SIEMENS

Ekspres SIEMENS TI903209RW EQ.9

Podziel się:

399000
Raty już od
15073
Sprawdź
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

W PONIEDZIAŁEK 25.02.2019

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj ekspresu Ciśnieniowy Spienianie mleka Tak
Ciśnienie [bar] 19 Moc [W] 1500
Kod produktu 859046

Wyjątkowa przyjemność przygotowywania kawy.

Poznaj ekspresy EQ.9, które zostały stworzone z myślą o Twoich momentach z kawą. Przyjemność od ziarna do ostatniej kropli.

Kawa

Kawa

Kawa z mlekiem

Kawa
z mlekiem

Cappucino

Cappucino

Late macchiato

Late macchiato

Espresso

Espresso

Espresso macchiato

Espresso macchiato

Espresso doppio

Espresso doppio

Risteretto

Risteretto

EQ.9: Wyjątkowy jak Ty. Stworzony z myślą o wyrafinowanej przyjemności.

EQ.9: Wyjątkowy jak Ty. Stworzony z myślą o wyrafinowanej przyjemności.

Twój moment z kawą w ciągu dnia wreszcie może być perfekcyjny. W pełni automatyczne ekspresy do kawy marki Siemens wydobywają z ziaren to, co najlepsze. Najnowsze technologie myślą absolutnie o wszystkim od odpowiedniego zmielenia ziarna, poprzez doskonałe przygotowanie ulubionego napoju, po finalne czyszczenie. Wszystko to, żebyś mógł rozkoszować się kawą i cieszyć swoim wolnym czasem.

sensoFlow SystemTFT-DisplaysilentCeram DriveoneTouch DoubleCupcoffeeSensor SystemsinglePortion SystemindividualCoffee SystemsinglePortion Cleaning

System sensoFlow inteligentny przepływowy ogrzewacz wody.

Czy wiesz, że idealna temperatura parzenia perfekcyjnego espresso mieści się w przedziale od 90 do 95°C? Niepowtarzalny system sensoFlow zadba o to za Ciebie. Inteligentne sensory utrzymują najwłaściwsze warunki temperaturowe podczas całego procesu przygotowywania kawy. Dzięki temu możesz delektować się pełnią smaku i aromatu aż po ostatnią kroplę.

Innowacyjna obsługa: kolorowy wyświetlacz TFT.

Innowacyjny kolorowy wyświetlacz TFT nie tylko stanowi idealne dopełnienie wizjonerskiego designu w pełni automatycznego ekspresu do kawy — sprawia także, że obsługa urządzenia jest niezwykle prosta. Ta zaawansowana technologia, obejmująca nawigację po interaktywnych menu i intuicyjną logikę obsługi,przekształca proste udogodnienie w prawdziwą przyjemność użytkowania.

Drobno zmielona z bogatym i jeszcze pełniejszym aromatem: silentCeram Drive.

Wysokiej jakości młynek ceramiczny silentCeram Drive mieli ziarna kawy do wyjątkowo równej konsystencji, przez co umożliwia wydobycie wszystkich aromatów w trakcie procesu parzenia. Jest również niezwykle cichy, dzięki czemu nie zakłócisz domowego spokoju. Doznania podczas picia tak aromatycznej kawy, są czymś naprawdę wyjątkowym.

Dwie filiżanki naraz za jednym dotknięciem: oneTouch DoubleCup.

Na co masz teraz ochotę? Mocne doznania z espresso, kremowy relaks z cappuccino czy spotkanie przy latte macchiato? Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy z funkcją OneTouch DoubleCup za jednym naciśnięciem przycisku przygotuje napój dopasowany do Twojego nastroju. Jeśli zechcesz, może zaserwować dwie filiżanki na raz.

Wydobywanie tego, co najlepsze w kawie: coffeeSensor System.

Różne odmiany ziaren charakteryzują się różnymi cechami, takimi jak rozmiar, wilgotność i oleistość. Wszystkie te czynniki wpływają na to, ile mielonej kawy da się uzyskać z ziaren. Inteligentny młynek z coffeeSensor System automatycznie dostosowuje czas mielenia do odmiany ziaren, przez co zawsze przygotowuje idealną ilość mielonej kawy, aby uzyskać preferowaną moc napoju.

Świeża woda do parzenia, za każdym razem: singlePortion® Cleaning.

Automatyczna funkcja singlePortion® Cleaning zapewnia higieniczne czyszczenie wszystkich przewodów urządzenia po każdym procesie parzenia — dzięki temu Twoja kawa jest zawsze przygotowywana na bazie świeżej wody. Doskonałość w każdym detalu zapewnia tylko najlepsze wrażenia.

Individual coffee System.

Pamięć max. 10-ciu profili użytkowników i ich ulubionych wersji każdego rodzaju kawy. Teraz zarówno Ty, jak i Twoi przyjaciele będą mogli cieszyć się swoją ulubioną kawą po dotknięciu jednego przycisku.

Funkcja aromaDouble Shot

Ekstra mocne doznania, intensywny aromat - funkcja aromaDouble Shot.

