JIMMY

Odkurzacz JIMMY H9 Pro

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny


Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później
Napięcie akumulatora [V] 28.8 Czas pracy [min] 80

Poziom hałasu [dB]

82 Zasilanie Akumulatorowe
Waga [kg] 3.1 Odłączany odkurzacz ręczny Tak
Pojemność pojemnika/worka [l] 0.6

Praca na mokro

Nie
Kod produktu 286424
Twój domowy pomocnik

JIMMY H9 Pro to niesamowicie wydajny, ergonomiczny, bezprzewodowy odkurzacz. Moc nawet 200 AW zapewnia wymarzoną efektywność, a czas pracy do 80 minut pozwala dokładnie posprzątać cały dom nawet kilka razy. Aż 4 tryby pracy i kilka wymiennych końcówek umożliwiają dostosowanie działania urządzenia do Twoich potrzeb. Obsługę H9 Pro ułatwia wbudowany wyświetlacz LED.

System filtrowania wody 4SWISS WWF021 Czarny

Poradzi sobie ze wszystkimi odpadami

Bezszczotkowy silnik o mocy 600 W wyróżnia się prędkością aż 110 000 obrotów na minutę i zapewnia ogromną moc ssania. Dzięki temu H9 Pro z siłą huraganu pozbywa się wszystkich, nawet najbardziej uciążliwych odpadów. Nie oprą mu się okruchy, włosy, sierść czy kurz. Odkurzacz wyróżnia się też opatentowanym, horyzontalnym designem cyklonicznym. Dzięki niemu moc ssania została zwiększona, a ryzyko zablokowania się urządzenia zmniejszone.

System filtrowania wody 4SWISS WWF021 Czarny

4 tryby odkurzania

JIMMY H9 Pro oferuje aż 4 tryby pracy. Tryb ECO idealnie nadaje się do codziennego czyszczenia podłóg. Tryb TURBO umożliwia dokładne odkurzanie dywanów. W wypadku szczególnie trudnych zanieczyszczeń najlepiej sprawdzi się tryb MAX. Dostępny jest również tryb auto. Kiedy go uruchomisz, odkurzacz będzie wykrywał rodzaj sprzątanej podłogi i automatycznie dostosuje do niej moc pracy.

System filtrowania wody 4SWISS WWF021 Czarny

Długi czas odkurzania

Litowy akumulator o dużej pojemności zapewnia długi czas pracy JIMMY H9 Pro. W trybie ECO wynosi on nawet 80 minut, w trybie TURBO około 30 minut, a w trybie MAX sięga 17 minut. Co więcej, można go odłączyć i wymienić. Akumulator możesz ładować na 2 sposoby - razem z odkurzaczem, przez specjalną bazę lub niezależnie od niego, za pomocą oddzielnej ładowarki.

System filtrowania wody 4SWISS WWF021 Czarny

Ekran LED - dowiedz się więcej

Wyświetlacz odkurzacza dostarczy Ci wielu przydatnych informacji. Wystarczy jedno spojrzenie, aby sprawdzić poziom naładowania akumulatora. Dowiesz się też między innymi, jaki jest aktualnie ustawiony tryb odkurzania. Na ekranie wyświetlane są również informacje na temat filtra oraz kody błędów. Wszystko to pozwoli Ci optymalnie zaplanować sprzątanie i zachować H9 Pro w doskonałym stanie.

System filtrowania wody 4SWISS WWF021 Czarny

Komfortowe odkurzanie

Ergonomiczna konstrukcja odkurzacza sprawia, że korzystanie z niego jest niesamowicie wygodne. Specjalnie zaprojektowany uchwyt doskonale leży w dłoni i nie obciąża nadgarstków. Z kolei wyginana rura urządzenia umożliwia komfortowe odkurzanie również trudno dostępnych miejsc - na przykład podłogi pod meblami. Automatycznie dostosowuje ona swoją pozycję do czyszczonego obszaru, oszczędzając Ci wysiłku.

System filtrowania wody 4SWISS WWF021 Czarny

Funkcjonalna szczotka do podłóg

Szczotka do podłóg JIMMY H9 Pro została zaprojektowana w taki sposób, aby pozwolić Ci uniknąć zaplątywania się w nią włosów czy sierści. Idealnie sprawdzi się więc w domach, w których mieszkają też zwierzęta. Dodatkowy wałek z nylonowym włosiem i gumowym paskiem umożliwia jeszcze skuteczniejsze i dokładniejsze odkurzanie dywanów.

System filtrowania wody 4SWISS WWF021 Czarny

Dodatkowe szczotki w zestawie

Do zestawu dołączono dodatkowe akcesoria, dzięki którym z łatwością posprzątasz również trudno dostępne miejsca. Elektryczna szczotka do materacy skutecznie eliminuje kurz, sierść i roztocza z łóżek, sof i pościeli - to idealne rozwiązanie dla każdego alergika. Miękką szczotkę wykorzystasz do czyszczenia delikatniejszych powierzchni. Szczotka 2w1 nadaje się do sprzątania mebli, a za pomocą szczotki szczelinowej odkurzysz wąskie miejsca, takie jak na przykład szpary w fotelach.

System filtrowania wody 4SWISS WWF021 Czarny

Bezpieczeństwo i higiena

Zbiornik na odpady o pojemności aż 0,6 l łatwo opróżnisz, naciskając jeden przycisk. Nie musisz nawet brudzić sobie rąk! Co jeszcze sprawia, że używanie Jimmy H9 Pro jest bezpieczne dla zdrowia i higieniczne? Zarówno pojemnik, jak i wałek szczotki oraz filtr można myć pod bieżącą wodą. Dzięki temu bez większych problemów zachowasz je w czystości i przedłużysz ich żywotność.

System filtrowania wody 4SWISS WWF021 Czarny

Napięcie akumulatora [V] 28.8
Czas ładowania [h] 5
Czas pracy [min] 80

Poziom hałasu [dB]

82
Elektroszczotka Tak
Turboszczotka Nie
Zasilanie Akumulatorowe
Waga [kg] 3.1
Funkcje dodatkowe Funkcja AUTO, Funkcja Turbo, Higieniczne opróżnienie pojemnika, Konstrukcja typu 2w1, Tryb ECO, Wskaźnik naładowania akumulatora, Wyświetlacz LED
Odłączany odkurzacz ręczny Tak
Pojemność pojemnika/worka [l] 0.6

Praca na mokro

Nie

Regulacja mocy ssania

Tak
Zbieranie kurzu Pojemnik
Technologia UV Nie
Nazwa filtra HEPA
Typ filtra Antyalergiczny
Dysze/szczotki Elektroszczotka mini, Ssawka szczelinowa, Szczotka 2w1
Pozostałe wyposażenie Adapter, Akumulator, Ładowarka, Rura teleskopowa, Stacja dokująca, Uchwyt ścienny
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Kolor Pomarańczowo-szary
Nazwa producenta/importera JIMMY
Odkurzacz JIMMY H9 Pro

Odkurzacz JIMMY H9 Pro

Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!