ROBOROCK

Robot sprzątający ROBOROCK S6 Max V Czarny

Taniej o
156,46
2099,00
Taniej o
156,46
2099,00
1942,54
2099,00

Cena z ostatnich 30 dni:

1 899,00

Najszybsza dostawa:

JUTRO07.10.2022

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Funkcje Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi, Funkcja mopowania Wysokość [cm] 9.65
Czas ładowania akumulatora [min] 360 Czas pracy [min] 180
Pojemność zbiornika na kurz [l] 0.46

Poziom hałasu [dB]

67
Automatyczny powrót do bazy i ładowanie Tak Czujniki Antykolizyjne, Podczerwieni, Przeszkód, Uskoku podłoża
Programator pracy Tak Wirtualna ściana Tak
Kod produktu 307906 Wizyjne rozpoznawanie przeszkódDuży zbiornik na wodę z regulacją dozowania

Kolejny poziom inteligencji

System podwójnych kamer rewolucjonizuje proces sprzątania, dodając zaawansowane funkcje i zapewniając więcej spokoju niż kiedykolwiek wcześniej. Autorski system unikania przeszkód Reactive Al sprawia, że robot omija napotykane przeszkody automatycznie. Moc ssania jest większa, by sprzątanie było dokładniejsze, a elektroniczny zbiornik na wodę czyni mopowanie sprytniejszym i bardziej spersonalizowanym. ROBOROCK S6 MaxV przenosi automatykę domową na wyższy poziom inteligencji.

Robot sprzątający ROBOROCK S6 Max V Czarny

Dwoje oczu, by zobaczyć

Istnieje powód, dla którego wszystkie ssaki mają parę oczu - widzenie stereoskopowe pozwala na lepszą percepcję. Używając dwóch kamer, S6 MaxV nie tylko widzi przeszkody na swojej drodze, ale też dokładnie szacuje ich lokalizację i rozmiar oraz dostosowuje swoją trasę, poruszając się wokół nich. A wszystko w mgnieniu oka! Dzięki kamerom działającym w podczerwieni może także widzieć w ciemności. W połączeniu z uznanym systemem PreciSense TM LiDAR firmy ROBOROCK, nawigacja po pomieszczeniach jest szybka i skuteczna, czy to w dzień, czy w nocy.


Widzieć to wiedzieć

Napędzany przez 8-rdzeniowy procesor Qualcomm® APQ8053 system Reactive AI, jest o 50% wydajniejszy niż ten znany z modelu S6. Napędza on sieć neuronową Tensorflow wykorzystującą najnowszą architekturę uczenia maszynowego. Został on przetestowany na dziesiątkach tysięcy rzeczywistych obrazów, dzięki czemu rozpozna i uniknie najczęściej spotykanych w domu przeszkód, które mogą stanowić problem dla innych robotów, począwszy od zbłąkanych butów poprzez przewody, aż po nieczystości domowych zwierzaków i wiele innych.

* Na podstawie wewnętrznych testów producenta z wykorzystaniem wzorzystych obiektów o wysokim kontraście w dobrze oświetlonych warunkach. Skuteczność rozpoznawania obiektów może się różnić w zależności od warunków.

Robot sprzątający ROBOROCK S6 Max V Czarny

Unikanie nieznanego

Lepsza percepcja oznacza, że ​​S6 MaxV unika także przeszkód, których nie potrafi rozpoznać. Każdy obiekt - nawet szeroki na trzy i wysoki na pięć centymetrów - może zostać przez niego zauważony i ominięty. Bez problemu poradzi sobie z pozostawionymi na ziemi zabawkami, miskami na karmę czy kubkami z niedopitą poranną kawą. Idealnie sprawdzi się w tętniących życiem domach.

* Na podstawie wewnętrznych testów producenta z wykorzystaniem wzorzystych obiektów o wysokim kontraście w dobrze oświetlonych warunkach. Obiekty muszą mieć od 3 do 8 cm wysokości i być szersze niż 5 cm.

Robot sprzątający ROBOROCK S6 Max V Czarny

Zaprojektowany pod kątem prywatności

W wypadku domowych kamer prywatność i bezpieczeństwo mają kluczowe znaczenie. Domyślnie, każdy obraz zarejestrowany przez system ReactiveAI jest analizowany lokalnie w urządzeniu.

Nic nie jest duplikowane.

Nic nie jest przechowywane.

