BOSCH

Maszynka do mięsa BOSCH MFW3640A

446,00
Raty już od
25,77
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Bieg wsteczny Tak Maksymalna średnica otworów [mm] 8
Minimalna średnica otworów [mm] 2.7 Moc [W] 500
Wydajność mielenia [kg/min] 1.9 Kod produktu 876751
Łatwe i szybkie przetwarzanie

Maszynka do mielenia marki BOSCH z serii CompactPower to duża moc w kompaktowej formie. Jest niezastąpioną pomocą w każdej domowej kuchni. Jej kompaktowa, wysokiej jakości obudowa zapewnia łatwe użytkowanie oraz przechowywanie urządzenia. Przygotuj swoje ulubione potrawy w domu i zaskocz nimi swoich gości dzięki wielofunkcyjnej maszynce do mielenia. Odpowiednia moc (1600 W ) oraz komora mielenia zapewniają doskonały efekt. Teraz mielenie składników to żaden problem. Maszynka mieli do 1,9 kg na minutę, a duży otwór wsypowy i popychacz skracają czas mielenia do minimum co zapewnia bezproblemową pracę urządzenia. Perfekcyjny efekt za każdym razem gwarantowany.


Maszynka do mięsa BOSCH MFW3640A Biały WYGLĄD

Sita

Sita o różnej grubości (2,7 oraz 4 i 8 mm) i nożyk zostały wykonane ze stali szlachetnej. Dzięki temu rozwiązaniu ich okres eksploatacyjny jest znacząco dłuższy, a utrzymanie ich w czystości bezproblemowe. Dodatkowo nożyk jest dwustronny co zapewnia mu dwa razy dłuższą żywotność i oszczędności w domowym budżecie.


Maszynka do mięsa BOSCH MFW3640A Biały SITA

Szatkownica

Szatkownica z 4 bębnami zmienia maszynkę do mielenia w urządzenie wielofunkcyjne. Szybko i łatwo pokroisz warzywa w drobne i grube wiórki lub plastry a także utrzesz ziemniaki na placki ziemniaczane. Bębny wykonane ze stali nierdzewnej zapewniają naturalny smak przygotowanej potrawy oraz są łatwe do czyszczenia

Maszynka do mięsa BOSCH MFW3640A Biały NASADKA MASARSKA

Trwałość i elegancki design

Od ponad stu lat marka BOSCH jest symbolem najwyższej jakości i niezawodności, a nasi konstruktorzy dbają o wyjątkową funkcjonalność urządzeń i dopracowują do perfekcji każdy detal. Maszynka i jej akcesoria zostały zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Maszynka do mięsa BOSCH MFW3640A Biały DESIGN

Gumowe nóżki

Gumowe nóżki w podstawie stabilizują urządzenie w trakcie pracy i zapobiegają jego przesuwaniu co zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Praktyczny uchwyt zintegrowany z obudową ułatwia przenoszenie urządzenia. Bez względu na to, gdzie przechowujesz maszynkę możesz swobodnie i bezpiecznie przenieść ją i postawić na blacie.

Maszynka do mięsa BOSCH MFW3640A Biały GUMOWE NÓŻKI

Nasadka masarska

Specjalna nasadka masarska pozwala na przygotowanie przepysznych, domowych kiełbas i nie tylko. Dzięki niej możesz również na przykład wypełniać potrawy farszem.

Maszynka do mięsa BOSCH MFW3640A Biały NASADKA MASARSKA

Nasadka do kebbe

Masz ochotę na potrawę z innego zakątka świata? Nic prostszego! Z pomocą tej specjalnej nasadki przygotujesz przepyszne kebbe. Ciesz się potrawami z kuchni bliskiego wschodu bez wychodzenia z domu.

Maszynka do mięsa BOSCH MFW3640A Biały KEBBE

Funkcja rewers

Funkcja rewers zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki niej można bez problemu cofnąć obrót maszynki i usunąć twardy element np. kostkę, która utrudnia mielenie.

Maszynka do mięsa BOSCH MFW3640A Biały REWERS

Schowek

Zintegrowany z obudową schowek na sitka gwarantuje, że masz je zawsze pod ręką i nigdy się nie zgubią. Schowek na przewód pozwala na wyciągniecie przewodu na odpowiednią długość, aby podłączyć go do kontaktu. Reszta zostaje w schowku, dzięki czemu unikamy zbędnej plątaniny przewodów. Drugą istotną zaletą tego rozwiązania jest ułatwienie przechowywania urządzenia.

Maszynka do mięsa BOSCH MFW3640A Biały SCHOWEK

Praktyczny uchwyt

Praktyczny uchwyt zintegrowany z obudową ułatwia przenoszenie urządzenia. Bez względu na to, gdzie przechowujesz maszynkę możesz swobodnie i bezpiecznie przenieść ją i postawić na blacie.

Maszynka do mięsa BOSCH MFW3640A Biały UCHWYT

Bieg wsteczny Tak
Liczba prędkości 2
Kolor obudowy Biało-czarny
Wyposażenie Tarka do przecierania, Nakładka do kiełbasy, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Nasadka do kebbe, Przystawka do rozdrabniania i mielenia
Gwarancja 24 miesiące
Maksymalna średnica otworów [mm] 8
Mielenie twardych produktów Tak
Minimalna średnica otworów [mm] 2.7
Moc [W] 500
Wydajność mielenia [kg/min] 1.9
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Nazwa producenta/importera BSH SPRZET GOSPODARSTWA DOMOWEGO Sp.zo.o.
Znak zgodności

        Maszynka do mięsa BOSCH MFW3640A

Maszynka do mięsa BOSCH MFW3640A

Standardowa gwarancja producenta
Naprawa lub wymiana na nowy sprzęt po okresie 2 lat od zakupu
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii nawet do 5 lat
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!