Zgłoś błąd
Kontakt

Zadzwoń

22 122 33 00

pon-pt: 8:00 - 20:00

sobota: 10:00 - 18:00

niedziela: 10:00 - 18:00

Zobacz więcej
Darmowy transport
Gwarancja niższej ceny
Bezpieczne zakupy
Dostawa jutro

Odkurzacz DYSON V6 Motorhead

Gwarancja niższej ceny

Znalazłeś produkt w niższe cenie?
Obniżymy ją jeszcze bardziej!

Najważniejsze informacje o produkcie

Zasilanie Akumulatorowe Praca na mokro Nie
Odłączany odkurzacz ręczny Tak Czas pracy 20
Pojemność pojemnika/worka [l] 0.4 Poziom hałasu [dB] 87
Kolor Różowo-srebrny Kod produktu 214267
Bezprzewodowy odkurzacz marki DYSON to produkt, który idealnie nadaje się do sprzątania wszystkich rodzajów twardych podłóg bez ograniczenia długością przewodu podłączonego do kontaktu. Dzięki temu, że środek ciężkości jest umieszczony blisko rączki, odkurzanie wysoko i nisko położonych powierzchni oraz przestrzeni pomiędzy nimi jest bardzo łatwe. Urządzenie jest napędzane cyfrowym silnikiem DYSON V6, który obraca się do 110 000 razy na minutę, co powoduje, że urządzenie to jest najmocniejszym odkurzaczem bezprzewodowym na rynku. Nowa bateria dostarcza 1,5 raza więcej mocy do ssawki niż jej poprzednik.

 

Elektroszczotka Direct-drive

 

Wałek w elektroszczotce Direct-drive posiada 150% więcej mocy niż ssawka w odkurzaczu bezprzewodowym Dyson DC62. Mocny silnik z oddzielnym napędem umieszczony w ssawce kieruje włosie głęboko w dywan aby usunąć jeszcze więcej brudu.

 

Sztywne nylonowe włosie usuwa głęboko osadzony brud z dywanów. Włókna węglowe zbierają drobny kurz z twardych podłóg. Włosie pokrywa całą szerokość ssawki, umożliwiając odkurzanie od krawędzi do krawędzi.

 

Zasilany cyfrowym silnikiem Dyson V6

 

Silny bezprzewodowy odkurzacz Dyson powstał dzięki cyfrowemu silnikowi Dyson V6. Sterowany cyfrowo silnik obraca się do 110 000 razy na minutę. Pozwala to wytwarzać ogromną siłę ssania, dzięki której stworzyliśmy silny bezprzewodowy odkurzacz.

 

Cyklony 2 Tier Radial™

 

15 cyklonów ułożonych w dwie obręcze pracuje równolegle, aby zwiększać przepływ powietrza i jeszcze lepiej wychwytywać drobny kurz. Bezprzewodowe odkurzacze Dyson używają opatentowanej technologii, tak samo jak nasze przewodowe odkurzacze. Potężne siły odśrodkowe wychwytują kurz oraz brud z powietrza i kierują je do pojemnika. Ta opatentowana technologia cyklonów razem z cyfrowym silnikiem Dyson V6 oraz zaprojektowaną na nowo niklowo-manganowo-kobaltową baterią sprawia, że odkurzacze bezprzewodowe Dyson posiadają dużą siłę ssania. Od momentu rozpoczęcia odkurzania aż do jego zakończenia.

 

Do 20 minut dużej siły ssania bez spadku mocy

 

Siła ssania od początku jest duża i taka też pozostaje. Przycisk jest zwalniany natychmiastowo, dzięki czemu bateria nie jest wykorzystywana pomiędzy zadaniami. (14 minut z dołączoną elektroszczotką).

 

Zwiększona siła ssania Max

 

Naciśnij przycisk aby wybrać tryb pracy. Zapewnia 6 minut zwiększonej siły ssania do trudnych zadań.

 

Odpowiedni do sprzątania od podłogi do sufitu

 

Środek ciężkości ulokowany w pobliżu rączki dla łatwiejszego, lekkiego sprzątania wysoko i nisko położonych powierzchni oraz przestrzeni pomiędzy nimi.

 

Zmienia się w odkurzacz ręczny

 

Wszystkie bezprzewodowe odkurzacze Dyson z łatwością zmieniają się w odkurzacze ręczne do szybkiego, miejscowego sprzątania, także trudnych zabrudzeń.

 

Higieniczne opróżnianie pojemnika

 

Naciśnij przycisk aby opróżnić pojemnik z brudu.

 

Wygodna stacja dokująca

 

Ładuje odkurzacz i przechowuje go wraz z dodatkowymi akcesoriami. Dzięki temu jest zawsze gotowy do pracy.

 

Efektywna filtracja

 

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V6 Motorhead wychwytuje i zatrzymuje kurz wykorzystując opatentowaną technologię 2 Tier Radial™. 15 cyklonów ułożonych w dwie obręcze wytwarza ogromne siły odśrodkowe wyrzucając kurz i brud z przepływu powietrza bezpośrednio do pojemnika.

 

Efektywny filtr zasilnikowy wychwytuje alergeny i bakterie tak małe jak 0,3 mikrona. A ponieważ cała konstrukcja jest szczelna powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czystsze niż to którym oddychamy.

