GORENJE

Kostkarka do lodu GORENJE IMC1200B

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny


Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później
Kod produktu 109570

  
Kostkarka do lodu GORENJE IMC1200B

 

 

Kompaktowa kostkarka do lodu. Idealna do biura, zastosowań domowych oraz gastronomicznych. Do wytworzenia kostek wystarczy wlanie wody i naciśnięcie jednego przycisku. Kostkarka posiada czujnik wyłączający pracę urządzenia w przypadku braku wody oraz czujnik wstrzymujący pracę w przypadku przepełnienia komory na kostki lodu.
  
  


Kostkarka wytwarza do 12 kg świeżego lodu na dzień co sprawia, że nie masz problemu z koktajlami i drinkami dla rodziny i wszystkich odwiedzających was gości. Zawsze gotowi do miłego spędzenia czasu!Już po około 10 minutach masz do dyspozycji pierwszych 10 kostek a następnych 50 po godzinie. W ciągu dnia możesz mieć nawet 12 kg kostek. Kiedy potrzebujesz mieć szybko lód w kostkach po prostu wlej wodę i uruchom urządzenie !

  


Żeby mieć do dyspozycji kostki lodu po prostu napełnij pojemnik wodą i wybierz rozmiar kostek lodu - maly lub duży. Już po chwili maszyna automatycznie zacznie wyrzucać kostki jak pociski. Kostkarka Gorenje jest lekka i poręczna, doskonała zarówno w domu jak i na kempingu czy w biurze.

 

 

 


Pojemnik zmieści 2,2 litra wody. Wskaźnik poziomu wody i wypełnienia pojemnika z kostkami zasygnalizuje zbyt małą ilość wody czy brak miejsca na kostki lodu. Kostkarka jest bardzo łatwa w czyszczeniu. w dolnej części podstawy ma odprowadzenie wody żeby można było łatwo ją opróżniać. Wystarczy że wnętrze zostanie przetarte szmatką i urządzenie jest czyste i przygotowane do następnego użycia.

  
 
Funkcje dodatkowe Możliwość podglądu produkcji lodu, Automatyczne wyłączenie, Sygnał informujący o zapełnieniu pojemnika / małej ilości wody
Liczba kostek wytwarzanych w jednym cyklu 10
Moc [W] 120
Pojemność zbiornika [l] 2.2
Regulacja wielkości kostek Tak
Uzupełnianie zbiornika Ręczne
Wydajność [g/h] 500
Zasilanie [V] 220-240
Waga [kg] 9.7
Waga z opakowaniem [kg] 11.2
Wymiary [cm] 24.4 x 31.5 x 37.3
Wymiary opakowania [cm] 32.4 x 37.9 x 45.3
Kolor Czarny
Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!