MONEUAL

Robot sprzątający MONEUAL MBOT 900

1999,00

Najszybsza dostawa:

JUTRO04.12.2023

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Funkcje Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi Wysokość [cm] 9.8
Czas ładowania akumulatora [min] 180 Czas pracy [min] 120
Pojemność zbiornika na kurz [l] 0.4

Poziom hałasu [dB]

55
Automatyczny powrót do bazy i ładowanie Tak Czujniki Antykolizyjne, Krawędzi, Odległości, Pojemnika na kurz, Przeciążenia, Przeciw zaplątaniu się w przewody, Przeszkód, Uskoku podłoża, Zbliżeniowe
Programator pracy Tak Wirtualna ściana Tak
Kod produktu 638858 Poziom hałasu nie większy niż 55 dB3-stopniowa regulacja siły zasysającej
TECHNOLOGIA LIDAR - NAJLEPSZY SYSTEM NAWIGACJI

Robot automatyczny MONEUAL MBOT900 został wyposażony w pełni zautomatyzowany system nawigacji wewnętrznej, który zapewnia mu efektywną i bezpieczną pracę. Dzięki temu rewolucyjnemu rozwiązaniu urządzenie perfekcyjnie skanuje pomieszczenie. Bez problemu porusza się po wyznaczonym obszarze, wybierając najlepszą możliwą trasę, a następnie przechodzi do następnego wnętrza, aby je dokładnie i szybko posprzątać. Robot automatyczny MBOT900 poradzi sobie nawet z najbardziej trudnymi zadaniami! Najnowsza technologia rozpoznawania terenu w czasie rzeczywistym, w którą został wzbogacony, pozwala mu na przeprowadzenie dokładnego i inteligentnego procesu sprzątania. Za pomocą wbudowanego lasera na bieżąco skanuje pomieszczenie, tworząc w pełni dopracowaną mapę działania - robot doskonale wie, gdzie przebywa i jak ma się poruszać, aby zwiększyć efektywność swojej pracy.

Dodatkowo został wyposażony w 32-bitowy czterordzeniowy procesor, który odpowiedzialny jest za obliczanie najbardziej wydajnej trasy czyszczenia każdego wnętrza. Działając w trybie podstawowym, robot MBOT900 dzieli obszar pracy na tymczasowe strefy. Procesor wykonuje, aż 2280 obliczeń obrazu skanowanej mapy w ciągu sekundy, co przekłada się na precyzję sprzątania. Temu nowoczesnemu odkurzaczowi automatycznemu niezawodność zapewnia bezszczotkowy silnik generujący wysoką moc zasysającą. Kupując robota MBOT900, zyskujesz pełen zakres technologiczny i znakomite podzespoły sprzątające. Zapomnij o kurzu, sierści oraz innych zabrudzeniach i ciesz się idealnie czystymi podłogami!


Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926

TY ODPOCZYWAJ, A PODŁOGI ZOSTAW ROBOTOWI

Sprzątanie nigdy nie było tak łatwe. Teraz czas na Twoje przyjemności.

Robot automatyczny MONEUAL MBOT900 będzie idealny dla osób, które chcą codziennie cieszyć się idealnie czystymi podłogami - będzie dla Ciebie prawdziwym wybawieniem!

Żyjesz w ciągłym biegu? Masz na głowie wiele spraw, którymi w pierwszej kolejności musisz się zająć. Nie masz czasu dla siebie, a co dopiero na sprzątanie? Zadbaj o swoje zdrowie i podaruj sobie luksus, na który Cię stać!

Robot MBOT900 podniesie komfort Twojego życia. Nie tylko perfekcyjnie zadba o nawierzchnie w Twoim mieszkaniu, ale również pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu i sił, które spożytkujesz na przyjemności! Idź na trening, wybierz się ze znajomymi na kawę, odwiedź ukochaną rodzinę, zabierz dziecko lub psa na spacer i nie martw się brudem na podłogach. Gdy wrócisz do domu, to już go nie będzie! MBOT900 wszystkim się zajmie! Niespodziewana wizyta gości, a Ty musisz szybko iść na zakupy i nie będziesz miała nawet chwili na posprzątanie domowych nawierzchni? Robot automatyczny Cię z tego wyręczy! Będzie towarzyszem w Twoim codziennym życiu!