 

Wymiary 250 x 1216 x 222 mm

Funkcje

Odłączany odkurzacz ręczny

Tak Tak

Funkcje dodatkowe

Higieniczne opróżnienie pojemnika, Możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie, System Root Cyclone, Technologia V Ball

Regulacja mocy ssania

Przycisk

Praca na mokro

Nie Nie

Odkurzanie

Pojemność pojemnika/worka [l]

0.4

Zbieranie kurzu

Pojemnik

Zasilanie

Czas ładowania [h]

3.5

Czas pracy

20

Zasilanie

Akumulatorowe

Fizyczne

Waga [kg]

2.04

Techniczne

Elektroszczotka

Tak Tak

Pojemność zbiornika na ciecz [l]

Nie dotyczy

Turboszczotka

Nie Nie

Długość przewodu [m]

Nie dotyczy

Zasięg pracy [m]

Nie dotyczy

Poziom hałasu [dB]

87

Parametry

Kolor

Różowo-srebrny

Gwarancja

24 miesiące

Wyposażenie

Wyposażenie

Zasilacz, Stacja dokująca

Załączona dokumentacja

Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

Dysze/szczotki

Elektroszczotka, Ssawka szczelinowa

Filtry

Nazwa filtra

Lifetime

Typ filtra

Antyalergiczny

5/5 Ocena ogólna

Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Oceń cechy produktu *

Administratorem danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna z siedzibą w Złotowie, ul. Za Dworcem 1D.

Dane przetwarzane są w celu rozpoznania, weryfikacji i publikacji treści złożonej opinii. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne dla publikacji złożonej opinii.* Pola wymagane

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Twoje pytanie zostało wysłane

* - Pola obowiązkowe

Twoje odpowiedź została wysłana

* - Pola obowiązkowe

Uwaga!

Formularz dodawania opinii nie został poprawnie wypełniony.

Aby dodać opinię należy poprawić lub uzupełnić dane.

DARMOWY TRANSPORT!

Wybierz bank

Wybierz opcję

Kwota kredytu

Pierwsza wpłata

Ilość rat

Wysokość Twojej raty

"Obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 i 66 (1) § 1 Kodeksu cywilnego." Sprawdź RRSO

Dowiedz się więcej ›

Wysokość Twojej raty

"Obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 i 66 (1) § 1 Kodeksu cywilnego ."

Dowiedz się więcej ›

Raty

Po wyliczeniu miesięcznej raty przejdź do zamówienia.

1. W formularzu zamówienia wybierz dostawę kurierem, a sposób zapłaty „Raty przez Internet”

2.  Sporządź samodzielnie wniosek ratalny bez wychodzenia z domu, a następnie oczekuj na kontakt przedstawiciela Banku Credit Agicole Bank Polska S.A. lub Banku Santander Consumer Bank S.A., który poinformuje Cię o wynikach weryfikacji.

 

Uwaga:  Raty przez Internet oferowane są przez Bank Credit Agricole Bank Polska S.A.  już od wartości 500 zł a w Banku Santander Consumer Bank S.A. już od wartości 300 zł.

Pytania dotyczące  obsługi ratalnej wniosku Credit Agricole Bank Polska S.A. prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 354 95 53 (koszt zgodnie z taryfą operatora).
Dodatkowe pytania dotyczące obsługi ratalnej wniosku Santander Consumer Bank prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 773 28 47 lub [email protected]

 

Pytania związane z realizacją zamówienia kieruj na adres e-mail: [email protected] lub na numer infolinii sklepu +48 (22) 122 33 00 lub 801 080 247 (koszt zgodnie z taryfą operatora)


W imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz w imieniu Santander Consumer Bank S.A. firma TERG S.A. będąca właścicielem strony www.avans.pl umocowana jest do: zawierania, rozwiązywania umów kredytowych, zmiany w zakresie przedmiotu kredytowania i danych osobowych kredytobiorcy, przyjmowania oświadczeń kredytobiorców składanych w wykonaniu umów kredytowych, w tym o odstąpieniu od umowy kredytowej oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów.

Reprezentatywny przykład dla Credit Agrciole Bank Polska S.A. przy wartości towaru/usługi: 1730,00 zł. Całkowity koszt kredytu 311,40 zł (w tym prowizja 311,40 zł, odsetki 0 zł,). Całkowita kwota kredytu 1730,00 zł  i całkowita kwota do zapłaty 2041,40 zł , okres obowiązywania umowy kredytowej np. dla 18 miesięcy: wysokość raty kredytu 113,41 zł. RRSO w ofercie „Niska Rata” dla kredytu w opcji bez ubezpieczenia wynosi 23,90%. Stała stopa oprocentowania kredytu 0%.

Gwarancja Pełna Ochrona
Zobacz szczegóły gwarancji
Gwarancja Plus
Zobacz szczegóły gwarancji
DYSON Odkurzacz DYSON V6 Motorhead Odkurzacz DYSON V6 Motorhead Gwarancja
Pełna Ochrona
Gwarancja
Plus
Gwarancja
Standard
Od chwili zakupu
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Po okresie 2 lat od zakupu
Naprawa lub wymiana na nowy sprzęt
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii nawet do 5 lat
Zabezpiecz swój zakup wybierając gwarancję

Standardowa gwarancja

DYSON Odkurzacz DYSON V6 Motorhead Odkurzacz DYSON V6 Motorhead
Okres gwarancji 24 miesiące
Miejsce realizacji Autoryzowany serwis producenta

Odkurzacz DYSON V6 Motorhead

Produkt został dodany do schowka.

Kalkulator ratalny

Avans.pl © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 38 250 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; INFOLINIA: 22 122 33 00
Oceń i zyskaj rabat na kolejne zakupy na Avans.pl!
x
Ocen i zyskaj rabat na kolejne zakupy na Avans.pl!

Szukasz niższej ceny?

Skorzystaj z gwarancji niższej ceny!

Sprawdź szczegóły

lub zadzwoń do nas

22 122 33 00