Masz czasami ochotę na naprawdę ekstra- mocną kawę, ale nie chcesz żadnych kompromisów w kwestii aromatu? Funkcja aromaDouble Shot obejmuje dwa procesy mielenia i parzenia, aby zawsze wydobywać najlepszy aromat. Kawa jest pozbawiona gorzkiego posmaku, ponieważ mniejsza ilość wody oznacza mniej uwolnionej goryczy — dzięki temu do Twojej filiżanki trafia to, co najlepsze w ziarnie.

autoMilk Clean. Czysta przyjemność.

Przygotowanie kawy powinno być chwilą relaksu i celebracji, dlatego to system autoMilk zatroszczy się o późniejsze mycie modułu spieniania mleka. Ten w pełni automatyczny, parowy system czyszczenia aktywuje się po każdym parzeniu kawy z mlekiem. Ekspres sam utrzymuje idealną higienę, a Ty możesz bez przeszkód serwować pyszne kawowe kompozycje z mleczną pianką.

Funkcja individualCup Volume

Kawa idealnie odmierzona, co do kropli dzięki funkcji individualCup Volume.

Aby stworzyć wyjątkową kawę serwowaną w filiżankach o różnych rozmiarach, potrzebna jest doskonale dopracowana technologia. Za pomocą funkcji individualCup Volume wstępnie ustawione rozmiary filiżanek, takie jak „mała”, „średnia” i „duża”, można indywidualnie dopasować w zakresie pięciu różnych ustawień pojemności.

Wyjmowana jednostka zaparzania.

Nasza opatentowana jednostka zaparzania stanowi punkt centralny naszego urządzenia, w którym spotykają się wszystkie komponenty. Tutaj zmielona kawa jest wtłaczana, by zapewnić optymalny przepływ wody dla wybranego sposobu parzenia świeżo zmielonej kawy. A ponadto: jednostka ta jest perfekcyjnie higieniczna, ponieważ jest wyjmowana, co ułatwia jej wyczyszczenie.

By dłużej cieszyć się doskonałą kawą: calc'nClean.

Automatyczny system calc'nClean umożliwia czyszczenie i odkamienianie w jednym cyklu. To specjalny program serwisowy, który znacząco ułatwia czyszczenie urządzenia i maksymalnie wydłuża okres eksploatacji produktu. Teraz możesz cieszyć się wyjątkową kawą jeszcze dłużej.

Sprawdź również:

Sprawdź, co jeszcze mogą dla Ciebie zrobić ekspresy z serii EQ.9.

EQ.9 TI915M89RW

EQ.9. Wyjątkowy jak Ty. Stworzony z myślą o wyrafinowanej przyjemności.

EQ.9 TI905201RW

Głębokość [cm] 47
Pojemność zbiornika na kawę [g] 235
Pojemność zbiornika na wodę [l] 2.3
Szerokość [cm] 38.2
Wskaźnik poziomu wody Tak
Wysokość [cm] 31.6
Funkcje dodatkowe Funkcja "One Touch" , Funkcja ECO , Wyjmowana taca ociekowa , Automatyczny dobór ciśnienia dostosowany do rodzaju parzonego napoju , Automatyczne płukanie po każdym parzeniu kawy , Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania , Aroma Pressure System , Double Cup , MilkClean - łatwe czyszczenie systemu spieniania mleka wykorzystujące uderzenie pary , SinglePortion Cleaning , Licznik zaparzonych kaw , Możliwość ustawienia indywidualnych profili dla 10 użytkowników , Wyrzut pary , Regulacja twardości wody , Automatyczne płukanie po każdym włączeniu urządzenia , Podświetlane przyciski , Regulacja temperatury kawy , Wyjmowany zbiornik na wodę , AromaDoubleShot - intensywny aromat kawy , Gorąca woda , SilentCeram Drive , Zintegrowany pojemnik na mleko , Wyjmowana jednostka zaparzania , Wyjmowany pojemnik na fusy
Sterowanie Elektroniczne
Kolor Czarny
Rodzaj ekspresu Ciśnieniowy
Typ ekspresu Automatyczny
Wyposażenie Łyżeczka , Tester twardości wody
Gwarancja 24 miesiące
Regulacja mocy kawy Tak
Rodzaj kawy Mielona , Ziarnista
Spienianie mleka Tak
Ciśnienie [bar] 19
Moc [W] 1500
Wbudowany młynek Tak
Zabezpieczenia Automatyczne włączanie i wyłączanie ekspresu , Bezpiecznik termiczny , Blokada przed dziećmi
Nazwa producenta/importera BSH SPRZET GOSPODARSTWA DOMOWEGO Sp.zo.o.
                    
  
  Ekspres SIEMENS TI903209RW EQ.9

Ekspres SIEMENS TI903209RW EQ.9

Standardowa gwarancja producenta
Naprawa lub wymiana na nowy sprzęt po okresie 2 lat od zakupu
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii nawet do 5 lat
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!