Zgłoś błąd
Kontakt

Zadzwoń

22 122 33 00

pon-pt: 8:00 - 20:00

sobota: 10:00 - 18:00

niedziela: 10:00 - 18:00

Zobacz więcej
Darmowy transport
Gwarancja lepszej ceny
Bezpieczne zakupy
Dostawa jutro

Internetowy serwer plików MIO Smart NAS S10

Gwarancja niższej ceny

Znalazłeś produkt w niższe cenie?
Obniżymy ją jeszcze bardziej!

Najważniejsze informacje o produkcie

Wielkość dysku [cale] Nie dotyczy Złącza 1x USB 2.0
Wi-Fi Tak Kod produktu 864754

Poznaj internetowy serwer plików NAS S10 od Mio. Kompaktowa i dyskretna bramka do zapisu nagrań z kamery domowej i innych plików z możliwością udostępnienia konta nawet czterem użytkownikom. Mini serwer współpracuje z nośnikami danych do 4 TB i zapewnia kompatybilność ze standardowym nośnikiem pamięci USB 2.0 (pendrive) i wszystkimi dyskami twardymi (niedołączone w zestawie).

 

Jak to działa?

 

Wystarczy zainstalować aplikację MioSMART na telefonie, mieć przygotowany preferowany dysk twardy lub pamięć USB i połączyć urządzenie kablem RJ45 Ethernet ze swoim routerem. Następnie zeskanuj kod QR i rozpocznij pracę z systemem internetowym serwer plików NAS S10 od Mio.
Możesz przesyłać lub pobierać wszystkie swoje pliki bezpośrednio z serwera NAS, w tym filmy, zdjęcia, muzykę, pliki biurowe i oczywiście nagrania z kamery domowej. Możesz odtwarzać, przeglądać i udostępniać pliki; w każdym miejscu i o każdej porze.

 

Działa optymalnie z domową kamerą WiFi - VixCam C10 i oferuje możliwość zapisania kopii zapasowej w innym miejscu

 

Ta kompaktowa kamera domowa działa optymalnie z systemem zapisu przy użyciu internetowego serwera plików NAS S10 od Mio. Jeśli więc wolisz zapisywać swoje nagrania na innym nośniku zamiast na dołączonej karcie SD, możesz skorzystać z internetowego serwera plików NAS S10 od Mio. Urządzenie wraz z aplikacją pozwala na bezpieczne przechowywanie nagrań na wybranym nośniku oraz ma tę dodatkową zaletę, że można ją umieścić w innym miejscu, chroniąc przed intruzami. Wyobraź sobie włamywacza, który sądzi, że przejmie nagranie, jeśli zabierze Twoją kamerę; nigdy do tego nie dojdzie, jeśli masz mini serwer NAS od Mio umieszczony na przykład w domu sąsiada. W ten sposób zawsze zachowasz kopię nagrania i nie musisz korzystać z kosztownych usług w chmurze lub subskrypcji dostępu do danych.

 

Jedna aplikacja do kontroli wszystkich rozwiązań MioSMART

 

Wszystkimi produktami MioSMART można łatwo sterować za pomocą jednej aplikacji. Zapomnij więc o kłopotliwym przełączaniu się pomiędzy różnymi aplikacjami w telefonie żeby uzyskać dostęp do serwera plików S10, a następnie obrazu z kamery IP. A kiedy kupisz dodatkowe rozwiązania / produkty MioSMART, one także będą sterowane przez tę jedną aplikację dla Twojej wygody.

 

Aplikacja MioSMART może być używana nawet przez czterech użytkowników. Jeśli więc zgubisz swój telefon, możesz do niej wejść z telefonu jednego z trzech pozostałych użytkowników, co daje poczucie bezpieczeństwa wynikającego z dzielonego dostępu. Dodatkowo aplikacja MioSMART ma także funkcję obsługi grupowej; oznacza to, że możesz połączyć urządzenia w jedną grupę i u dostępnić ją na głównej stronie aplikacji. Możesz na przykład utworzyć takie grupy, jak „Dom” czy „Biuro”, dzięki czemu zyskasz możliwość szybkiego sprawdzenia zamiast wybierania urządzenia z listy. Dzięki temu uzyskasz jeszcze lepszy obraz sytuacji, co będzie szczególnie przydatne, gdy masz wiele rozwiązań MIoSMART monitorujących różne miejsca.
* Internetowy serwer plików S10 można sparować jedynie z 2 kamerami VixCam; użycie jest ograniczone do 2 kamer.

 

W pigułce:

 

-Osobista Chmura, zapisuj wszystkie zdarzenia oraz inne pliki na wybranym nośniku możliwością dzielenia się nimi potem pomiędzy czterema osobami.
-Działa najlepiej z kamerami MioSMART, bezpiecznie zapisuj wszystkie pliki w innej lokalizacji z dala od niepowołanych osób.
-Łatwe w konfiguracji - zeskanuj kod QR.
-Dyskretny i nie rzucający się w oczy wygląd dopasowany do Twoich potrzeb (10cm x 3.5cm 1.5cm)
-Zapisz do 4 TB danych na dysku zewnętrznym, pełna kompatybilność z USB 2.0 (pendrive, dyski zewnętrznenie - nie są dołączone w opakowaniu)
-Standard portu RJ45 Ethernet.
-Wspiera formaty FAT, NTFS pamięci zewnętrznych.
-Standardowe zasilanie 100V-240V, 2A.
-Całość rodziny urządzeń MioSMART kontrolowana przy użyciu jednej aplikacji.

Charakterystyka

Maksymalna liczba dysków

1

Wielkość dysku [cale]

Nie dotyczy

Zainstalowane dyski

Brak

Tryby RAID

Nie dotyczy

Usługi

Serwer pobierania plików

Zarządzanie

Aplikacja na urządzenia mobilne

Techniczne

Procesor

Nie dotyczy

Pamięć RAM

Nie dotyczy

Interfejs

USB 2.0

Interfejs dysków

USB

Pojemność dysku

Nie dotyczy

Zasilanie

USB

Złącza

1x USB 2.0

Wi-Fi

Tak Tak

Fizyczne

Głębokość [mm]

35

Szerokość [mm]

100

Wysokość [mm]

15

Parametry

Gwarancja 

24 miesiące

Kolor obudowy

Biały

Załączona dokumentacja

Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

5/5 Ocena ogólna

Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Oceń cechy produktu *

Administratorem danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna z siedzibą w Złotowie, ul. Za Dworcem 1D.

Dane przetwarzane są w celu rozpoznania, weryfikacji i publikacji treści złożonej opinii. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne dla publikacji złożonej opinii.* Pola wymagane

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Uwaga!

Formularz dodawania opinii nie został poprawnie wypełniony.

Aby dodać opinię należy poprawić lub uzupełnić dane.

Internetowy serwer plików MIO Smart NAS S10

Produkt został dodany do schowka.

Kalkulator ratalny

Avans.pl © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 38 250 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; INFOLINIA: 22 122 33 00
Oceń i zyskaj rabat na kolejne zakupy na Avans.pl!
x
Ocen i zyskaj rabat na kolejne zakupy na Avans.pl!

Szukasz niższej ceny?

Skorzystaj z gwarancji niższej ceny!

Sprawdź szczegóły

lub zadzwoń do nas

22 122 33 00