Zgłoś błąd
Kontakt

Zadzwoń

22 122 33 00

pon-pt: 8:00 - 20:00

sobota: 10:00 - 18:00

niedziela: 10:00 - 18:00

Zobacz więcej
Darmowy transport
Gwarancja lepszej ceny
Bezpieczne zakupy
Dostawa jutro

Kino domowe SONY BDV-N9200W Biały

Gwarancja niższej ceny

Znalazłeś produkt w niższe cenie?
Obniżymy ją jeszcze bardziej!

Najważniejsze informacje o produkcie

Liczba kanałów 5.1 Maksymalna moc wyjściowa zestawu [W] 1200
Bluetooth Tak Wi-Fi Tak
Technologia 3D Nie Kod produktu 864275

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości: muzyka zgodna z zamierzeniami wykonawcy

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości uzyskuje się, przekształcając sygnał analogowy na postać cyfrową z większą niż w przypadku płyt CD częstotliwością próbkowania i dokładnością. Do rejestracji dźwięku o wysokiej rozdzielczości można wykorzystywać 24-bitowe próbkowanie przy częstotliwości 96 kHz, zapewniające utrwalenie dodatkowych szczegółów i subtelności słuchanej muzyki. Nagrane w ten sposób utwory brzmią dokładnie tak jak w chwili nagrywania, bez najmniejszego obniżenia jakości dźwięku.
   

Czystszy dźwięk dzięki systemowi DSEE (Digital Sound Enhancement Engine)

System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) optymalizuje brzmienie i nadaje mu jakość lepszą niż z płyt CD. Zastosowanie firmowych algorytmów Sony umożliwia przywrócenie składowych harmonicznych dźwięku i niuansów brzmieniowych traconych podczas kompresji. W rezultacie słuchacze uzyskują dźwięk o rozdzielczości zbliżonej do oryginału.
   

Wzmacniacz cyfrowy S-Master HX: piękne brzmienie każdej nuty

Tradycyjne wzmacniacze wymagają wielokrotnego przekształcania sygnału cyfrowego na analogowy — co nie pozostaje bez wpływu na jakość dźwięku. Opracowany przez Sony wzmacniacz cyfrowy S-Master HX to rozwiązanie w stu procentach cyfrowe, zapewniające moc bez zniekształceń. Zawartość pliku cyfrowego poddawana jest analizie przez cyfrowy procesor sygnału (DSP). Następnie wzmacniacz S-Master HX przekształca sygnał do postaci analogowej, zbliżonej do sygnału audio o wysokiej rozdzielczości. Sygnał ten przechodzi jeszcze przez filtr dolnoprzepustowy, który zapewnia dokładną reprodukcję dźwięku.
   

Głośniki Magnetic Fluid: większa moc, mniejsze wymiary

Innowacyjna technologia Magnetic Fluid, opracowana pierwotnie dla amerykańskiej agencji kosmicznej NASA, jest teraz dostępna w domowym sprzęcie audio Sony. Oparte na niej głośniki nie zawierają amortyzatorów. W rezultacie zmniejsza się odległość między cewką dźwiękową a membraną, a to oznacza lepszy przekaz sygnału, mniejsze zniekształcenia — i mniejsze wymiary głośnika.
   

Tryb ClearAudio+: stworzony do słuchania


Opracowany przez Sony tryb ClearAudio+ optymalizuje brzmienie i automatycznie koryguje ustawienia dźwięku w telewizorze tak, by zapewnić pełniejsze wrażenia słuchowe. Muzyka, dialogi i efekty przestrzenne stają się czystsze i dokładniejsze, niezależnie od źródła nagrania.
   

5.1-kanałowy dźwięk przestrzenny i duża moc

Połączenie 5 głośników z wydajnym subwooferem pozwala na uzyskanie intensywnego dźwięku przestrzennego ze wszystkimi szczegółami — i zapewnia nową jakość słuchania. 1200 W skutecznej mocy wyjściowej  dodaje dźwiękowi energii i gwarantuje mocne przeżycia.
   

Interpolacja do formatu 4K: czysty, realistyczny obraz

Interpolacja do formatu 4K pozwala zobaczyć cztery razy więcej szczegółów niż w obrazie Full HD. Odtwarzacz Blu-ray Disc™ jest wyposażony w specjalny układ, który przekształca obraz ze standardowych źródeł, takich jak 480p, 720p czy 1080p, na sygnał o rozdzielczości zbliżonej do 4K (3840 x 2160). Wynikowy obraz składa się z ośmiu milionów pikseli; jest ostrzejszy i bardziej szczegółowy. Żywa reprodukcja koloru idzie w parze z odpowiednią jasnością i kolorystyką. Wyższa jakość obrazu pozwala też usiąść bliżej ekranu — i uzyskać szerszy kąt widzenia.
   

Jednostki superwysokotonowe: źródło czystego brzmienia

Zastosowanie jednostek superwysokotonowych WD z przodu i u góry każdego głośnika przyczynia się do wytworzenia rozległej, spójnej przestrzeni dźwiękowej. Wysokie dźwięki są reprodukowane z czystością i szczegółowością godną dźwięku o wysokiej rozdzielczości.
   

