Zgłoś błąd
Kontakt

Zadzwoń

22 122 33 00

pon-pt: 8:00 - 20:00

sobota: 10:00 - 18:00

niedziela: 10:00 - 18:00

Zobacz więcej

Pralko-suszarka SHARP ES-GDD9144W0-PL

Gwarancja niższej ceny

Znalazłeś produkt w niższe cenie?
Obniżymy ją jeszcze bardziej!

Najważniejsze informacje o produkcie Karta produktu

Karta produktu

A
Wysokość [cm]: 84.5 Szerokość [cm]: 59.7
Głębokość [cm]: 58.2 Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1400
Wielkość załadunku - pranie [kg]: 9 Wielkość załadunku - suszenie [kg]: 6
A Kod produktu 863690
Klasa energetyczna

Klasa energetyczna informuje o zużyciu prądu przez dane urządzenie. Przy tym wskazuje oszczędność produktu i jego energetyczną oszczędność.

Klasy energetyczne oznaczone są literami w zakresie od A do D. Od 2010 roku stosuje się również oznaczenia A+, A++ i A+++.

Korzystanie z urządzenia o klasie A+ pozwala zaoszczędzić nawet 25% energii w stosunku do klasy A, natomiast klasa A++ oznacza nawet 45% oszczędność do klasy A. Dzięki klasyfikacji energetycznej można porównać koszt eksploatacji różnych modeli w tej samej grupie produktowej.

Dla całej rodziny


Pralka SHARP ES-GDD9144W0-PL to wolnostojąca pralko-suszarka ładowana od frontu, o szerokości 59,7 cm i klasie energetycznej A. Urządzenie zużywa 0,9 kWh/cykl oraz 112 litrów wody na cykl prania z suszeniem. Prędkość obrotów wirówki w tym modelu, można regulować maksymalnie do 1400 obrotów na minutę. Pralka pomieści aż 9 kg brudnej odzieży, w suszarce natomiast możemy wysuszyć do 6 kg ubrań.

Niesamowite rezultaty prania


Model SHARP ES-GDD9144W0-PL wyposażony został w technologię podwójnych dysz –ActiveJet, pracujących oddzielnie: jedna w czasie prania druga w czasie suszenia. W połączeniu z innymi funkcjami, jak na przykład system Aquaball, który zapobiega niekontrolowanej utracie proszku do prania, czy system kontroli ilości piany (Foam Protection System), którego czujnik automatycznie redukuje ilość piany, pralka SHARP ES-GDD9144W0-PL to nie tylko oszczędność wody i energii, ale również niesamowite rezultaty prania.

15 programów do wyboru


W modelu SHARP ES-GDD9144W0-PL znajdziemy 15 różnych programów prania oraz funkcję 3D Weight Sensor, który automatycznie dostosowuje czas trwania programu, zużycie wody i energii w zależności od wielkości wsadu w bębnie. Jest idealna także dla alergików i małych dzieci. Program AllergySmart pomaga w zwalczaniu powszechnie spotykanych alergenów i bakterii.

Cicha i delikatna


SHARP ES-GDD9144W0-PL posiada typ bębna BubbleDrum, który chroni delikatne tkaniny nawet przy większych prędkościach wirowania. Pralka jest stosunkowo cicha – podczas prania głośność wynosi 77 dB. Większą stabilność oraz niższy poziom wibracji i szumów podczas pracy urządzenia gwarantuje specjalna pofalowana konstrukcja obudowy WaveCabine.

Szereg zabezpieczeń


Pralka SHARP ES-GDD9144W0-PL dba, nie tylko o wysoką jakość prania, ale również o bezpieczeństwo w trakcie jej użytkowania. Pralka posiada blokadę rodzicielską Child Lock oraz czujnik ochrony przepełnienia (Overflow Protection system). W przypadku przepełnienia pompa odprowadzająca wodę jest automatycznie włączana. Pralka sterowana jest elektronicznie, za pomocą pokrętła oraz przycisków.

Zastosowane technologie

Blokada przed dziećmi
Blokada przed dziećmi
Dzięki tej funkcji istnieje możliwość zablokowania przycisków czy pokrętła, na wypadek gdyby bawiło się nimi dziecko. Uniemożliwia to także dokonanie przypadkowych zmian w trakcie trwania pracy produktu.
Techniczne

77

✖ Nie

✔ Tak

58

W lewo

Charakterystyka

Instrukcja obsługi w języku polskim

Parametry

Biały

24 miesiące

Wirowanie

✔ Tak

1400

Funkcje

✔ Tak

Kondensacyjna

AllergySmart, WaveCabinet, Overflow Protection system, Failure Detection System, BubbleDrum, ActiveJet system, 3D Weight Sensor, Eco Timer, Eco-Logic System, Aquaball

Blokada przed dziećmi

✔ Tak

Wsad

9

6

Programy

Automatyczny

Bawełna, Syntetyki, Jeans, Bawełna ekonomiczny, Delikatny, Kołdra, Codzienny

Programy pralko-suszarki

Bawełna, Delikatny

Suszarka

✔ Tak

Zużycie

0.9

6.12

48

112

Wymiary

84.5

59.7

58.2

Klasy

A

A

A

5/5 Ocena ogólna

Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Oceń cechy produktu *

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych są spółki Grupy Media Expert, kontakt: Media Expert, ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów. Twoje dane przetwarzamy w celu opublikowania opinii, w celu jej analizy, oraz w celach marketingowych. Wyrażając swoją opinię możesz przy okazji dobrowolnie wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji handlowej. Swoją zgodę możesz cofnąć w każdym czasie na stronie https://www.avans.pl/lp,rezygnacja lub pisząc e-mail na adres [email protected]. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.* Pola wymagane

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Uwaga!

