Zgłoś błąd
Kontakt

Zadzwoń

22 122 33 00

pon-pt: 8:00 - 20:00

sobota: 10:00 - 18:00

niedziela: 10:00 - 18:00

Zobacz więcej
Darmowy transport
Gwarancja niższej ceny
Bezpieczne zakupy
Dostawa jutro

Najszybsza dostawa:
JUTRO 19-10-2017

Oczyszczacz powietrza WINIX HR1000

Gwarancja niższej ceny

Znalazłeś produkt w niższe cenie?
Obniżymy ją jeszcze bardziej!

WINIX HR1000 – powietrze czyste jak łza. Pięć poziomów filtracji powietrza, czujnik zanieczyszczeń, jonizacja, tryb auto i tryb nocny, cztery poziomy prędkości – poznaj oczyszczacz powietrza nowej generacji i sięgnij po nową jakość.

Pozbądź się raz na zawsze kurzu, roztoczy, bakterii, wirusów, brzydkich zapachów i wszystkich innych zanieczyszczeń, przez które Twój dom nie jest bezpieczny ani dla Ciebie, ani dla Twoich dzieci. Brzmi jak przesada? Badania dowodzą, że nasze własne domy są kilkakrotnie bardziej zanieczyszczone niż powietrze na zewnątrz! W domu unoszą się chemiczne opary po naszym własnym sprzątaniu, roztocza kurzu domowego, zarodki pleśni i grzybów, których obecności nawet nie podejrzewamy.

 

Pięć poziomów filtracji powietrza

Z WINIX HR100 łatwo, szybko i skutecznie pozbędziesz się: roztoczy kurzu domowego, sierści zwierząt, włosów, VOC, zarodków grzybów, pleśni, wirusów, bakterii. W Twoim własnym materacu, pod łóżkiem, pod szafami. Wszędzie tam, gdzie nie masz na co dzień dostępu, kumulują się tumany brudu, które przy ruchu powietrza unoszą się w górę, skutecznie narażając twoje zdrowie na uszczerbek. Sprawdź, co niesie ze sobą skuteczna technologia czyszcząca WINIX HR100!


Filtr wstępny typu mesh – siatkowy filtr wyłapujący większe cząstki powietrza, takie jak sierść zwierząt czy cząstki kurzu. Można go myć ręcznie.

Coated DeOdourization (CD) Carbon Filter – filtr węglowy, dzięki któremu pozbędziesz się z domu nieprzyjemnych zapachów, bez konieczności sięgania po szkodliwe odświeżacze powietrza!

99.97% True HEPA – filtr wyprodukowany ze spiekanego szkła wyłapujący zdecydowaną większość mikrozanieczyszczeń (do wielkości 0,3 µm), w tym wirusy, zarodki pleśni i grzybów, bakterii czy pierwotniaków.

Antybakteryjna obudowa filtru True HEPA – Filtr True Hepa został zabezpieczony specjalną antybakteryjną powłoką, która minimalizuje liczbę bakterii i wirusów oraz zapobiega ich namnażaniu.

WINIX PlasmaWave® Technology – generator nieszkodliwych jonów dodatnich i ujemnych, które w połączeniu z wodą generują hydroksyle. W efekcie dochodzi do neutralizacji i rozbicia wirusów, bakterii, związków chemicznych itp., dzięki czemu powietrze, którym oddychasz staje się idealnie czyste i bezpieczne dla zdrowia.

Co składa się na oczyszczacz powietrza WINIX HR1000?

WINIX HR100 został wyposażony w dodatkowe, bardzo przydatne w codziennym użytkowaniu funkcje, dzięki którym jest jeszcze bardziej skuteczny i wygodny.

Inteligentny czujnik szkodliwych cząstek i związków organicznych

Aktywnie reaguje na obecność zanieczyszczeń w powietrzu, informując Cię o tym odpowiednim kolorem.

Wskaźnik poziomu zanieczyszczenia

Pokazuje za pomocą koloru poziom jakości powietrza.


Aż 6 trybów pracy!

Tryb AUTO – pozwól mu samodzielnie pracować. Poinformuje Cię, że jesteś mu potrzebny, gdy będzie to naprawdę niezbędne.  Funkcja Auto Mode dostosuje prędkość do poziomu jakości powietrza w Twoim domu.

Tryb nocny (SLEEP) – on pracuje, a ty śpisz. Bezpiecznie i spokojnie. W trybie nocnym oczyszczacz pracuje na najniższym możliwym poziomie, dzięki czemu nie zakłóca Twojego spokoju, a jednocześnie gwarantuje, że powietrze, którym oddychasz podczas snu, jest pozbawione zanieczyszczeń. W ciemności, bez włączonego światła LED, energooszczędnie.

Tryby: LOW, MEDIUM, HIGH i TURBO – w zależności od tego, czego potrzebujesz. Szybkiego efektu przy bardzo zabrudzonym powietrzu, czy utrzymania poziomu już osiągniętego. Dzięki czterem trybom prędkości pracy dostosowujesz oczyszczacz powietrza HR100 do własnych potrzeb.

Panel dotykowy

Intuicyjny, dyskretny, elegancki. Wymaga minimum czynności, jest prosty w obsłudze i bardzo jasno oznakowany.

