AMICA

Blender kielichowy AMICA BTK 3011

Podziel się:

14951
Raty już od
565
Sprawdź
Dostępny od ręki
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Kod produktu 782071
Blender kielichowy Amica z funkcją Pulse BTK 3011

Blender kielichowy Amica z funkcją Pulse
BTK 3011

01

Nóż ze stali nierdzewnej

Dłuższa żywotność Twojego urządzenia, dzięki zastosowanym w nim elementom ze stali nierdzewnej.

03

Pojemność dzbanka 1,5l

Zyskaj ergonomię i większą wygodę w użytkowaniu sprzętu, dzięki przydatnej pojemnemu dzbankowi, który daje swobodę przy blendowaniu większej ilości produktów.

02

Moc 800W

Zyskaj jeszcze większą satysfakcję z użytkowanego sprzętu, dzięki optymalnej mocy silnika w Twoim urządzeniu.

04

Przewód zasilający 1m

Decyduj o zagospodarowaniu przestrzenią swojej kuchni, dzięki dłuższemu przewodowi zasilającemu!

Wskaźnik bezpiecznego zamknięcia

Bezpieczeństwo użytkowania na pierwszym miejscu!

Chcesz mieć pewność, że przed każdym użyciem Twój blender będzie odpowiednio zamknięty? Dzięki użyciu w urządzeniach Amica specjalnego niebieskiego wskaźnika bezpiecznego zamknięcia, zostaniesz każdorazowo poinformowany o jegho prawidłowym zamontowaniu!

Funkcja kruszenia lodu

Szybki sposób na chłodne drinki!

Nowoczesne blendery powinny charakteryzować się przede wszystkim wielofunkcyjnością, taką jak np. możliwość kruszenia lodu. Już dziś odkryj blendery Amica, dzięki którym będzie to możliwe! Dzięki funkcji kruszenia lodu, wykorzystanej w blenderach Amica, będzie to niewiarygodnie proste! Dzieje się tak za pomocą odpowiednio zaprojektowanych, specjalnych ostrzy, które poradzą sobie z każdą lodową bryłką umieszczoną w dzbanku.

2 stopniowa regulacja prędkości

Regulacja prędkości urządzenia dostosowana do Twoich potrzeb

Chcesz dostosować prędkość urządzenia do swoich potrzeb? Od dziś będzie to tylko kwestią ustawienia w Twoim blenderze odpowiednich parametrów! Dzięki zastosowaniu w urządzeniach Amica 2-stopniowej regulacji prędkości, z łatwością dostosujesz szybkość pracy do swoich wymagań i produktów, których aktualnie używasz.

Funkcja Pulse

Urządzenia Amica zawsze stają na wysokości zadania!

Potrzebujesz w swoim blenderze funkcji, która znacznie Ci ułatwi dokładne i szybkie zmiskowanie składników? Wybierając urzędzenia Amica, masz taką możliwość! Za sprawą specjalnej funkcji, zaprojektowanej z myślą o zadaniach specjalnych, zyskujesz jeszcze większą skuteczność w rozdrabianiu produktów!