Nic nie jest wysyłane do chmury.

Użytkownik ma możliwość podglądu w aplikacji znalezionej przeszkody po świadomym włączeniu tej opcji i akceptacji warunków usługi.


Co leży w domu

Dzięki ikonom umieszczonym na ekranie możesz zobaczyć, co leży na podłogach Twojego domu. Możesz przeglądać mapy i trasy, które pokonuje ROBOROCK S6 MaxV widząc, dokładnie to, co on. Dzięki temu możesz też sprawdzić, czy trasa, którą odkurzacz będzie pokonywał jest czysta. Aplikacja poinformuje Cię, gdy wymagana będzie Twoja uwaga.

Robot sprzątający ROBOROCK S6 Max V Czarny

Maksymalna moc ssąca

W S6 MaxV użyto najpotężniejszej turbiny spośród wszystkich dotychczasowych modeli. 2500 Pa mocy ssącej to o 25% więcej niż w modelu Roborock S6, co daje MaxV moc wystarczająco dużą, by lepiej wychwytywać drobny kurz z podłóg i skuteczniej czyścić dywany.


Sięgnij wyżej

Systemy wielopoziomowego mapowania wykorzystujące system LiDAR oraz rozpoznawanie otoczenia sprawiają, że robot automatycznie rozpoznaje kondygnacje. Każda z nich może mieć ustawione niezależne strefy wykluczone, wirtualne ściany i strefy bez mopowania. S6 MaxV rozpoznaje je automatycznie, bez konieczności uruchamiania aplikacji ROBOROCK.

Robot sprzątający ROBOROCK S6 Max V Czarny

Elastyczne mopowanie

Ustaw harmonogram mycia podłogi dla każdego pomieszczenia z osobna, dostosuj ilość wody dla każdego z nich, ustal strefy bez mopowania, by ominąć dywany. To tylko część możliwości, jakie daje Ci aplikacja.


Twój dom Twój porządek

W ROBOROCK S6 MaxV możesz ustawić harmonogram sprzątania dla każdego pomieszczenia z osobna. Użyj ROBOROCK S6 MaxV, by zapisać więcej pięter i odblokować zaawansowane funkcje mopowania. Schemat mapowania kondygnacji przez odkurzacz ROBOROCK S6 MaxV.

Robot sprzątający ROBOROCK S6 Max V Czarny

Niekończąca się nauka

Inżynierowie ROBOROCK na bieżąco ulepszają i aktualizują bazę obiektów, które mogą znaleźć się w Twoim domu. Twój robot może zostać zaktualizowany z dowolnego miejsca na świecie, wystarczy smartfon z dostępem do internetu.

Robot sprzątający ROBOROCK S6 Max V Czarny

Co w zestawie?

Robot sprzątający ROBOROCK S6 Max V Czarny posiada stację ładującą, 2 filtry, szczotkę do czyszczenia, ściereczkę z mikrofibry do pracy na mokro, nakładkę mopującą, zbiornik na wodę, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną.


Średnica [cm] 35
Waga [kg] 3.6
Wysokość [cm] 9.65
Czas ładowania akumulatora [min] 360
Czas pracy [min] 180
Model filtra E11
Nazwa filtra HEPA
Pojemność zbiornika na kurz [l] 0.46

Poziom hałasu [dB]

67
Automatyczne opróżnianie pojemnika Nie
Automatyczny powrót do bazy i ładowanie Tak
Czujniki Antykolizyjne, Podczerwieni, Przeszkód, Uskoku podłoża
Funkcje dodatkowe Czyszczenie strefowe, Funkcja mopa, Harmonogram pracy, Podwójna kamera, Wi-Fi - sterowanie za pomocą smartfona
Liczba programów czyszczenia 3
Programator pracy Tak
Wirtualna latarnia Nie
Wirtualna ściana Tak
Wi-Fi Tak
Funkcja mopowania Tak
Stacja opróżniająca Nie
Kolor Czarny
Rodzaj Odkurzacz automatyczny
Wyposażenie 2 x filtr, Nakładka mopująca, Ściereczka z mikrofibry do pracy na mokro, Stacja ładująca, Szczotka do czyszczenia, Zbiornik na wodę
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera ROBOROCK
Robot sprzątający ROBOROCK S6 Max V Czarny

Robot sprzątający ROBOROCK S6 Max V Czarny

Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 40%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!