Zgłoś błąd
Kontakt

Zadzwoń

22 122 33 00

pon-pt: 8:00 - 20:00

sobota: 10:00 - 18:00

niedziela: 10:00 - 18:00

Zobacz więcej

Kamera sportowa GOPRO HERO Session + Mocowanie GOPRO na głowę ACHOM-001

Gwarancja niższej ceny

Znalazłeś produkt w niższe cenie?
Obniżymy ją jeszcze bardziej!

Większość naszych klientów wybrała zestawy promocyjne:

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Moc GoPro w naszej najmniejszej, najlżejszej i najwygodniejszej kamerze do tej pory. Zabudowana i wodoszczelna konstrukcja eliminuje potrzebę dodatkowej obudowy, a pojedynczy przycisk pozwala na włączenie i automatyczne rozpoczęcie nagrywania. Rozdzielczość filmów 1080p60 i zdjęć 8MP zapewnia świetną jakość. Najmniejsze i najlżejsze GoPro do tej pory. Dzięki kompaktowej konstrukcji i masie 74g, HERO4 Session jest 50% mniejsze i 40% lżejsze niż inne kamery HERO4. Wytrzymałość i wodoszczelność do 40m. Zaprojektowana do przetrwania w ekstremalnych warunkach. Wodoszczelność do 10m bez konieczności korzystania z obudowy. Łatwa obsługa jednym przyciskiem. Pojedyncze naciśnięcie przycisku włącza kamerę i rozpoczyna rejestrowanie filmów lub zdjęć automatycznie. Profesjonalna jakość wideo. Nagrywaj zdumiewające filmy 1440p30, 1080p60 i 720p100. Doskonałe zdjęcia. Wykonuje pojedyncze zdjęcia 8MP, zdjęcia seryjne (Tryb Burst) do 10 zdjęć na sekundę i Time Lapse co 0,5 - 60 sekund. Uzyskaj dostęp i zmieniaj ustawienia wszystkich trybów za pomocą aplikacji GoPro App lub pilotem Smart Remote. Wbudowane Wi-Fi + Bluetooth®.

Zastosowane technologie

Wi-Fi
Bluetooth
Techniczne

2

✖ Nie

Zdjęcia seryjne, Nagrywanie interwałowe

1920 x 1080, FullHD, 60 kl/s

Karta microSDHC, Karta microSDXC

✖ Nie

✖ Nie

Nie dotyczy

✔ Tak

Akumulator litowo-jonowy

Parametry

Czarny

1 kabel USB, Ramka The Frame, Klamra mocująca, 2 x uchwyt na kask

Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

24 miesiące

Złącza
Informuje, czy kamera została wyposażona w złącze HDMI (High Definition Multimedia Interface).

HDMI służy do przesłania nieskompresowanej wiązki sygnału oraz dźwięku. Sygnał jest przesyłany w formie cyfrowej, więc różnego typu zakłócenia nie wpływają na jakość sygnału. Obsługuje sygnały video o standardowej, zwiększonej oraz dużej rozdzielczości, jak również standardowe i wielokanałowe sygnały audio.

Złącze HDMI może także występować z technologią HDCP, która ma w założeniu uniemożliwiać wyświetlanie filmów w niezabezpieczonym środowisku (środowisko niezabezpieczone to takie, które umożliwia przechwycenie strumieni mediów i skopiowanie filmu) - takie złącze jest niezbędne do wyświetlania obrazu wysokiej rozdzielczości HDTV.

✖ Nie

MicroUSB

Komunikacja

✖ Nie

✖ Nie

✖ Nie

✔ Tak

✔ Tak

5/5 Ocena ogólna

Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Oceń cechy produktu *

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych są spółki Grupy Media Expert, kontakt: Media Expert, ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów. Twoje dane przetwarzamy w celu opublikowania opinii, w celu jej analizy, oraz w celach marketingowych. Wyrażając swoją opinię możesz przy okazji dobrowolnie wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji handlowej. Swoją zgodę możesz cofnąć w każdym czasie na stronie https://www.avans.pl/lp,rezygnacja lub pisząc e-mail na adres [email protected]. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.* Pola wymagane

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Uwaga!

Formularz dodawania opinii nie został poprawnie wypełniony.

Aby dodać opinię należy poprawić lub uzupełnić dane.

DARMOWY TRANSPORT!

Kamera sportowa GOPRO HERO Session + Mocowanie GOPRO na głowę ACHOM-001

Produkt został dodany do schowka.

Kalkulator ratalny

Avans.pl © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 38 500 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; INFOLINIA: 22 122 33 00

Szukasz niższej ceny?

Skorzystaj z gwarancji niższej ceny!

Sprawdź szczegóły

lub zadzwoń do nas

22 122 33 00