BEURER

Niania elektroniczna BEURER BY77

  • Zagwarantuj sobie dostawę jutro!

Podziel się:

42866
Raty już od
1619
Sprawdź
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 24.10.2018

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Regulacja głośności Tak Rodzaj Niania elektroniczna
Kolor Biało-szary Ekran Tak
Zasięg [m] 300 Kod produktu 860099
Dla Twojego spokoju

Dla Twojego spokoju

Niania elektroniczna firmy Beurer to sprawdzona jakość i nowoczesne technologie, które doskonale posłużą młodym rodzicom. Z nianią BEURER BY 77 zapewnisz sobie spokój i pełną kontrolę nad niemowlęciem. Model BEURER BY 77 to niania elektroniczna z trybem kolorowego wideo. Urządzenie zapewnia dwukierunkową komunikację oraz cyfrową transmisję danych z częstotliwością 2,4 GHz. Sterowanie nianią odbywa się z poziomu jednostki dla rodziców.

Kolorowy wyświetlacz

Kolorowy wyświetlacz


Niania elektroniczna BEURER BY 77 posiada czytelny i wyraźny kolorowy wyświetlacz LCD i LED o rozdzielczości 1,8 cala. Na ekranie widoczny jest – obok podglądu dziecka - również wskaźnik temperatury oraz wizualna prezentacja poziomu hałasu. Urządzenie ma wgrane 5 kołysanek. Regulacja głośności możliwa jest na 5 poziomach.

W dzień i w nocy

W dzień i w nocy


Cyfrowa funkcja Zoom oraz regulacja jasności pozwoli na dostosowanie pracy kamery do panujących w pomieszczeniu warunków oświetlenia. Niania BEURER BY 77 została wyposażona również w automatyczne monitorowanie wideo w ciemności za pomocą funkcji widoku nocnego wykorzystującej podczerwień.

Z trybem ECO+

Z trybem ECO+


Niania elektroniczna BEURER BY 77 zasilana jest przez akumulator litowo-jonowy znajdujący się w jednostce dla rodziców oraz 2 zasilacze. Dzięki trybowi ECO + możemy zmniejszyć zużycie energii i stopień promieniowania. Dodatkowo wyświetlacz LCD ściemnia się automatycznie w przypadku braku aktywności. O wymianie baterii poinformuje nas alarm. Zasięg niani to blisko 300 metrów, a kontrola zasięgu odbywa się za pomocą sygnału akustycznego.

Ilość kanałów transmisyjnych 2
Regulacja głośności Tak
Rodzaj Niania elektroniczna
Sygnalizacja optyczna Tak
Sygnalizator włączonego zasilania Tak
Funkcje dodatkowe Cyfrowa transmisja danych
Kolor Biało-szary
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim , Karta gwarancyjna
Gwarancja 36 miesięcy
Ekran Tak
Wskaźnik ładowania baterii Tak
Wskaźnik sygnału Tak
Zasięg [m] 300
Zasilanie Akumulator litowo-jonowy

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!