Zgłoś błąd
Kontakt

Zadzwoń

22 122 33 00

pon-pt: 8:00 - 20:00

sobota: 10:00 - 18:00

niedziela: 10:00 - 18:00

Zobacz więcej
Darmowy transport
Gwarancja niższej ceny
Bezpieczne zakupy
Dostawa jutro

Najszybsza dostawa:
JUTRO 25-10-2017

Oczyszczacz powietrza WINIX HR950

Gwarancja niższej ceny

Znalazłeś produkt w niższe cenie?
Obniżymy ją jeszcze bardziej!


Skuteczny oczyszczacz powietrza WINIX HR950 z filtrem typu mesh, filtrem anty zapachowym, True Hepa z obudową antybakteryjną oraz WINIX PlasmaWave® Technology. Nie tylko usunie z Twojego otoczenia wszelkie szkodliwe związki, kurze, pleśń czy dowolne inne zanieczyszczenia – dodatkowo nie będziesz musiał się przy tym podnosić się z fotela czy kanapy. Oczyszczacz powietrza WINIX HR950 wszystko zrobi za Ciebie:

- dostosuje intensywność pracy do poziomu zanieczyszczenia powietrza,
- dopasuje siłę oświetlenia do światła dziennego
- pozwoli Ci spokojnie spać i poinformuje Cię, że wymaga ingerencji, tylko w wyjątkowych przypadkach.

Pozbądź się zanieczyszczeń powietrza i zajmij się wreszcie tym, czym chcesz!

Pięć poziomów filtracji powietrza WINIX HR950 oczyszcza powietrze za pomocą aż pięciu technologii. To jakość, którą gwarantuje mało który oczyszczacz dostępny na rynku.

I poziom:

Filtr wstępny typu mesh – siatkowy filtr wyłapuje większe cząstki powietrza, takie jak sierść zwierząt czy cząstki kurzu, można go myć ręcznie.

II poziom:

Coated DeOdourization (CD) Carbon Filter – filtr węglowy neutralizujący nieprzyjemne zapachy i pozostawiający czyste, przyjemnie pachnące powietrze.

III poziom:

99.97% True HEPA – filtr ze szkła spiekanego wyłapuje zdecydowaną większość mikrozanieczyszczeń do wielkości 0,3 µm, w tym większość wirusów, zarodki pleśni i grzybów, bakterii i pierwotniaków.

IV poziom:

Antybakteryjna obudowa filtru HEPA – dodatkowo zabezpiecza przed namnażaniem bakterii.

V poziom:

WINIX PlasmaWave® Technology – generator nieszkodliwych jonów, które w połączeniu z wodą generują hydroksyle. W efekcie dochodzi do neutralizacji i rozbicia wirusów, bakterii, związków chemicznych itp., dzięki czemu powietrze, którym oddychasz staje się idealnie czyste i bezpieczne dla zdrowia.

Co jeszcze składa się na WINIX HR950?

Inteligentny czujnik szkodliwych cząstek i związków organicznych – aktywnie reaguje na obecność zanieczyszczeń w powietrzu, informując Cię o tym odpowiednim kolorem.

Wskaźnik poziomu zanieczyszczenia – pokazuje za pomocą koloru poziom jakości powietrza.

Tryb AUTO – w trybie automatycznym WINIX HR950 dostosowuje prędkość do poziomu jakości powietrza w Twoim domu. Jeśli pozwolisz mu pracować samodzielnie, da Ci znać, że jesteś mu potrzebny, tylko w wyjątkowych okolicznościach.

Tryb nocny – w trybie nocnym WINIX HR950 pracuje na najniższym możliwym poziomie, dzięki czemu nie zakłóca snu, a jednocześnie gwarantuje, że powietrze, którym oddychasz, jest pozbawione zanieczyszczeń. Śpij spokojnie i bezpiecznie.

Panel dotykowy – intuicyjny, dyskretny, elegancki. Gwarantuje prostotę obsługi i minimum czynności.

Czujnik światła – wyłapuje nasilenie światła dziennego w twoim otoczeniu i dostosowuje do niego swoje oświetlenie LED.

Timer – oczyszczacz będzie pracował nawet do 8 godzin bez przerwy.

Automatyczne wyłączanie – WINIX jest zaopatrzony w zabezpieczenia w przypadku spięcia, odłączenia prądu, zalania wodą itp.

Zabezpieczenie przed dziećmi – Twoje dziecko jest przy oczyszczaczu WINIX HR950 całkowicie bezpieczne, a Twój oczyszczacz – przy nim... Nie musisz martwić się o żadne z nich.


