Podziel się:

159900
Dostępny od ręki
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Przeznaczenie Pakowanie próżniowe Rodzaj produktu Szuflada
Kod produktu 347329
Wielofunkcyjna szuflada

Wielofunkcyjna szuflada


TEKA VS 152 GS to szuflada do pakowania próżniowego, która stanowi doskonałe uzupełnienie do piekarników firmy TEKA. To urządzenie z pewnością przyda się w każdej kuchni. Ma wiele przydatnych zastosowań, a do tego jej nowoczesny design, na który składa się szkło w kolorze czarnym, dotykowe otwieranie oraz wysuw na prowadnicach teleskopowych, idealnie wpasuje się w nowoczesną kuchnię.

Dłuższa świeżość produktów

Dłuższa świeżość produktów


Na wyposażeniu szuflady TEKA VS 152 GS znajduje się zgrzewarka próżniowa do folii o szerokości max 295 mm, która pozwoli zachować żywność na dłużej. Pakowanie próżniowe to gwarancja, że zakupione produktu będą dłużej świeże, zachowają swój kolor i smak, a szczelne opakowanie uchroni je przed rozwojem bakterii i drobnoustrojów.

Łatwe i szybkie pakowanie

Łatwe i szybkie pakowanie

Szuflada TEKA VS 152 GS posiada dwa dyspensery z obcinarkami na folie aluminiową, dzięki którym w łatwy i szybki sposób możemy zapakować praktycznie wszystkie rodzaje produktów. Dodatkowo w szufladzie mamy wagę kuchenną do 5 kg. TEKA VS 152 GS umożliwia również przechowywanie blachy z piekarnika i innych akcesoriów kuchennych.

Inne Dwa dyspensery z obcinarkami na folie aluminiową i spożywczą w rolkach , Otwieranie na dotyk , Powłoka zapobiegająca powstawaniu odcisków palców , Prowadnice teleskopowe
Kolor Czarno-srebrny
Przeznaczenie Pakowanie próżniowe
Rodzaj produktu Szuflada
Szczegołowe warunki gwarancji Pobierz

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!