.pl!

Szukasz niższej ceny?

Skorzystaj z gwarancji niższej ceny!

Sprawdź szczegóły

lub zadzwoń do nas

22 122 33 00