Formularz dodawania opinii nie został poprawnie wypełniony.

Aby dodać opinię należy poprawić lub uzupełnić dane.

DARMOWY TRANSPORT!

Wybierz bank

Wybierz opcję

Kwota kredytu

Pierwsza wpłata

Ilość rat

Wysokość Twojej raty

"Obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 i 66 (1) § 1 Kodeksu cywilnego." Sprawdź RRSO

Dowiedz się więcej ›

Wysokość Twojej raty

"Obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 i 66 (1) § 1 Kodeksu cywilnego ."

Dowiedz się więcej ›

Raty

Po wyliczeniu miesięcznej raty przejdź do zamówienia.

1. W formularzu zamówienia wybierz dostawę kurierem, a sposób zapłaty „Raty przez Internet”

2.  Sporządź samodzielnie wniosek ratalny bez wychodzenia z domu, a następnie oczekuj na kontakt przedstawiciela Banku Credit Agicole Bank Polska S.A. lub Banku Santander Consumer Bank S.A., który poinformuje Cię o wynikach weryfikacji.

 

Uwaga: Raty przez Internet oferowane są przez Bank Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz przez Bank Santander Consumer Bank S.A. już od wartości 100 zł

Pytania dotyczące  obsługi ratalnej wniosku Credit Agricole Bank Polska S.A. prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 354 95 53 (koszt zgodnie z taryfą operatora).
Dodatkowe pytania dotyczące obsługi ratalnej wniosku Santander Consumer Bank prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 773 28 47 lub [email protected]

 

Pytania związane z realizacją zamówienia kieruj na adres e-mail: [email protected] lub na numer infolinii sklepu +48 (22) 122 33 00 lub 801 080 247 (koszt zgodnie z taryfą operatora)


W imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz Santander Consumer Bank S.A spółka TERG S.A. będąca właścicielem strony www.avans.pl umocowana jest do działania w charakterze pośrednika kredytowego w tym m.in. do: informowania swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług, udostępniania swoim Klientom wniosku o kredyt, przyjmowania oświadczeń kredytobiorców składanych w wykonaniu umów kredytowych, w tym o odstąpieniu od umowy kredytowej oraz udzielania wyjaśnień dotyczących treści wymienionych wyżej dokumentów

Reprezentatywny przykład dla Credit Agrciole Bank Polska S.A. przy wartości towaru/usługi: 1730,00 zł. Całkowity koszt kredytu 311,40 zł (w tym prowizja 311,40 zł, odsetki 0 zł,). Całkowita kwota kredytu 1730,00 zł  i całkowita kwota do zapłaty 2041,40 zł , okres obowiązywania umowy kredytowej np. dla 18 miesięcy: wysokość raty kredytu 113,41 zł. RRSO w ofercie „Niska Rata” dla kredytu w opcji bez ubezpieczenia wynosi 23,90%. Stała stopa oprocentowania kredytu 0%.

Zgodnie z wymogami Santander Consumer Bank S.A. oraz Credit Acricole Bank Polska S.A., osoby poniżej 25 roku życia nie mogą złożyć wniosku kredytowego na produkty z kategorii "Telefony i smartfony" oraz we wniosku kredytowym może być tylko jeden produkt z kategorii "Telefony i smartfony".

Gwarancja Pełna Ochrona
Zobacz szczegóły gwarancji
Gwarancja Plus
Zobacz szczegóły gwarancji
SHARP Pralko-suszarka SHARP ES-GDD9144W0-PL Pralko-suszarka SHARP ES-GDD9144W0-PL Gwarancja
Pełna Ochrona
Gwarancja
Plus
Gwarancja
Standard
Od chwili zakupu
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Po okresie 2 lat od zakupu
Naprawa lub wymiana na nowy sprzęt
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii nawet do 5 lat
Zabezpiecz swój zakup wybierając gwarancję

Standardowa gwarancja

SHARP Pralko-suszarka SHARP ES-GDD9144W0-PL Pralko-suszarka SHARP ES-GDD9144W0-PL Konsument Firma
Okres gwarancji 24 miesiące Brak
Miejsce realizacji Autoryzowany serwis producenta Nie dotyczy

Pralko-suszarka SHARP ES-GDD9144W0-PL

Produkt został dodany do schowka.

Kalkulator ratalny

Avans.pl © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 38 500 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; INFOLINIA: 22 122 33 00

Szukasz niższej ceny?

Skorzystaj z gwarancji niższej ceny!

Sprawdź szczegóły

lub zadzwoń do nas

22 122 33 00