Zgłoś błąd
Kontakt

Zadzwoń

22 122 33 00

pon-pt: 8:00 - 20:00

sobota: 10:00 - 18:00

niedziela: 10:00 - 18:00

Zobacz więcej

Pojemnik WACO Fresh 2.6 l Zielony

Gwarancja niższej ceny

Znalazłeś produkt w niższe cenie?
Obniżymy ją jeszcze bardziej!

Pojemnik o pojemności 2,6 L to jeden z wielu elementów systemu WACO fresh przeznaczony do próżniowego przechowywania produktów spożywczych przy użyciu pompki próżniowej WACO fresh.

Cechy:

•Pojemność: 2,6 L

•Można myć w zmywarce

•Można przechowywać w lodówce

•Można używać w mikrofalówce po zdjęciu pokrywki

WACO Fresh - Jeden system, wiele funkcji

Próżniowe przechowywanie żywności pozwala utrzymać jej smak i świeżość nawet 5 razy dłużej niż w przypadku tradycyjnych metod.

Dzieje się tak, ponieważ produkty spożywcze nie mają styczności z powietrzem. Próżnia powstrzymuje dotarcie do żywności bakterii, grzybów, pleśni czy insektów, a także pomaga zachować właściwy wygląd i formę produktów do spożycia.

 

Zalety:

•Pakowanie próżniowe zapobiega wysychaniu wilgotnych produktów, ponieważ nie mają one kontaktu z powietrzem, które przenosi wilgoć.

•Sucha żywność, np. cukier, nie staje się twardsza, ponieważ nie wchłania wilgoci z powietrza.

•Pakowanie próżniowe utrzymuje produkty bogate w tłuszcz i olej w dobrym stanie, bez dostępu powietrza tłuszcze nie jełczeją.

•Insekty czy gryzonie nie zanieczyszczają przechowywanych produktów.

•Próżniowe pakowanie mięsa i ryb pozwala błyskawicznie je zamarynować.

•Koszty zakupów żywności w zauważalny sposób maleją gdyż jedzenie można dłużej przechowywać, mniej się go psuje i wyrzuca.

Ponadto możliwe jest kupowanie większych ilości tanich produktów, które można właściwie przechowywać.

Parametry

Zielony

24 miesiące

Techniczne

2.6

Kod produktu: 858295
5/5 Ocena ogólna

Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Oceń cechy produktu *

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych są spółki Grupy Media Expert, kontakt: Media Expert, ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów. Twoje dane przetwarzamy w celu opublikowania opinii, w celu jej analizy, oraz w celach marketingowych. Wyrażając swoją opinię możesz przy okazji dobrowolnie wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji handlowej. Swoją zgodę możesz cofnąć w każdym czasie na stronie https://www.avans.pl/lp,rezygnacja lub pisząc e-mail na adres [email protected]. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.* Pola wymagane

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Uwaga!

Formularz dodawania opinii nie został poprawnie wypełniony.

Aby dodać opinię należy poprawić lub uzupełnić dane.

Pojemnik WACO Fresh 2.6 l Zielony

Produkt został dodany do schowka.

Kalkulator ratalny

Avans.pl © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 38 500 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; INFOLINIA: 22 122 33 00

Szukasz niższej ceny?

Skorzystaj z gwarancji niższej ceny!

Sprawdź szczegóły

lub zadzwoń do nas

22 122 33 00