Zgłoś błąd
Kontakt

Zadzwoń

22 122 33 00

pon-pt: 8:00 - 20:00

sobota: 10:00 - 18:00

niedziela: 10:00 - 18:00

Zobacz więcej
Darmowy transport
Gwarancja niższej ceny
Bezpieczne zakupy
Dostawa jutro

Najszybsza dostawa:
JUTRO 23-10-2017

Oczyszczacz powietrza WINIX NK305

Gwarancja niższej ceny

Znalazłeś produkt w niższe cenie?
Obniżymy ją jeszcze bardziej!

Oczyszczacz powietrza WINIX NK305 – skutecznie pozbądź się z domu wirusów, bakterii, roztoczy, pleśni i brzydkich zapachów. Otocz się krystalicznie czystym powietrzem! Dzięki wielopoziomowej filtracji i technologii WINIX PlasmaWave® nowy, atestowany, najwyższej jakości oczyszczacz powietrza WINIX NK305 sprawdza się nawet w najbardziej zanieczyszczonych pomieszczeniach!

Jeśli:

- masz kłopoty z koncentracją i zasypianiem
- często dopada Cię kaszel i katar
- dość często chorujesz na zapalenie oskrzeli
- często boli Cię głowa
- miewasz przesuszoną skórą i wysypki
- szczypią Cię oczy
- podejrzewasz, że kaszel i katar mogą mieć też podłoże alergiczne lub
- pogłębiła Ci się alergia

To znaczy, że powietrze w Twoim domu może być zanieczyszczone!

Co unosi się w powietrzu?

Sierść zwierząt, roztocza kurzu domowego, zarodki grzybów, pleśnie, szkodliwie związki organiczne, opary ze środków czystości – wszystko to może Cię otaczać, a Ty nawet o tym nie wiesz, bo… jesteś do nich przyzwyczajony. Tylko organizm informuje Cię o tym, najpierw nieśmiało, a potem z coraz większą intensywnością. Według wielu badań laboratoryjnych badań (http://www.erswhitebook.org/chapters/indoor-environment/) powietrze w naszych własnych mieszkaniach i domach jest o wiele bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz.

Dlatego trzeba przeciwdziałać już teraz, żeby chronić siebie i dzieci przed rozwojem różnego typu schorzeń mających podłoże w zanieczyszczonym powietrzu.


Dlaczego WINIX NK305 jest tak skuteczny i łatwy w obsłudze?CZTERY poziomy filtracji powietrza:

Złożony trójfunkcyjny Filtr 360 „All-in-One”:

Filtr wstępny wyłapujący większe cząstki takie jak sierść czy włosy.

Filtr węglowy Coated DeOdourization (CD) neutralizujący nieprzyjemne zapachy.

Filtr 99.97% True HEPA wyłapujący zdecydowaną większość mikrozanieczyszczeń do wielkości 0,3 µm, w tym większość wirusów, zarodki pleśni i grzybów, bakterie i wirusy, wykonany ze spiekanego szkła.


WINIX PlasmaWave® Technology – generator jonów, które po złączeniu z cząsteczkami wody generują w powietrzu hydroksyle neutralizujące i rozbijające wirusy, bakterie itp.


Co jeszcze otrzymujesz?


• Dostęp przez Internet

Wybierz odpowiednie funkcje, włącz go i wyłącz bez ruszania się z przysłowiowego fotela. WINIX NK305 można podłączyć do WiFi i obsługiwać za pomocą aplikacji WINIX SMART.

• Inteligentny czujnik i wskaźnik zanieczyszczeń VOC

Powietrze pod stałą, fachową kontrolą! Czujniki w WINIX NK305 monitorują i reagują na zanieczyszczenie powietrza. Jeśli nagle spadnie jego poziom, natychmiast poinformują Cię o tym odpowiednim kolorem.

• Tryb AUTO

WINIX NK305 powiadomi Cię, że jesteś mu potrzebny, tylko w wyjątkowych przypadkach. Pracuje samodzielnie i dostosuje swoją moc do poziomu jakości powietrza w domu. Wybierz funkcję Auto Mode i zapomnij o problemie.

• Tryb nocny

W trybie nocnym oczyszczacz WINIX NK305 pracuje na najniższym poziomie, nie zakłócając Twojego spokoju. Funkcjonuje bez zbędnego oświetlenia, bez hałasu i energooszczędnie.

• Czujnik światła

WINIX NK305 nie marnuje energii, bo dostosowuje się do ilości światła dziennego w twoim otoczeniu. Im go więcej, tym bardziej wygasza światła LED.

• Wskaźnik zmiany filtra

Nie sprawdzaj, czy filtr w WINIX NK305 jest jeszcze w porządku, czy czas najwyższy się go pobyć. WINIX NK305 da Ci o tym znać w odpowiednim czasie.

• Zabezpieczenie przed dziećmi

Możesz spokojnie zostawić swoje dziecko sam na sam z WINIX NK305. Bezpieczni będą oboje – i dziecko i oczyszczacz WINIX NK305.

