JIMMY

Mop elektryczny JIMMY SF8

Produkt chwilowo niedostępny
Produkt
chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później


Tutaj dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.

Kolor Niebieski Moc [W] 60

Pojemność zbiornika [l]

0.45

Wskaźnik temperatury

Nie
Zasilanie Akumulatorowe

Wskaźnik gotowości pary

Nie
Kod produktu 451456 Do 35 minut ciągłej pracyCicha praca urządzenia
Pomocnik domowy

Bezprzewodowy mop pionowy Jimmy SF8

SF8 sprawia, że sprzątanie staje się wygodne i proste. Mop z łatwością rozprawi się zarówno z mokrymi, jak i suchymi zanieczyszczeniami. Podwójny wałek i 2 zbiorniki na wodę umożliwiają dokładne czyszczenie powierzchni, a wytrzymały akumulator zapewnia pracę do około 35 minut na jednym naładowaniu. Za prostą i wygodną obsługę urządzenia odpowiada wyświetlacz LED.

Mop elektryczny JIMMY SF8 cechy szczególne

2 wałki do zadań specjalnych

Urządzenie zostało wyposażone w 2 wałki, dzięki czemu obsługa SF8 jest niezwykle prosta. W ten sposób podłoga jest najpierw umyta, a następnie wytarta do sucha. Dzięki temu masz pewność, że powierzchnia jest czysta, bez zacieków. Dodatkowo, wałki z łatwością odepniesz i wyczyścisz pod bieżącą wodą.

Mop elektryczny JIMMY SF8 2 wałki proste działanie

2 zbiorniki na wodę i system samoczyszczenia

Dzięki SF8 możesz mieć pewność, że podłoga w Twoim domu będzie umyta czystą wodą. Urządzenie posiada 2 zbiorniki. Do jednego z nich nalewasz czystą wodę, która jest usuwana sprzed wałka, a następnie kierowana do zbiornika na brudną wodę. Co więcej, funkcja samoczyszczenia sprawia, że wałek szczotki zostanie wyczyszczony czystą wodą ze zbiornika. Wystarczy, że naciśniesz przycisk.

Mop elektryczny JIMMY SF8 czysta woda pojemniki

Kontroluj ilość rozpylanej wody

Mop pionowy Jimmy skutecznie usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy. Pozwala na to technologia precyzyjnego rozpylania wody. Dzięki temu możesz kontrolować jej ilość za pomocą przycisku. W rezultacie Twoja podłoga będzie nieskazitelnie czysta, bez zacieków.

Mop elektryczny JIMMY SF8 rozpylenie wody precyzja

Wygodny dostęp do informacji

Urządzenie wyposażono w czytelny wyświetlacz LED, który zapewni Ci dostęp do najważniejszych informacji. Wygodnie sprawdzisz poziom naładowania akumulatora, dowiesz się też o przepełnieniu zbiornika na brudną wodę. Teraz wszystkie powiadomienia masz pod ręką.

Mop elektryczny JIMMY SF8 czytelny wyświetlacz LED

Wytrzymały akumulator

Nie obawiaj się nagłego i zbyt szybkiego rozładowania mopa! Urządzenie posiada wytrzymały akumulator o pojemności 2500 mAh, dzięki czemu może pracować do 35 minut na jednym ładowaniu. Co więcej, SF8 wyposażono w wymienny akumulator, który wymienisz na nowy. Dodatkowo dołączona do zestawu baza umożliwia wygodne ładowanie i przechowywanie produktu jednocześnie.

Mop elektryczny JIMMY SF8 ładowanie czas praca

Wygodne sprzątanie

Mop SF8 ułatwi codzienne porządki. Urządzenie jest lekkie, więc bez problemu przeniesiesz go do innego miejsca, kabel też nie będzie ograniczał Twoich ruchów. Nie musisz też opierać mopa o ścianę, wystarczy, że odstawisz go w dowolnym miejscu. Dodatkowo rura mopa wygina się pod kątem 90°, dzięki czemu łatwiej wyczyścisz przestrzeń pod meblami.

Mop elektryczny JIMMY SF8 zakres ruchów rura teleskopowa

Cicha praca urządzenia

Nie obawiaj się głośnej pracy urządzenia! Mimo dużej mocy mop generuje hałas na poziomie 68dB (A). Jest to możliwe dzięki przemyślanej konstrukcji wałków szczotki, która zredukowała szum. Teraz możesz wygodnie myć podłogi, bez uciążliwego hałasu!

Mop elektryczny JIMMY SF8 duża moc głośność

Środek czyszczący w zestawie

Do zestawu dołączono środek czyszczący, który skutecznie usuwa bakterie, więc masz pewność, że Twoje podłogi będą dokładnie umyte. Z powodzeniem wykorzystasz go do mycia paneli, czy kafelek. Ułatwi pozbycie się przykrego zapachu i zapewni długotrwały efekt antybakteryjny, jest również bezpieczny dla zdrowia.

Mop elektryczny JIMMY SF8 plyn do podłóg dodatek

Co w zestawie?

Mop elektryczny JIMMY SF8 posiada środek do czyszczenia podłóg, stację dokującą, adapter, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną.


Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wyposażenie Adapter, Środek do czyszczenia podłóg, Stacja dokująca
Akumulator w zestawie Tak
Ładowarka w zestawie Tak
Kolor Niebieski
Moc [W] 60

Pojemność zbiornika [l]

0.45
Rodzaj Mop elektryczny
Waga [kg] 4.5

Wskaźnik temperatury

Nie
Zasilanie Akumulatorowe

Wskaźnik gotowości pary

Nie
Przeznaczenie Do użytku domowego
Waga z opakowaniem [kg] 5.26
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera JIMMY

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!