Zgłoś błąd
Kontakt

Zadzwoń

22 122 33 00

pon-pt: 8:00 - 20:00

sobota: 10:00 - 18:00

niedziela: 10:00 - 18:00

Zobacz więcej
Darmowy transport
Gwarancja niższej ceny
Bezpieczne zakupy
Dostawa jutro

Najszybsza dostawa:
JUTRO 23-10-2017

Oczyszczacz powietrza WINIX NK300

Gwarancja niższej ceny

Znalazłeś produkt w niższe cenie?
Obniżymy ją jeszcze bardziej!

Oczyszczacz powietrza WINIX NK300 – bez wirusów, bez roztoczy, bez pleśni i bakterii. Powietrze krystalicznie czyste dzięki wielopoziomowej filtracji i technologii WINIX PlasmaWave®. Sprawdź nowy, atestowany, najwyższej jakości oczyszczacz powietrza, który świetnie sprawdza się nawet w najbardziej zanieczyszczonych pomieszczeniach! Laureat prestiżowej nagrody reddot 2016.

Jeśli:

- często dopada Cię kaszel i katar
- dość często chorujesz na zapalenie oskrzeli
- miewasz przesuszoną skórą i wysypki
- podejrzewasz, że kaszel i katar mogą mieć też podłoże alergiczne lub
- pogłębiła Ci się istniejąca alergia
- szczypią Cię oczy
- często boli Cię głowa
- masz kłopoty z koncentracją i zasypianiem

To może znaczyć, że powietrze w Twoim domu jest zanieczyszczone.

Co zanieczyszcza powietrze?

Kurz, sierść zwierząt, roztocza, zarodki grzybów, pleśń, dym, pyły, szkodliwie związki organiczne, opary chemiczne ze środków czystości – wszystko to może unosić się w otaczającym Cię powietrzu. A Ty, ponieważ jesteś przyzwyczajony, nawet tego nie zauważasz. Niestety, według badań (http://www.erswhitebook.org/chapters/indoor-environment/) powietrze w naszych własnych domach jest bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz. Dlatego żeby chronić siebie i dzieci przed rozwojem różnego typu schorzeń mających podłoże w zanieczyszczonym powietrzu, warto przeciwdziałać już teraz.Dlaczego WINIX NK300 jest tak skuteczny i wygodny w obsłudze?Oczyszczacz NK300 ma, aż CZTERY poziomy filtracji powietrza: Filtr 360 „All-in-One” na który składają się:

Filtr wstępny wyłapujący sierść, włosy i większe cząstki

Filtr węglowy Coated DeOdourization (CD) neutralizujący wszystkie nieprzyjemne zapachy, w tym dym papierosowy

Filtr 99.97% True HEPA ze szkła spiekanego wyłapujący zdecydowaną większość mikrozanieczyszczeń do wielkości 0,3 µm, w tym większość wirusów, zarodki pleśni i grzybów, bakterie i wirusy.

WINIX PlasmaWave® Technology – generator nieszkodliwych jonów, które w połączeniu z wodą generują hydroksyle neutralizujące i rozbijające wirusy, bakterie itp. W ten sposób powietrze staje się idealnie czyste i bezpieczne dla zdrowia.

Co jeszcze otrzymujesz?

Inteligentny czujnik i wskaźnik zanieczyszczeń VOC

Monitorują i reagują na zanieczyszczenie powietrza, i w przypadku spadku poziomu jego jakości  informują o tym odpowiednim kolorem.

Tryb AUTO

WINIX NK300 pracuje samodzielnie, a Ciebie powiadamia, że jesteś mu potrzebny, tylko gdy jest to naprawdę niezbędne.  Przy włączonej funkcji Auto Mode oczyszczacz dostosuje prędkość do poziomu jakości powietrza w Twoim domu. Po prostu kliknij i zapomnij o problemie. Winix NK300 rozwiąże go za Ciebie.

Tryb nocny

Wyśpij się wreszcie. W trybie nocnym oczyszczacz WINIX NK300 będzie pracował na najniższym możliwym poziomie, dzięki czemu nie zakłóci spokoju. A przy tym zapewni Ci czyste powietrze. W ciemności, bez zbędnego oświetlenia, bez hałasu i energooszczędnie.

Czujnik światła

WINIX NK300 nie marnuje energii, bo dostosowuje nasilenie światła LED do ilości światła dziennego w twoim otoczeniu.

Wskaźnik zmiany filtra

Nie musisz sprawdzać, czy Twój filtr jeszcze jest w porządku, czy czas najwyższy się go pobyć. WINIX NK300 pokaże Ci, kiedy należy go wymienić

Zabezpieczenie przed dziećmi

Nie musisz wyłączać oczyszczacza za każdym razem, gdy Twoje dziecko zostaje z nim sam na sam. Bezpieczni są oboje – i dziecko i oczyszczacz WINIX NK300.

Panel sterowania

Nie tracisz cennego czasu na użeranie się z trudnym w obsłudze panelem – w WINIX NK300 jest on doskonale intuicyjny, szybko reaguje, a w dodatku jest elegancki.