Jednostka niskotonowa z membraną wzmacnianą miką

Membrany większości głośników są wykonane z papieru, przez co z upływem czasu tracą pierwotną sztywność i zniekształcają dźwięk. Niskotonowa membrana stożkowa MRC jest mocniejsza i sztywniejsza od membran ze standardowych materiałów. Zachowuje swój kształt nawet przy szybkich ruchach i pod dużym ciśnieniem. W rezultacie zapewnia szersze pasmo przenoszenia, krótszy czas reakcji i większą czystość dźwięku.
   

Aplikacja SongPal: w jedności z muzyką

Aplikacja SongPal umożliwia proste i szybkie zarządzanie odtwarzaniem. Po zainstalowaniu jej w telefonie można sterować słuchaną muzyką, zmieniać ustawienia w urządzeniu, a nawet wybierać nagrania z serwisów internetowych, takich jak Spotify i Pandora. Możliwość przełączania urządzenia źródłowego oznacza, że muzyka nie przestanie grać nawet po wyczerpaniu się akumulatora w smartfonie.
   

Łatwe udostępnianie multimediów dzięki technologii Miracast™

Aby zaprezentować swoje zdjęcia i filmy, można wyświetlić zawartość ekranu smartfona na telewizorze. W tym celu wystarczy przyłożyć do zestawu BDV-N9200W posiadane urządzenie z technologią NFC. Spowoduje to błyskawiczne nawiązanie łączności bezprzewodowej przy użyciu technologii Miracast.
   

Szybki dostęp do muzyki jednym dotknięciem

Technologia NFC (Near Field Communication) pozwala zrezygnować z używania kabli i eliminuje skomplikowane konfigurowanie połączeń. Aby odtwarzać muzykę, wystarczy przyłożyć smartfon lub inne urządzenie* z technologią NFC do symbolu N na obudowie. Nie masz NFC? Żaden problem. Urządzenia można sparować ręcznie w ustawieniach Bluetooth®.
   

Podświetlane głośniki: świetny pomysł

Dźwięk i obraz łączą się z emisją światła z głośników — funkcją dostępną w eleganckiej, białej wersji zestawu BDV-N9200W. 48 wbudowanych diod LED automatycznie zapala się w rytm muzyki. Dla pełniejszego efektu można wybrać jeden z czterech zaprogramowanych wzorów.
   

Tryb Digital Music Arena: wrażenia jak na koncercie

Tryb Digital Music Arena pozwala przenieść się wprost do londyńskiej hali sportowo-widowiskowej O2 Arena. Dzięki sygnałowi impulsowemu TSP (time stretch pulse) o wysokiej rozdzielczości rejestrowanemu przy użyciu 8-kanałowego mikrofonu inżynierowie dźwięku mogą precyzyjnie zrekonstruować akustykę tego obiektu. Efekt: niepowtarzalne wrażenia przy słuchaniu w domowym salonie.
   

Tryb „Futbol”: wrażenia jak na meczu

Dzięki wykorzystaniu danych akustycznych z brazylijskiego stadionu piłkarskiego tryb „Futbol” pozwala stworzyć atmosferę meczu we własnym domu. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, by wyciszyć głos komentatora, wzmocnić wiwatujący tłum — i przeżywać mecz tak jak na stadionie.

Zastosowane technologie

  • Bravia Sync
  • XMB
  • Dolby Digital
  • DTS
  • Dolby TrueHD
  • Dolby Digital Plus
  • DTS-HD
  • DTS-NEO:6
  • DTS 96kHz/24bity
  • DSD
Funkcje

Funkcje dodatkowe

Bravia Sync, Przeglądarka internetowa, 4K - interpolacja do formatu, ARC (Audio Return Channel), XMB

Radio

FM, Pamięć 20 stacji

Technologia 3D

Nie Nie

Korektor dźwięku

Tak Tak

Bluetooth

Tak Tak

Regulacja tonów wysokich / niskich

Tak Tak

Wi-Fi

Tak Tak

Wyłącznik czasowy (sleep timer)

Tak Tak

Łączność bezprzewodowa

Bluetooth, NFC, Wi-Fi

Radio internetowe

Tak Tak

Głośniki

Subwoofer

Aktywny

Parametry

Gwarancja

24 miesiące

Kolor obudowy

Biały

Załączona dokumentacja

Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

Wyposażenie

Baterie, Antena, Wzmacniacz bezprzewodowy, Mikrofon kalibracyjny

Typ kina domowego

Zintegrowane

Techniczne

Dekodery dźwięku wielokanałowego

Dolby Digital, DTS, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS-HD, DTS-NEO:6, DTS 96kHz/24bity, DSD, Dolby Pro Logic, DTS-ES Matrix6.1, DTS-ES Discrete6.1

