XBLITZ

Niania elektroniczna XBLITZ Kinder Lite

218,21
210,58
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

W PONIEDZIAŁEK 17.05.2021

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Ilość kanałów transmisyjnych 1 Regulacja głośności Tak
Kolor Biało-czarny Wyświetlacz Tak
Zasięg [m] 50 Kod produktu 558621
ZAUFAJ ELEKTRONICZNEJ NIANI

XBLITZ Kinder Lite to niania elektroniczna, która pozwoli Ci czujnie pilnować twojej pociechy. Nawet, gdy znajdujesz się w innym pokoju, możesz obserwować sen Twojego dziecka ja odbiorniku urządzenia. Dzięki wbudowanemu trybowi nocnemu, nawet w słabym oświetleniu zobaczysz wszystko co dzieje się w obserwowanym pokoju. Obraz na odbiorniku wyświetlany jest na przejrzystym, dwucalowym wyświetlaczu. Odbiornik niani elektronicznej XBLITZ Kinder Lite posiada wbudowany akumulator. Dzięki temu, urządzenie te można zabrać ze sobą wszędzie. Nie musisz być przywiązany do jednego pokoju w domu. Odbiornik działa w zasięgu do 260 metrów od nadajnika. W nadajniku niani elektronicznej XBLITZ Kinder Lite umieszczono czujnik temperatury. Dzięki niemu możesz mieć pewność, czy Twojemu dziecku nie jest za gorąco lub za zimno. Wszystkie informacje są jasne i widoczne, co czyni obsługę odbiornika wyjątkowo łatwą i przyjemną.


Niania elektroniczna BAYBY BBM 7005

DŹWIĘK

Niania elektroniczna XBLITZ Kinder Lite posiada w nadajniku zarówno mikrofon jak i głośnik. Dzięki temu, możesz nie tylko słyszeć co dzieje się w pokoju Twojego dziecka ale również mówić do niego. Pozwala to na uspokojenie małego dziecka gdy się obudzi - nic nie koi tak, jak ciepły głos rodzica. Dodatkowo, funkcji tej można też użyć gdy dziecko urośnie, na przykład by zawołać je na obiad. Dodatkowo, niania elektroniczna XBLITZ Kinder Lite posiada osiem wbudowanych melodii kołysanek. Jeśli Twoje dziecko nie może zasnąć, puść mu jedną z nich. Dziecko będzie spokojniejsze, a ty będziesz mieć czas by wrócić do jego pokoju.


Niania elektroniczna BAYBY BBM 7005

DODATKOWE ZASTOSOWANIA

Niania elektroniczna XBLITZ Kinder Lite służy nie tylko opiece nad małymi dziećmi. Jest również nieodzowną pomocą, gdy opiekujemy się osobami starszymi lub chorymi. Dzięki wbudowanej kamerze i dwustronnej komunikacji głosowej, możesz mieć zawsze rękę na pulsie, nieważne, kim się opiekujesz. Niania elektroniczna doskonale sprawuje się też, gdy trzeba mieć oko na zwierzątko domowe lub po prostu obserwować jakąś część mieszkania lub domu.

Niania elektroniczna BAYBY BBM 7005

Ilość kanałów transmisyjnych 1
Regulacja głośności Tak
Rodzaj Niania elektroniczna
Sygnalizacja optyczna Tak
Sygnalizator włączonego zasilania Tak
Funkcje dodatkowe 8 kołysanek, Czujnik temperatury, Funkcja VOX (włączony/wyłączony), Tryb nocny
Kolor Biało-czarny
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Wyświetlacz Tak
Wskaźnik ładowania baterii Tak
Wskaźnik sygnału Tak
Zasięg [m] 50
Zasilanie Bateryjne
Kamera Tak
Nazwa producenta/importera XBLITZ
Znak zgodności

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!