Zdjęcia i filmy w sekcji "Opis produktu" mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnego modelu produktu.
Nigdy więcej nie zastanawiaj się, czy urządzenie jest prawidłowo zamknięte. Dzięki niebieskiemu wskaźnikowi bezpiecznego zamknięcia, zostaniesz poinformowany o prawidłowym zamontowaniu urządzenia!
Za krótki lub za długi kabel już nie będzie przeszkadzał w trakcie pracy - jego długość bez trudu dostosujesz do swoich potrzeb, dzięki czemu korzystanie z urządzenia będzie jeszcze bardziej komfortowe.
Kruszenie lodu nigdy nie było takie łatwe! Specjalne noże w blenderach Amica nie pominą żadnej bryłki, która znajdzie się w pojemniku.
Funkcja Pulse, daje Ci możliwość dokładnego i niesamowicie szybkiego miksowania składników. Została ona zaprojektowana z myślą o zadaniach specjalnych, takich jak idealnie rozdrobnienie nawet twardych produktów!
Pomysłowa miarka w pokrywie blendera to świetne rozwiązanie, które ułatwi Twoją pracę! Dzięki niej, unikniesz używania innych urządzeń a każdy dodawany produkt, odmierzony będzie bardzo precyzyjnie!
Problemy dotyczące przegrzewania nie dotyczą użytkowników sprzętów Amica! Dzięki specjalnej konstrukcji silnika, Twój sprzęt będzie chroniony przed przegrzaniem i ewentualnymi uszkodzeniami. Twój sprzęt będzie chroniony
Przydatna funkcja regulacji prędkości, jest świetnym udogodnieniem dla użytkownika! Dzięki niej, dostosujesz pracę urządzenia do własnych potrzeb oraz produktów.
Wyjątkowo efektywne ostrze sprawi, ze będziesz zadowolony z każdej przygotowanej potrawy. Dodatkowo, wykonane jest ze stali nierdzewnej co przedłuży żywotność Twojego sprzętu.
Szklany dzban zapewni Ci najwyższą trwałość! Jego niezawodność sprawia, że nie musisz martwić się o dodawane przez Ciebie bardzo twarde, lub bardzo gorące produkty.
Wysoka moc silnika pozwoli na efektywność pracy urządzenia, a Tobie na zadowolenie z jej efektów!

Dlaczego małe AGD Amica jest idealne dla Ciebie?

Dowiedz się więcej o funkcjach urządzeń Amica.

Wygoda użytkowania

Blendery Amica zostały zaprojektowane z myślą o Twoim komforcie. Dlatego urządzenia są wyposażone w wiele funkcjonalnych elementów, które ułatwiają pracę w kuchni. Sprawdź, jak działa niezwykle wytrzymały nóż do kruszenia lodu lub przydatny, obrotowy uchwyt, umożliwiający położenie blendera na podstawkę bez obaw o zachlapanie kuchni! Blendery Amica posiadają również użyteczną misę, w której nie tylko możesz przygotować potrawę, ale również bezpiecznie ją przechować.

Najwyższe bezpieczeństwo

Przekonaj się, jak bezpieczne jest korzystanie z blenderów Amica! Urządzenia charakteryzują się niezwykle długą żywotnością, ponieważ specjalna konstrukcja silnika chroni je przed przegrzewaniem. Dzięki temu masz pewność, że produkty Amica będą służyły Ci przez długi czas. Zastanawiasz się, czy dobrze zamknąłeś pokrywę blendera? Teraz możesz bezpiecznie i bez obaw miksować swoje ulubione składniki. Wszystko to dzięki wskaźnikowi bezpiecznego zamknięcia!

Amica - marka godna zaufania

Produkt polski

Prestiżowe nagrody

Obecność na 50 rynkach zagranicznych

70 lat doświadczenia

Kielich z miarką Nie
Pojemność kielicha [l] 1.5
Wykonanie kielicha Szkło
Butelka sportowa Nie
Funkcja Turbo Tak
Funkcje dodatkowe Kruszenie lodu , Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Liczba prędkości 2
Regulacja obrotów Mechaniczna-skokowa
Tryb pulsacyjny Tak
Kolor Biało-szary
Rodzaj Kielichowy
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim , Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Konstrukcja Długość przewodu [m]: 1
Moc [W] 800
Możliwość mycia w zmywarce Tak
System zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem Nie
Nazwa producenta/importera AMICA WRONKI SA
                    
  
  Blender kielichowy AMICA BTK 3011

Blender kielichowy AMICA BTK 3011

Standardowa gwarancja producenta
Naprawa lub wymiana na nowy sprzęt po okresie 2 lat od zakupu
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii nawet do 5 lat
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!