Liczba kanałów

5.1

Standardy odtwarzania dźwięku

FLAC, LPCM, AIFF, ALAC

Typ odtwarzanych płyt

DVD, Blu-ray 3D, CD

Złącza

Liczba złączy HDMI

2 / 1

Liczba złączy optycznych

1

Liczba złączy EURO RGB

0

Liczba złączy komponentowych

0

Liczba złączy kompozytowych

0

Liczba złączy USB

1

Wyjście słuchawkowe

Nie Nie

Złącze Ethernet (LAN)

Tak Tak

Charakterystyka

Maksymalna moc wyjściowa zestawu [W]

1200

Budowa zestawu

Amplituner i odtwarzacz Blu-ray w jednej obudowie oraz kolumny

Odtwarzacz

Blu-ray

Składniki kompletu

Amplituner i odtwarzacz Blu-ray oraz kolumny

5/5 Ocena ogólna

Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Oceń cechy produktu *

Administratorem danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna z siedzibą w Złotowie, ul. Za Dworcem 1D.

Dane przetwarzane są w celu rozpoznania, weryfikacji i publikacji treści złożonej opinii. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne dla publikacji złożonej opinii.* Pola wymagane

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Twoje pytanie zostało wysłane

* - Pola obowiązkowe

Twoje odpowiedź została wysłana

* - Pola obowiązkowe

Uwaga!

Formularz dodawania opinii nie został poprawnie wypełniony.

Aby dodać opinię należy poprawić lub uzupełnić dane.

DARMOWY TRANSPORT!

Wybierz bank

Wybierz opcję

Kwota kredytu

Pierwsza wpłata

Ilość rat

Wysokość Twojej raty

"Obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 i 66 (1) § 1 Kodeksu cywilnego." Sprawdź RRSO

Dowiedz się więcej ›

Wysokość Twojej raty

"Obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 i 66 (1) § 1 Kodeksu cywilnego ."

Dowiedz się więcej ›

Raty

Po wyliczeniu miesięcznej raty przejdź do zamówienia.

1. W formularzu zamówienia wybierz dostawę kurierem, a sposób zapłaty „Raty przez Internet”

2.  Sporządź samodzielnie wniosek ratalny bez wychodzenia z domu, a następnie oczekuj na kontakt przedstawiciela Banku Credit Agicole Bank Polska S.A. lub Banku Santander Consumer Bank S.A., który poinformuje Cię o wynikach weryfikacji.

 

Uwaga:  Raty przez Internet oferowane są przez Bank Credit Agricole Bank Polska S.A.  już od wartości 500 zł a w Banku Santander Consumer Bank S.A. już od wartości 300 zł.

Pytania dotyczące  obsługi ratalnej wniosku Credit Agricole Bank Polska S.A. prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 354 95 53 (koszt zgodnie z taryfą operatora).
Dodatkowe pytania dotyczące obsługi ratalnej wniosku Santander Consumer Bank prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 773 28 47 lub [email protected]

 

Pytania związane z realizacją zamówienia kieruj na adres e-mail: [email protected] lub na numer infolinii sklepu +48 (22) 122 33 00 lub 801 080 247 (koszt zgodnie z taryfą operatora)


W imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz w imieniu Santander Consumer Bank S.A. firma TERG S.A. będąca właścicielem strony www.avans.pl umocowana jest do: zawierania, rozwiązywania umów kredytowych, zmiany w zakresie przedmiotu kredytowania i danych osobowych kredytobiorcy, przyjmowania oświadczeń kredytobiorców składanych w wykonaniu umów kredytowych, w tym o odstąpieniu od umowy kredytowej oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów.

Reprezentatywny przykład dla Credit Agrciole Bank Polska S.A. przy wartości towaru/usługi: 1730,00 zł. Całkowity koszt kredytu 311,40 zł (w tym prowizja 311,40 zł, odsetki 0 zł,). Całkowita kwota kredytu 1730,00 zł  i całkowita kwota do zapłaty 2041,40 zł , okres obowiązywania umowy kredytowej np. dla 18 miesięcy: wysokość raty kredytu 113,41 zł. RRSO w ofercie „Niska Rata” dla kredytu w opcji bez ubezpieczenia wynosi 23,90%. Stała stopa oprocentowania kredytu 0%.

Zgodnie z wymogami Santander Consumer Bank S.A. oraz Credit Acricole Bank Polska S.A., osoby poniżej 25 roku życia nie mogą złożyć wniosku kredytowego na produkty z kategorii "Telefony i smartfony" oraz we wniosku kredytowym może być tylko jeden produkt z kategorii "Telefony i smartfony".

Kino domowe SONY BDV-N9200W Biały

Produkt został dodany do schowka.

Kalkulator ratalny

Avans.pl © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 38 250 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; INFOLINIA: 22 122 33 00
Oceń i zyskaj rabat na kolejne zakupy na Avans.pl!
x
Ocen i zyskaj rabat na kolejne zakupy na Avans.pl!

Szukasz niższej ceny?

Skorzystaj z gwarancji niższej ceny!

Sprawdź szczegóły

lub zadzwoń do nas

22 122 33 00