SENCOR

Parownica SENCOR SSC 3001YL

Taniej o
14,18
139,99
Taniej o
14,18
139,99
125,81
139,99

Najszybsza dostawa:

JUTRO11.08.2022

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Ciśnienie [bar] 3 Moc [W] 1000
Pojemność zbiornika [l] 0.35 Kod produktu 195576
Na każdą porę!

Czyszczenie płytek ceramicznych czy też szkła wcale nie musi być nieprzyjemne. Dzięki oczyszczaczowi parowemu SENCOR możesz wykonywać swoją najmniej ulubioną czynność, jaką jest sprzątanie, o wiele szybciej. Ten czyścik dotrze nawet w najczarniejsze zakamarki i kąty Twoje mieszkania, co jest możliwe dzięki specjalnej końcówce, stworzonej właśnie do tego typu prac. Ogrzanie wody zajmuje mu tylko 2,5 minuty, co zapewnia niezwykle szybki start. To właśnie dzięki temu oszczędzasz czas na sprzątaniu i robisz to niezwykle dokładnie, a co najważniejsze, z przyjemnością!

Czyścik parowy SENCOR SSC 3001YL to przede wszystkim gwarancja skuteczności i czystości w mieszkaniu. Usuwa do 99% bakterii i jest w pełni ekologiczny, nie wytwarza żadnych substancji chemicznych, przez co zyskasz pewność, że żadna powierzchnia, którą czyścisz, nie zostanie zniszczona. Jednym słowem, będziesz mógł w pełni oddać się sprzątaniu, które upłynie w niezwykle szybkim czasie!


Parownica KARCHER SC 3 EasyFix 1.513-110.0

Łatwy w obsłudze

Dzięki niezwykle prostemu mechanizmowi, który polega na podgrzaniu wody do wrzenia i wydobywaniu się pary przez specjalną dyszę, urządzenie nie jest trudne w obsłudze. Co więcej, da Ci możliwość czyszczenia okien, piekarników, luster, a nawet tapicerki, w niezwykle szybkim tempie. Lejek i miarka stworzone zostały po to, abyś mógł łatwo uzupełniać wodę, a dzięki możliwości zmiany kąta spryskiwania, z pewnością pozbędziesz się każdego brudu z różnych powierzchni.

Urządzenie zostało skonstruowane w taki sposób, aby zapewniać swoim użytkownikom wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno podczas korzystania z niego, jak i gdy nie jest używane. Specjalnie przygotowana blokada dziecięca zapobiega niechcianemu lub nieuprawnionemu uruchomieniu. Co więcej, posiada też zawór bezpieczeństwa, który chroni przed oparzeniami parą oraz bojler z aluminium, który minimalizuje wagę urządzenia.


Parownica KARCHER SC 3 EasyFix 1.513-110.0

Szerokie wyposażenie dodatkowe

Prezentowany czyścik parowy SENCOR zawiera szerokie wyposażenie dodatkowe. Do urządzenia dołączone zostały: podstawowa równa dysza, a także dysza wygięta, wąż elastyczny, głowica do mini mopa z tkaniną ochronną, a także szczotka okrągła i nasadka do mycia okien. Wszystko, czego potrzebujesz i to w jednym urządzeniu!

Parownica KARCHER SC 3 EasyFix 1.513-110.0

Ciśnienie [bar] 3
Długość przewodu [m] 4
Kolor Czarno-żółty
Moc [W] 1000
Pojemność zbiornika [l] 0.35
Rodzaj Czyścik
Typ Parowy
Waga [kg] 1
Wskaźnik temperatury Nie
Wyposażenie Dysza, Szczotka okrągła, Wąż
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Zasilanie Sieciowe
Gwarancja 24 miesiące, Door To Door
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera SENCOR

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!