Timer

Włącz go i idź do pracy. Gdy wrócisz, odetchniesz czystym powietrzem. WINIX NK300 będzie pracował do 8 godzin bez przerwy, jeśli tylko taki wybierzesz mu program.

Gwarancja jakości

Atest AHAM gwarantuje, że produkt został przetestowany pod kątem współczynnika CADR (Clean Air Delivery Rate) zgodnie z procedurą ANSI-/AHAM-AC-1 i posiada numer certyfikatu CADR.

Znak jakości ECARF oznacza, jest to produkt on przyjazny dla alergików i dla osób z różnego rodzaju nietolerancjami.

Produkt posiada certyfikat CE i spełnia wymagania środowiskowe unijnej dyrektywy ws. ograniczeń w stosowaniu niebezpiecznych substancji (RoHS).

Parametry

Załączone wyposażenie

Karta gwarancyjna, Instrukcja obsługi w języku polskim

Gwarancja

24 miesiące

Techniczne

Moc [W]

55

Funkcje

Ilość prędkości

5

Dodatkowe funkcje

Czujnik oświetlenia w otoczeniu

Kod produktu: 269970
5/5 Ocena ogólna

Dodaj opinię o produkcie

Oceń cechy produktu *

* - Pola obowiązkowe

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Oceń cechy produktu *

* - Pola obowiązkowe

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Twoje pytanie zostało wysłane

* - Pola obowiązkowe

Twoje odpowiedź została wysłana

* - Pola obowiązkowe

Uwaga!

Formularz dodawania opinii nie został poprawnie wypełniony.

Aby dodać opinię należy poprawić lub uzupełnić dane.

DARMOWY TRANSPORT!

Wybierz bank

Wybierz opcję

Kwota kredytu

Pierwsza wpłata

Ilość rat

Wysokość Twojej raty

"Obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 i 66 (1) § 1 Kodeksu cywilnego." Sprawdź RRSO

Dowiedz się więcej ›

Wysokość Twojej raty

"Obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 i 66 (1) § 1 Kodeksu cywilnego ."

Dowiedz się więcej ›

Raty

Po wyliczeniu miesięcznej raty przejdź do zamówienia.

1. W formularzu zamówienia wybierz dostawę kurierem, a sposób zapłaty „Raty przez Internet”

2.  Sporządź samodzielnie wniosek ratalny bez wychodzenia z domu, a następnie oczekuj na kontakt przedstawiciela Banku Credit Agicole Bank Polska S.A. lub Banku Santander Consumer Bank S.A., który poinformuje Cię o wynikach weryfikacji.

 

Uwaga:  Raty przez Internet oferowane są przez Bank Credit Agricole Bank Polska S.A.  już od wartości 500 zł a w Banku Santander Consumer Bank S.A. już od wartości 300 zł.

Pytania dotyczące  obsługi ratalnej wniosku Credit Agricole Bank Polska S.A. prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 354 95 53 (koszt zgodnie z taryfą operatora).
Dodatkowe pytania dotyczące obsługi ratalnej wniosku Santander Consumer Bank prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 773 28 47 lub [email protected]

 

Pytania związane z realizacją zamówienia kieruj na adres e-mail: [email protected] lub na numer infolinii sklepu +48 (22) 122 33 00 lub 801 080 247 (koszt zgodnie z taryfą operatora)


W imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz w imieniu Santander Consumer Bank S.A. firma TERG S.A. będąca właścicielem strony www.avans.pl umocowana jest do: zawierania, rozwiązywania umów kredytowych, zmiany w zakresie przedmiotu kredytowania i danych osobowych kredytobiorcy, przyjmowania oświadczeń kredytobiorców składanych w wykonaniu umów kredytowych, w tym o odstąpieniu od umowy kredytowej oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów.

Reprezentatywny przykład dla Credit Agrciole Bank Polska S.A. przy wartości towaru/usługi: 1730,00 zł. Całkowity koszt kredytu 311,40 zł (w tym prowizja 311,40 zł, odsetki 0 zł,). Całkowita kwota kredytu 1730,00 zł  i całkowita kwota do zapłaty 2041,40 zł , okres obowiązywania umowy kredytowej np. dla 18 miesięcy: wysokość raty kredytu 113,41 zł. RRSO w ofercie „Niska Rata” dla kredytu w opcji bez ubezpieczenia wynosi 23,90%. Stała stopa oprocentowania kredytu 0%.

Oczyszczacz powietrza WINIX NK300

Produkt został dodany do schowka.

Kalkulator ratalny

Avans.pl © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 38 250 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; INFOLINIA: 22 122 33 00
Oceń i zyskaj rabat na kolejne zakupy na Avans.pl!
x
Ocen i zyskaj rabat na kolejne zakupy na Avans.pl!

Szukasz niższej ceny?

Skorzystaj z gwarancji niższej ceny!

Sprawdź szczegóły

lub zadzwoń do nas

22 122 33 00