Przeskanuje pomieszczenia i stworzy perfekcyjnie ułożoną mapę każdego pokoju czy nawet całego piętra. Doskonale pozna Twoją kuchnię, pokój zabaw dzieci, sypialnię i salon. Robot MBOT900 ma posprzątać jeden lub dwa pokoje? Ty o tym decydujesz! Możesz zaplanować jego pracę tak, aby nie kolidowała z Twoimi obowiązkami.


Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926 - Rama

WYGODNE STEROWANIE Z POZIOMU APLIKACJI

Robotem automatycznym MONEUAL MBOT900 możesz sterować z każdego pomieszczenia w domu za pomocą aplikacji w swoim smartfonie. Jej pobranie i zainstalowanie zajmie dosłownie chwilę! Dodatkowo obsługa aplikacji nie sprawi Ci żadnych trudności. Zarządzaj tym nowoczesnym odkurzaczem w wygodny, szybki oraz bezpieczny sposób. Przekazujemy w Twoje ręce najbardziej zaawansowaną i intuicyjną aplikację mobilną wykorzystywaną w świecie robotów sprzątających. W porównaniu do konkurencji oferujemy Ci system MBOT App, który całkowicie odmienia użytkowanie tego podnoszącego komfort życia urządzenia i nie sprawi problemów nawet osobom starszym. Za sprawą innowacyjnego i zaawansowanego systemu nawigacji LIDAR, robot błyskawicznie skanuje otoczenie i zabiera się do pracy - przekazuje informacje aplikacji w czasie rzeczywistym, która z kolei wyświetla mapę domu i aktualne położenie urządzenia.

Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926 - Koła

WSKAŻ ROBOTOWI OBSZAR CZYSZCZENIA

Robot MONEUAL MBOT900 będzie Twoim inteligentnym towarzyszem podczas sprzątania - życie nie będzie już takie samo! Szybko zapomnisz o tym, ile czasu i wysiłku musiałaś poświęcić w tygodniu na porządki. Robotem możesz wygodnie sterować za pomocą aplikacji MBOT App. Umożliwia Ci zaprojektowanie i naniesienie na mapę 10 ciu dowolnych stref sprzątania - Ty o wszystkim decydujesz! Robot automatyczny MBOT900 będzie Twoją osobistą pomocą sprzątającą, dzięki której codziennie będziesz mogła cieszyć się czystymi podłogami w swoim mieszkaniu. Oferowana przez nas aplikacja ma wbudowaną funkcję sprzątania wybranego obszaru (jednego lub wielu) - możesz ustawić godzinę i dzień pracy robota z każdego miejsca na ziemi. Wystarczy mieć jedynie połączenie z internetem. Zyskujesz całkowitą dowolność w projektowaniu obszarów sprzątania oraz personalizacji ustawień: nazwy, trybu czyszczenia realizującego przez automatyczny odkurzacz, indywidualnego dla wyznaczonych stref. Funkcja ta nie tylko ułatwia skuteczne zarządzanie robotem, ale daje również możliwość odkurzania miejsc, które wymagają szczególnego czyszczenia (przedpokoju czy kuchni), bez konieczności pracy odkurzacza na całej powierzchni roboczej. Sprawia to, że sprzątanie staje się bardziej efektywne i ekonomiczne.

Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926 - Przerzutki

WYZNACZAJ ROBOTOWI OBSZARY ZAKAZANE

Robot automatyczny MBOT900 jest w pełni do Twojej dyspozycji. Możesz szybko i komfortowo wyznaczać strefy w mieszkaniu, którymi ma się zająć. To Ty decydujesz, czy wyczyści wszystkie podłogi, czy poszczególne pokoje. Dodatkowo możesz korzystać z funkcji, która pozwoli Ci chronić kosztowności lub miejsca do ktorych robot ma nie pojechać. Wystarczy, abyś w nowoczesnej aplikacji mobilnej zainstalowanej na telefonie wyznaczyła wirtualne “strefy no-go”. Robot automatyczny MBOT900 będzie omijał obszary zakazane, a także cenne rzeczy - mogą być dowolnych rozmiarów i kształtów. Użyj tej funkcji do ochrony wszystkiego, co jest dla Ciebie ważne oraz ma wartość sentymentalną.

Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926 - hamulec

PRECYZYJNIE SKANUJE MIESZKANIE

Robot automatyczny MBOT900 został wyposażony w liczne aawansowane funkcje oraz czujniki, które zapewniają mu bezpieczną, efektywną i ekonomiczną pracę. To innowacyjny odkurzacz sprzątającyz, który odmieni Twoje życie. Wiemy, że zasługujesz na wszystko, co najlepsze, dlatego oferujemy Ci najnowocześniejsze rozwiązanie na rynku - robota, dzięki któremu pozbędziesz się problemów!

Robot MBOT900 to mnogość zaawansowanych czujników z akcelerometrami, licznikami kilometrów, czujnikami spadku, na podczerwień, kompasami i innymi technologiami, gwarantującymi mu pełne dane analityczne. To innowacyjne urządzenie doskonale wie, gdzie w danym momencie się znajduje, a do tego bez problemu unika przeszkód i uskoków, które napotka na swojej drodze. Dzięki wbudowanemu najlepszemu na rynku systemowi nawigacji odnajduje się w skomplikowanych pomieszczeniach, a także chroni cenne przedmioty. Przekonaj się, że życie z robotem automatycznym MBOT900 jeszcze nigdy nie było takie proste.

Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926 - Wspornik kierownicy

ZAWSZE GOTOWY DO DZIAŁANIA

Robot automatyczny MBOT900 zawsze zadba o poziom swojej energii. Doskonale orientuje się w terenie i wie, kiedy musi naładować baterię. Nie ważne, czy stacja dokująca znajduje się tuż za rogiem, czy w pokoju po drugiej stronie mieszkania. MBOT900 zawsze i bez problemu do niej trafi. Jeśli w czasie prowadzenia porządków poziom akumulatora spadnie, odkurzacz automatyczny wróci do bazy nabrać sił, aby móc ponownie skierować się do miejsca, w którym przerwał pracę i dokończyć porządki. Swoją precyzyjną orientację w terenie zawdzięcza zaawansowanej i innowacyjnej nawigacji LIDAR. Zapewniamy, że odkurzacz automatyczny MBOT900 sprosta każdemu wyzwaniu. Jeśli chodzi o sprzątanie podłóg, to nie ma dla niego równych!

Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926 - Gwarancja na rame

BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO

W aplikacji możesz korzystać z wewnętrznego systemu diagnozowania błędów - skanuje robota w celu wskazania nieprawidłowości. Wyniki wyświetlane są procentowo. Korzystanie z tej funkcji pozwala na stałą kontrolę jakości silnika, zasilania, a także poziomu zanieczyszczeń części eksploatacyjnych oraz czujników.

Informuje o konieczności wymiany części Na bieżąco będziesz otrzymywać raport stanu zużycia poszczególnych części: filtra, szczotek bocznych i szczotki głównej. Dzięki systematycznej kontroli będziesz wiedzieć, kiedy należy je wymienić, aby cieszyć się niezawodną, bezpieczną i efektywną pracą robota przez lata.

Sprawdzaj historię pracy robota Każdy cykl sprzątania przeprowadzony przez robota jest zapisany wraz z datą oraz godziną rozpoczęcia i zakończenia. Zawsze możesz zajrzeć do historii jego pracy.

Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926 - Gwarancja na rame

JEDYNY W SWOIM RODZAJU

Główną częścią robota automatycznego MBOT900 odpowiedzialną za jego wydajne i efektywne działanie jest nowoczesny i wysokiej jakości silnik Nidec. Generuje siłę zasysającą zanieczyszczenia na poziomie, aż 2200Pa. Duża moc silnika sprawia, że robot szybko i skutecznie zbiera zabrudzenia ze wszystkich nawierzchni. Lądują one bezpośrednio do dość dużego pojemniku na kurz, sierść i inne nieczystości, który z łatwością możesz opróżnić. Solidna konstrukcja zarówno szczotek, jak i silnika zapewnia bezpieczeństwo pracy oraz dłuższy okres eksploatacyjny niż w przypadku wielu konkurencyjnych modeli. Silnik o niesamowicie dużej mocy ssania sprawia, że robot zbiera brud również spoza szczotki głównej, dzięki czemu proces odkurzania zostaje skrócony, a praca robota staje się wydajniejszej. Z pewnością docenisz ultra cichą pracę robota automatycznego MBOT900. W produkcji wykorzystano innowacyjne i opatentowane rozwiązanie redukcji hałasu. Odkurzacz sprzątający zapewnia efektywne i wydajne działanie, nie powodując przy tym nadmiernie uciążliwego dźwięku, który może uprzykrzać życie domownikom. Robot nie zakłóci snu Twojego malucha, nie będzie przeszkadzał pozostałym dzieciom w nauce, mężowi w oglądaniu telewizji, a Tobie w czytaniu książki. Wybierz tryb pracy robota i ciesz się idealnie czystymi podłogami - w standardowym generuje hałas nie większy niż 55dB.

Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926 - Gwarancja na rame

REGULACJA MOCY - DOSTOSUJ SIŁĘ SSĄCO DO RODZAJU PODŁÓG

Wybierz dla siebie i rodziny najlepsze rozwiązanie - robota automatycznego MBOT900Został wyposażony w 3-stopniową regulację siły zasysającej. Możesz dostosować działanie odkurzacza do rodzaju powierzchni sprzątającej, a także intensywności jej zanieczyszczenia.

Maksymalna moc działania (2200Pa) przyda się do zebrania brudu z dywanów,tryb wydajny (1800Pa) będzie idealny do zgarnięcia większej ilości kurzu, a standardowy (1100Pa) sprawdzi się na co dzień.

Zaletą robota automatycznego MBOT900 jest fakt, że moc jego pracy możesz zmienić w dowolnym momencie. Wybór opcji sprzątania zależy przede wszystkim od ilości i rodzaju zanieczyszczeń znajdujących się na obszarze pracy robota. Ze zmianą siły zasysającej znacząco zmienia się poziom głośności urządzenia. Robot automatyczny MBOT900 wyposażony w dużą moc ssania 2200Pa. Szybko, sprawnie i bez problemu usunie brud i sierść zwierząt z dowolnych podłóg, w tym z dywanów. Właściciele czworonogów pokochają ten nowoczesny odkurzacz sprzątający. Zapomnij o sierści! Ciesz się z rodziną oraz ze swoim pupilem idealnie czystymi podłogami, bez żadnego nawet najmniejszego kłaczka!

Połączenie wspólnych sił: wysokiej mocy zasysającej oraz intensywnej pracy szczotki głównej, wspomaganej przez dwie szczotki boczne sprawia, że robot oferuje znakomite rezultaty odkurzania. Poradzi sobie z usunięciem nagromadzonej nawet w dużym stopniu sierści czy piasku.

Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926 - Gwarancja na rame

SZCZOTKA GŁÓWNA O GĘSTYM WŁOSIU

Robot automatyczny MONEUAL MBOT 900 wyróżnia się nowoczesną szczotką główną, która przeplatana jest wysokiej jakości łopatkami gumowymi oraz włosiem o 250% gęstszym od poprzednich modeli. Perfekcyjnie zbiera z podłogi zarówno większe zanieczyszczenia (piasek, sierść, kamyczki), jak i te mniejsze (włosy, kurz, pyłki). Włosie jest też bardziej miękkie, dzięki czemu bez problemu eliminuje z nawierzchni wszelkiego rodzaju brut. Podczas wirowania nawet z prędkością 1480 obrotów na minutę włosie pozostaje miękkie na podłodze, ale twarde na powierzchniach dywanowych. Poznaj niezawodną moc szczotki głównej! Podczas pracy robota automatycznego MBPT900, szczotce głównej towarzyszą dwie precyzyjne szczotki boczne (prawa i lewa), które idealnie zbierają zanieczyszczenia z krawędzi i spod ścian. Ich głównym zadaniem jest zgarnianie kurzu z trudno dostępnych miejsc. Dzięki czemu zyskujesz pewność, że wszystkie podłogi będą idealnie odkurzone. Ten model został wzbogacony również w “mikroszczotki”. Takie rozwiązanie zostało wykorzystane po to, aby w moduł mechanizmu szczotki bocznej nie wplątały się w zabrudzenia, a szczególnie sierść - nie tracisz czasu na częste ich czyszczenie. Trwała konstrukcja i długie włosie szczotek, przedłużają okres eksploatacyjny robota oraz gwarantują mu efektywną pracę. Zapewniamy, że nie dostaniesz na rynku lepszego towarzysza niż MBOT900.

Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926 - Gwarancja na rame

WYGODNE KOŁA

Robot automatyczny MONEUAL MBOT900 wyróżnia się dużymi kołami, które zapewniają mu stabilną i bezpieczną jazdę. Ten nowoczesny odkurzacz sprzątający wykorzystuje zaawansowany system napędowy - płynnie przemieszcza się podczas przeprowadzania cyklu sprzątania. Bez żadnych przeszkód pokonuje niewielkie wzniesia. Dlatego też odkurzanie dywanów to dla niego błahostka. Dodatkowo wykonane z trwałego tworzywa opony zapewniają robotowi stabilną jazdę, bez obaw o poślizgi czy boksowanie. W robocie automatycznym MBOT900 docenisz nie tylko jego efektywną pracę, ale również wydajność. Został wzbogacony w baterię litowo-jonową o pojemności, aż 2600 mAh. Na jednym naładowaniu działa do dwóch godzin. Bez problemu zdąży posprzątać wszystkie pomieszczenia w mieszkaniu. Po skończonym cyklu, wraca do bazy dokującej, aby naładować akumulator - o każdej porze dnia i nocy będzie gotowy, aby wyruszyć zwalczać kurz w Twoim domu! Ważne jest dla nas dbanie o środowisko, dlatego też przy produkcji akumulatora wykorzystaliśmy technologię, która nie szkodzi naszej planecie i jest oszczędna dla Twojej kieszeni! Robot jest wydajny i zapewnia ekonomiczną pracę!

Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926 - Gwarancja na rame

Średnica [cm] 33.5
Szerokość [cm] 33.5
Waga [kg] 3.5
Wysokość [cm] 9.8
Waga z opakowaniem [kg] 5.05
Czas ładowania akumulatora [min] 180
Czas pracy [min] 120
Model filtra HEPA
Nazwa filtra HEPA
Pojemność zbiornika na kurz [l] 0.4

Poziom hałasu [dB]

55
Automatyczne opróżnianie pojemnika Nie
Automatyczny powrót do bazy i ładowanie Tak
Czujniki Antykolizyjne, Krawędzi, Odległości, Pojemnika na kurz, Przeciążenia, Przeciw zaplątaniu się w przewody, Przeszkód, Uskoku podłoża, Zbliżeniowe
Funkcje dodatkowe Automatyczne dostosowanie do rodzaju sprzątanej powierzchni, Automatyczne parkowanie w stacji dokującej, Czyszczenie strefowe, Funkcja planowania, Harmonogram pracy, Metoda sprzątania miejscowego SPOT, Pamięć sprzątania, System wykrywania usterek
Liczba programów czyszczenia 5
Programator pracy Tak
Wirtualna latarnia Nie
Wirtualna ściana Tak
Wi-Fi Tak
Funkcja mopowania Nie
Stacja opróżniająca Nie
Kolor Szaro-zielony
Rodzaj Odkurzacz automatyczny
Wyposażenie 2 x filtr, Akumulator, Narzędzie do czyszczenia szczotek, Śrubokręt, Stacja dokująca, Szczotka główna, Szczotki boczne, Zasilacz
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera MONEUAL
Robot sprzątający MONEUAL MBOT 900

Robot sprzątający MONEUAL MBOT 900

Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Urządzenie uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nic straconego, zgłoś i opisz szkodę, a naprawimy Twój sprzęt.
Zalanie sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nie martw się, ochrona przed zalaniem działa już od dnia sprzedaży.
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 40%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!