ARIETE

Parownica ARIETE 4147

Taniej o
22,18
589,17
Taniej o
22,18
589,17
566,99
589,17

Najszybsza dostawa:

JUTRO11.08.2022

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Ciśnienie [bar] 4 Moc [W] 1500
Pojemność zbiornika [l] 1.1 Kod produktu 545410
Pakiet nieograniczonych możliwości

Oczyszczacz parowy Ariete o mocy 1500 W to ekologiczne i wielofunkcyjne urządzenie czyszczące, które bez użycia detergentów, pozwoli również na zlikwidowanie domowych roztoczy, drobnoustrojów i bakterii. Pracuje pod ciśnieniem 4 bar i posiada regulowany strumień pary. Oferuje możliwość uzupełniania wody podczas pracy, dzięki czemu - nie trzeba jej przerywać. Wewnątrz urządzenia znajduje się specjalny schowek na końcówki z zestawu, które pozwalają na czyszczenie każdego rodzaju powierzchni - za pomocą jednego sprzętu.

Odkurzacz 2764 Evo 2 in 1 WYGLĄD

Technologia No Stop

W oczyszczaczu parowym mod. 4147 marki Ariete, została zastosowana specjalna konstrukcja typu No Stop, która sprawia, że sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak wygodne. Dodatkowy zbiornik urządzenia, daje możliwość uzupełniania wody podczas pracy oraz skraca czas jej grzania o 50 %. Dzięki temu rozwiązaniu, urządzenie jest gotowe do sprzątania szybciej oraz może pracować dłużej, bez potrzeby robienia wymuszonych przerw.


Odkurzacz bezworkowy 2764 Evo 2 W 1

Cała moc pary – pod Twoją kontrolą!

Dzięki prostej i intuicyjnej regulacji pary, z łatwością dobierzesz odpowiednią moc urządzenia do swoich aktualnych potrzeb. Przejrzyste i precyzyjne pokrętło sprawia, że 4 bary ciśnienia wytwarzanego przez X Steam No Stop zawsze są pod Twoją kontrolą.

Odkurzacz bezworkowy 2764 Evo 2 in 1 KLASA I MOC

Przywróć świeżość swoich fug

Gorąca para wytwarzana pod wysokim ciśnieniem ma sprawdzone właściwości czyszczące przy wielu pracach porządkowych oraz doskonale się sprawdzi również w Twoim w domu. Nie możesz patrzeć na brudne fugi, ale ich czyszczenie wymaga zbyt wiele czasu i energii? Urządzenie marki Arete przychodzi Ci z pomocą!

Odkurzacz bezworkowy 2764 Evo 2 in 1 AKCESORIA

Czysta i bezpieczna kuchnia

Para wytwarzana przez urządzenia marki Ariete jest nie tylko skuteczna w domowych porządkach, ale przede wszystkim ekologiczna oraz bezpieczna dla zdrowia i otoczenia. Pozwala to na ograniczenie użycia detergentów w codziennym życiu oraz chroni najbliższych przed szkodliwym działaniem substancji chemicznych. Rozwiązanie niezwykle przydatne w kuchni, gdzie kontakt detergentów z żywnością jest szczególnie niebezpieczny.

Odkurzacz bezworkowy 2764 Evo 2 in 1 RODZAJE PODŁÓG

Głębokie i dokładne czyszczenie

Podczas porządków często zapominamy, że brud i bakterie potrafią kryć się tam gdzie nasz wzrok i szmatka już nie sięga. Wysokie ciśnienie wytwarzane przez oczyszczacz parowy, rozpuści schowane zanieczyszczenia oraz usunie je nawet z najtrudniej dostępnych szczelin.

Odkurzacz bezworkowy 2764 Evo 2 in 1 RODZAJE PODŁÓG

Czyste podłogi bez detergentów

Gorąca para jest świetnym rozwiązaniem do czyszczenia każdego rodzaju podłóg. Rozpuści tłuszcz, błoto oraz inne nieczystości, a jej bakteriobójcze działanie jest nieodzownym wsparciem dla domów z raczkującymi dziećmi. Zmniejszając podczas porządków moc urządzenia, zabezpieczysz drewniane podłogi, które są szczególnie wrażliwe na działanie szkodliwej dla nich wilgoci. Czyszczenie parą jest również bardzo pomocne w generalnym odświeżaniu oraz usuwaniu plam i gum do żucia z dywanów i wykładzin.

Odkurzacz bezworkowy 2764 Evo 2 in 1 RODZAJE PODŁÓG

Pomocny przy myciu okien

Dbanie o czyste okna to często jedna z najmniej lubianych czynności porządkowych w domu. Męczą Cię ciągłe smugi, zacieki i długie przebywanie w niewygodnej pozycji? Dzięki sile pary oraz specjalnej końcówce ze ściągaczką, możesz znacząco to sobie ułatwić skracając jednocześnie czas pracy o nawet 70 %!

Odkurzacz bezworkowy 2764 Evo 2 in 1 RODZAJE PODŁÓG

Odśwież swoje tapicerki

Za pomocą specjalnej szczotki do tkanin znajdującej się w zestawie – możesz z łatwością odświeżyć zakurzone tapicerki w swoim domu. Doskonałe rozwiązanie dla delikatnych powierzchni, które pozwala na odzyskanie blasku Twoich mebli. Właściwości pary, pozwolą również na rozprasowanie zasłon i ubrań, a zwiększając moc urządzenia - na pozbycie się uciążliwych pluskiew z materaca.

Odkurzacz bezworkowy 2764 Evo 2 in 1 RODZAJE PODŁÓG

Funkcjonalność i ergonomia

Wszystkie elementy zestawu z łatwością znajdą swoje miejsce w specjalnym schowku znajdującym się w korpusie urządzenia. Dzięki temu, zawsze wiesz gdzie szukać odpowiedniej końcówki oraz oszczędzasz miejsce w swoim domu.

Odkurzacz bezworkowy 2764 Evo 2 in 1 RODZAJE PODŁÓG

Hipoalergicznie, zdrowo i bezpiecznie

W każdym, nawet najczystszym domu roi się od drobnoustrojów, które potrafią uprzykrzać życie. Bakterie, wirusy, roztocza czy pluskwy nader często są prawdziwym utrapieniem - nie tylko dla alergików. Na szczęście większość szkodliwych mikroorganizmów i bakterii - ginie już w temperaturze 85 º C , a dzięki wysokiej temperaturze pary wytwarzanej przez urządzenie marki Ariete - możesz pozbyć się nawet 99,9 % z nich! A to wszystko bez użycia środków chemicznych.

Odkurzacz bezworkowy 2764 Evo 2 in 1 RODZAJE PODŁÓG

Ciśnienie [bar] 4
Czas gotowości pary [sek.] 240
Długość przewodu [m] 6
Kolor Biało-niebieski
Moc [W] 1500
Pojemność zbiornika [l] 1.1
Rodzaj Czyścik
Typ Parowy
Waga [kg] 5.9
Wskaźnik temperatury Nie
Wyposażenie 2 x szczoteczka z końcówką, 2 x Szmatka, Adapter, Lejek, Miarka, Nasadka do mycia okien, Rury, Szczotka do podłóg, Szczotka mała, Szczotka okrągła
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Zasilanie Sieciowe
Gwarancja 24 miesiące
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera ARIETE

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!