WiFi i aplikacja WINIX SMART

Dzięki podłączeniu do WiFi można z nim sterować za pomocą specjalnej aplikacji WINIX SMART i powiedzieć mu: zacznij sprzątać! Aplikację można pobrać z oficjalnych sklepów: Android oraz iTunes

Czujnik światła

Wyłapuje nasilenie światła dziennego w twoim otoczeniu i dostosowuje do niego swoje oświetlenie LED.

Timer

Będzie pracował tak długo, jak mu każesz, do 8 godzin bez przerwy.

Zabezpieczenie przed dziećmi

Z oczyszczaczem powietrza WINIX HR100 bezpieczne są Twoje dzieci i bezpieczny… sam oczyszczacz!

Automatyczne wyłączanie

Oczyszczacz WINIX HR1000 automatycznie wyłączy się w przypadku nagłej konieczności, czy to będzie spięcie, zalanie wodą czy dowolny innym niebezpieczny wypadek.

GWARANCJA JAKOŚCI

Atest AHAM gwarantuje, że produkt został przetestowany pod kątem współczynnika CADR (Clean Air Delivery Rate) zgodnie z procedurą ANSI-/AHAM-AC-1 i posiada numer certyfikatu CADR.

Znak jakości ECARF oznacza, jest to produkt on przyjazny dla alergików i dla osób z różnego rodzaju nietolerancjami.

Produkt posiada certyfikat CE i spełnia wymagania środowiskowe unijnej dyrektywy ws. ograniczeń w stosowaniu niebezpiecznych substancji (RoHS).

Parametry

Załączone wyposażenie

Karta gwarancyjna, Instrukcja obsługi w języku polskim

Gwarancja

24 miesiące

Techniczne

Moc [W]

110

Funkcje

Ilość prędkości

5

Dodatkowe funkcje

Możliwość sterowania za pomocą smartfonu

Kod produktu: 257832
5/5 Ocena ogólna

Dodaj opinię o produkcie

Oceń cechy produktu *

* - Pola obowiązkowe

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Oceń cechy produktu *

* - Pola obowiązkowe

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Twoje pytanie zostało wysłane

* - Pola obowiązkowe

Twoje odpowiedź została wysłana

* - Pola obowiązkowe

Uwaga!

Formularz dodawania opinii nie został poprawnie wypełniony.

Aby dodać opinię należy poprawić lub uzupełnić dane.

DARMOWY TRANSPORT!

Wybierz bank

Wybierz opcję

Kwota kredytu

Pierwsza wpłata

Ilość rat

Wysokość Twojej raty

"Obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 i 66 (1) § 1 Kodeksu cywilnego." Sprawdź RRSO

Dowiedz się więcej ›

Wysokość Twojej raty

"Obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 i 66 (1) § 1 Kodeksu cywilnego ."

Dowiedz się więcej ›

Raty

Po wyliczeniu miesięcznej raty przejdź do zamówienia.

1. W formularzu zamówienia wybierz dostawę kurierem, a sposób zapłaty „Raty przez Internet”

2.  Sporządź samodzielnie wniosek ratalny bez wychodzenia z domu, a następnie oczekuj na kontakt przedstawiciela Banku Credit Agicole Bank Polska S.A. lub Banku Santander Consumer Bank S.A., który poinformuje Cię o wynikach weryfikacji.

 

Uwaga:  Raty przez Internet oferowane są przez Bank Credit Agricole Bank Polska S.A.  już od wartości 500 zł a w Banku Santander Consumer Bank S.A. już od wartości 300 zł.

Pytania dotyczące  obsługi ratalnej wniosku Credit Agricole Bank Polska S.A. prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 354 95 53 (koszt zgodnie z taryfą operatora).
Dodatkowe pytania dotyczące obsługi ratalnej wniosku Santander Consumer Bank prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 773 28 47 lub [email protected]

 

Pytania związane z realizacją zamówienia kieruj na adres e-mail: [email protected] lub na numer infolinii sklepu +48 (22) 122 33 00 lub 801 080 247 (koszt zgodnie z taryfą operatora)


W imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz w imieniu Santander Consumer Bank S.A. firma TERG S.A. będąca właścicielem strony www.avans.pl umocowana jest do: zawierania, rozwiązywania umów kredytowych, zmiany w zakresie przedmiotu kredytowania i danych osobowych kredytobiorcy, przyjmowania oświadczeń kredytobiorców składanych w wykonaniu umów kredytowych, w tym o odstąpieniu od umowy kredytowej oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów.

Reprezentatywny przykład dla Credit Agrciole Bank Polska S.A. przy wartości towaru/usługi: 1730,00 zł. Całkowity koszt kredytu 311,40 zł (w tym prowizja 311,40 zł, odsetki 0 zł,). Całkowita kwota kredytu 1730,00 zł  i całkowita kwota do zapłaty 2041,40 zł , okres obowiązywania umowy kredytowej np. dla 18 miesięcy: wysokość raty kredytu 113,41 zł. RRSO w ofercie „Niska Rata” dla kredytu w opcji bez ubezpieczenia wynosi 23,90%. Stała stopa oprocentowania kredytu 0%.

Oczyszczacz powietrza WINIX HR1000

Produkt został dodany do schowka.

Kalkulator ratalny

Avans.pl © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 38 250 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; INFOLINIA: 22 122 33 00
Dostawa jutro na www.avans.pl!
x
Dostawa jutro na www.avans.pl!

Szukasz niższej ceny?

Skorzystaj z gwarancji niższej ceny!

Sprawdź szczegóły

lub zadzwoń do nas

22 122 33 00