DEZAL

Gofrownica DEZAL 301 GASTRONOM Srebrny

415,20
399,99
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 19.10.2021

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Kształt gofrów Prostokąty Liczba gofrów 2
Moc [W] 1300 Kod produktu 136889
Wszędzie tam gdzie Ty

Gofrownica DEZAL to niezbędne urządzenie w domu każdego miłośnika tego wakacyjnego smakołyku. Gofry można przygotować na wiele różnych sposobów – z bitą śmietaną, dżemem czy mrożonymi owocami. Ważną rolę odgrywa dobrze dopieczone, ale nieprzypalone ciasto. Tak przygotować gofry można jedynie z profesjonalnym sprzętem firmy DEZAL. Maszyna nadaje się do użytku domowego. Sprawdzi się również w małych lokalach gastronomicznych. Prezentowany model pozwala na przygotowanie dwóch gofrów w jednym momencie.

Gofrownica DEZAL

Trwały materiał

Urządzenia tego typu muszą być wyprodukowane przy użyciu atestowanych materiałów, które mogą mieć styczność z żywnością. Płytki grzewcze zostały pokryte specjalną nieprzywierającą powłoką, która zabezpiecza ciasto. Cała konstrukcja została wykonana z eleganckich tworzyw odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom to priorytet firmy DEZAL, co potwierdzają certyfikaty zgodności ze wszystkimi normami wprowadzonymi przez Unię Europejską.

Gofrownica DEZAL

Lekka konstrukcja

Urządzenia elektryczne przeznaczone do przyrządzania posiłków powinny być tak skonstruowane, by z łatwością utrzymać je w czystości. Gofrownica DEZAL to sprzęt, który można bez przeszkód rozłożyć i umyć. W ten sposób zapewnione zostało bezpieczeństwo. Posiłki są przygotowywane w higienicznych warunkach. Rozkładanie płytek powinno odbywać się po wystudzeniu całego urządzenia.

Gofrownica DEZAL

Szybkie smażenie

Cały sprzęt wyróżnia się niezwykłą elegancją wykonania. Lakierowana obudowa w kolorze srebrnym idealnie wpisuje się w każdą przestrzeń, zarówno tę utrzymaną w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Gofrownica DEZAL sprawdza się nie tylko w domowym zaciszu. Można ją również stosować w mniejszych lokalach gastronomicznych. Moc sprzętu wynosi 1300 W, co sprawia, że szybko uda się przygotować większą liczbę gofrów w przypadku dużego ruchu. Idealnie dopieczone ciasto na pewno przyciągnie gości, którzy będą chceli wracać do danego miejsca.

Gofrownica DEZAL

Energooszczędność

Warto także wspomnieć o zastosowaniu energooszczędnych rozwiązań. Gofrownica DEZAL nie zużywa dużej ilości prądu nawet przy częstym użytkowaniu. Nie trzeba się zatem martwić o podwyższone rachunki za energię elektryczną. Wszystkie mechanizmy są bezpieczne i nie powodują żadnych zwarć w instalacji elektrycznej. Urządzenie przystosowane jest do ciągłej pracy, co potwierdza atest B oraz CE.

Gofrownica DEZAL

Do małej gastronimii

Warto również zwrócić uwagę na stabilną konstrukcję. Prezentowany model płasko stoi na powierzchni, dzięki czemu ciasto gofrowe jest równo rozłożone. W ten sposób można przygotować placuszki odpowiedniej grubości. Specjalny uchwyt sprawia, że można w każdej chwili podnieść pokrywę i sprawdzić stan wypieczenia cista. Rączkę wykonano ze specjalnego tworzywa, które nie nagrzewa się. Dzięki temu nie ma żadnego ryzyka powstania oparzeń. Ta niezwykle funkcjonalna i wydajna gofrownica DEZAL wyróżnia się także niską ceną, dzięki czemu każdy może przygotować swój ulubiony smakołyk.

Gofrownica DEZAL

Kształt gofrów Prostokąty
Liczba gofrów 2
Regulacja temperatury Nie
Kolor Srebrny
Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja 24 miesiące
Moc [W] 1300
Nieprzywieralna powłoka płytek Tak
Wykonanie obudowy Stal szlachetna
Gofrownica bąbelkowa Nie
Nazwa producenta/importera DEZAL
Gofrownica DEZAL 301 GASTRONOM Srebrny

Gofrownica DEZAL 301 GASTRONOM Srebrny

Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!