• Panel sterowania

Oszczędzaj swój cenny czas – w WINIX NK305 panel sterowania jest doskonale intuicyjny, szybko reaguje i… jest elegancki.

• Timer

WINIX NK305 będzie pracował do 8 godzin bez przerwy, jeśli tylko taki wybierzesz mu program.  Włącz go i idź do pracy.Gwarancja jakości:


Atest AHAM gwarantuje, że produkt został przetestowany pod kątem współczynnika CADR (Clean Air Delivery Rate) zgodnie z procedurą ANSI-/AHAM-AC-1 i posiada numer certyfikatu CADR.

Znak jakości ECARF oznacza, jest to produkt on przyjazny dla alergików i dla osób z różnego rodzaju nietolerancjami.

Produkt posiada certyfikat CE i spełnia wymagania środowiskowe unijnej dyrektywy ws. ograniczeń w stosowaniu niebezpiecznych substancji (RoHS).

Parametry

Załączone wyposażenie

Karta gwarancyjna, Instrukcja obsługi w języku polskim

Gwarancja

24 miesiące

Techniczne

Moc [W]

55

Funkcje

Ilość prędkości

5

Dodatkowe funkcje

Czujnik oświetlenia w otoczeniu, Możliwość sterowania smartfonem

Kod produktu: 250187
5/5 Ocena ogólna

Dodaj opinię o produkcie

Oceń cechy produktu *

* - Pola obowiązkowe

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Oceń cechy produktu *

* - Pola obowiązkowe

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Twoje pytanie zostało wysłane

* - Pola obowiązkowe

Twoje odpowiedź została wysłana

* - Pola obowiązkowe

Uwaga!

Formularz dodawania opinii nie został poprawnie wypełniony.

Aby dodać opinię należy poprawić lub uzupełnić dane.

DARMOWY TRANSPORT!

Wybierz bank

Wybierz opcję

Kwota kredytu

Pierwsza wpłata

Ilość rat

Wysokość Twojej raty

"Obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 i 66 (1) § 1 Kodeksu cywilnego." Sprawdź RRSO

Dowiedz się więcej ›

Wysokość Twojej raty

"Obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 i 66 (1) § 1 Kodeksu cywilnego ."

Dowiedz się więcej ›

Raty

Po wyliczeniu miesięcznej raty przejdź do zamówienia.

1. W formularzu zamówienia wybierz dostawę kurierem, a sposób zapłaty „Raty przez Internet”

2.  Sporządź samodzielnie wniosek ratalny bez wychodzenia z domu, a następnie oczekuj na kontakt przedstawiciela Banku Credit Agicole Bank Polska S.A. lub Banku Santander Consumer Bank S.A., który poinformuje Cię o wynikach weryfikacji.

 

Uwaga:  Raty przez Internet oferowane są przez Bank Credit Agricole Bank Polska S.A.  już od wartości 500 zł a w Banku Santander Consumer Bank S.A. już od wartości 300 zł.

Pytania dotyczące  obsługi ratalnej wniosku Credit Agricole Bank Polska S.A. prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 354 95 53 (koszt zgodnie z taryfą operatora).
Dodatkowe pytania dotyczące obsługi ratalnej wniosku Santander Consumer Bank prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 773 28 47 lub [email protected]

 

Pytania związane z realizacją zamówienia kieruj na adres e-mail: [email protected] lub na numer infolinii sklepu +48 (22) 122 33 00 lub 801 080 247 (koszt zgodnie z taryfą operatora)


W imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz w imieniu Santander Consumer Bank S.A. firma TERG S.A. będąca właścicielem strony www.avans.pl umocowana jest do: zawierania, rozwiązywania umów kredytowych, zmiany w zakresie przedmiotu kredytowania i danych osobowych kredytobiorcy, przyjmowania oświadczeń kredytobiorców składanych w wykonaniu umów kredytowych, w tym o odstąpieniu od umowy kredytowej oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów.

Reprezentatywny przykład dla Credit Agrciole Bank Polska S.A. przy wartości towaru/usługi: 1730,00 zł. Całkowity koszt kredytu 311,40 zł (w tym prowizja 311,40 zł, odsetki 0 zł,). Całkowita kwota kredytu 1730,00 zł  i całkowita kwota do zapłaty 2041,40 zł , okres obowiązywania umowy kredytowej np. dla 18 miesięcy: wysokość raty kredytu 113,41 zł. RRSO w ofercie „Niska Rata” dla kredytu w opcji bez ubezpieczenia wynosi 23,90%. Stała stopa oprocentowania kredytu 0%.

Oczyszczacz powietrza WINIX NK305

Produkt został dodany do schowka.

Kalkulator ratalny

Avans.pl © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 38 250 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; INFOLINIA: 22 122 33 00
Dostawa jutro na www.avans.pl!
x
Dostawa jutro na www.avans.pl!

Szukasz niższej ceny?

Skorzystaj z gwarancji niższej ceny!

Sprawdź szczegóły

lub zadzwoń do nas

22 122 33 00