Gwarancja jakości:

Atest AHAM gwarantuje, że produkt został przetestowany pod kątem współczynnika CADR (Clean Air Delivery Rate) zgodnie z procedurą ANSI-/AHAM-AC-1 i posiada numer certyfikatu CADR. Znak jakości ECARF oznacza, jest to produkt on przyjazny dla alergików i dla osób z różnego rodzaju nietolerancjami. Produkt posiada certyfikat CE i spełnia wymagania środowiskowe unijnej dyrektywy ws. ograniczeń w stosowaniu niebezpiecznych substancji (RoHS).

 

Parametry

Załączone wyposażenie

Karta gwarancyjna, Instrukcja obsługi w języku polskim

Gwarancja

24 miesiące

Techniczne

Moc [W]

110

Funkcje

Ilość prędkości

5

Dodatkowe funkcje

Czujnik oświetlenia w otoczeniu

Kod produktu: 231936
5/5 Ocena ogólna

Dodaj opinię o produkcie

Oceń cechy produktu *

* - Pola obowiązkowe

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Oceń cechy produktu *

* - Pola obowiązkowe

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Twoje pytanie zostało wysłane

* - Pola obowiązkowe

Twoje odpowiedź została wysłana

* - Pola obowiązkowe

Uwaga!

Formularz dodawania opinii nie został poprawnie wypełniony.

Aby dodać opinię należy poprawić lub uzupełnić dane.

DARMOWY TRANSPORT!

Wybierz bank

Wybierz opcję

Kwota kredytu

Pierwsza wpłata

Ilość rat

Wysokość Twojej raty

"Obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 i 66 (1) § 1 Kodeksu cywilnego." Sprawdź RRSO

Dowiedz się więcej ›

Wysokość Twojej raty

"Obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 i 66 (1) § 1 Kodeksu cywilnego ."

Dowiedz się więcej ›

Raty

Po wyliczeniu miesięcznej raty przejdź do zamówienia.

1. W formularzu zamówienia wybierz dostawę kurierem, a sposób zapłaty „Raty przez Internet”

2.  Sporządź samodzielnie wniosek ratalny bez wychodzenia z domu, a następnie oczekuj na kontakt przedstawiciela Banku Credit Agicole Bank Polska S.A. lub Banku Santander Consumer Bank S.A., który poinformuje Cię o wynikach weryfikacji.

 

Uwaga:  Raty przez Internet oferowane są przez Bank Credit Agricole Bank Polska S.A.  już od wartości 500 zł a w Banku Santander Consumer Bank S.A. już od wartości 300 zł.

Pytania dotyczące  obsługi ratalnej wniosku Credit Agricole Bank Polska S.A. prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 354 95 53 (koszt zgodnie z taryfą operatora).
Dodatkowe pytania dotyczące obsługi ratalnej wniosku Santander Consumer Bank prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 773 28 47 lub [email protected]

 

Pytania związane z realizacją zamówienia kieruj na adres e-mail: [email protected] lub na numer infolinii sklepu +48 (22) 122 33 00 lub 801 080 247 (koszt zgodnie z taryfą operatora)


W imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz w imieniu Santander Consumer Bank S.A. firma TERG S.A. będąca właścicielem strony www.avans.pl umocowana jest do: zawierania, rozwiązywania umów kredytowych, zmiany w zakresie przedmiotu kredytowania i danych osobowych kredytobiorcy, przyjmowania oświadczeń kredytobiorców składanych w wykonaniu umów kredytowych, w tym o odstąpieniu od umowy kredytowej oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów.

Reprezentatywny przykład dla Credit Agrciole Bank Polska S.A. przy wartości towaru/usługi: 1730,00 zł. Całkowity koszt kredytu 311,40 zł (w tym prowizja 311,40 zł, odsetki 0 zł,). Całkowita kwota kredytu 1730,00 zł  i całkowita kwota do zapłaty 2041,40 zł , okres obowiązywania umowy kredytowej np. dla 18 miesięcy: wysokość raty kredytu 113,41 zł. RRSO w ofercie „Niska Rata” dla kredytu w opcji bez ubezpieczenia wynosi 23,90%. Stała stopa oprocentowania kredytu 0%.

Oczyszczacz powietrza WINIX HR950

Produkt został dodany do schowka.

Kalkulator ratalny

Avans.pl © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 38 250 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; INFOLINIA: 22 122 33 00
Dostawa jutro na www.avans.pl!
x
Dostawa jutro na www.avans.pl!

Szukasz niższej ceny?

Skorzystaj z gwarancji niższej ceny!

Sprawdź szczegóły

lub zadzwoń do nas

22 122 33 00