Redmond

Multicooker REDMOND RMC-PM4506E Biały

Podziel się:

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny


Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później
Moc [W] 900 Pojemność [l] 5
Regulacja temperatury Nie Sterowanie Elektroniczne
Kod produktu 247728
RMC-PM4506E — jeszcze jeden przykład połączenia funkcji multicookera i szybkowaru w jednym urządzeniu. Dany model umożliwia zarówno gotowanie na parze, duszenie, przygotowywanie zup, pilawu lub kasz, a także, jak przy użyciu klasycznego szybkowaru – smażenie, zapiekanie w folii lub przygotowywanie wypieków (z użyciem normalnego ciśnienia). Urządzenie oferuje funkcje opóźnienia startu programu, podtrzymywania temperatury i odgrzewania potraw.

6 programów przygotowywania potraw

Multicooker-szybkowar Redmond RMC-PM4506E oferuje 6 automatycznych programów przygotowywania różnorodnych potraw, w których dobrane zostały optymalne ustawienia. Dodatkowo przewidziana została możliwość zmiany czasu przygotowywania potrawy, domyślnego dla każdej potrawy (oprócz programu — „pieczenie / smażenie na głębokim oleju”). Stopień zmian i możliwy do ustawienia czas pracy urządzenia zależy od wybranego programu.

- Program „pieczenie / smażenie na głębokim oleju” umożliwia pieczenie mięsa, drobiu, warzyw, owoców morza, a także przygotowywać potrawy na głębokim oleju z użyciem normalnego ciśnienia (ze zdjętą pokrywą urządzenia).  
- Program „para /desery”  przeznaczony  jest do przygotowywania na parze warzyw, ryb, mięs, owoców morza, potraw dietetycznych i wegetariańskich, posiłków dla dzieci, a także rozmaitych deserów. Programu pracuje w trybie pracy szybkowaru (zawór wypuszczania pary: zamknięty).
- Program „zupa / gotowanie” przeznaczony jest do przygotowywania bulionów, zup, kompotów, a także do gotowania parówek i innych zamrożonych półfabrykatów. Program pracuje w trybie szybkowaru (zawór wypuszczania pary: zamknięty).
- Program „kasza na mleku / kasze” przeznaczony jest do przygotowywania rozmaitych kasz na mleku lub wodzie. Program pracuje w trybie szybkowaru (zawór wypuszczania pary: zamknięty).  
- Program „wypiekanie / zapiekanie” przeznaczony jest do pieczenia keksów, biszkoptów, ciast z farszem słodkim lub słonym, a także do zapiekania w folii mięsa i ryb z użyciem normalnego ciśnienia (zawór wypuszczania pary: otwarty).  
- Program „duszenie / pilaw” przeznaczony jest do duszenia mięsa, ryb, warzyw, a także do przygotowywania rozmaitych rodzajów pilawu. Program pracuje w trybie szybkowaru (zawór wypuszczania pary: zamknięty).

4-stopniowy system zabezpieczeń
Multicooker-szybkowar Redmond RMC-PM4506E posiada wielopoziomowy system zabezpieczeń. Używając urządzenie jako szybkowar, dany tryb pracy uruchomi się tylko po zamknięciu pokrywy, która następnie zostanie zablokowana. Jeżeli ciśnienie w komorze roboczej przekroczy dopuszczalny poziom, automatycznie otworzy się zawór próżniowy do obniżenia ciśnienia. Jeżeli w komorze roboczej przekroczona zostanie dopuszczalna temperatura, specjalny ogranicznik przerwie pracę elementu grzewczego aż do momentu, w którym temperatura nie osiągnie bezpiecznego poziomu. W przypadku błędu krytycznego podczas pracy urządzenia, multicooker-szybkowar wyposażony został w dodatkowe mechanizmy obniżania ciśnienia i zabezpieczenia sprzętu przed przegrzaniem.

Funkcja odgrzewania potraw
Funkcja umożliwia odgrzewanie gotowych potraw, nawet zaraz po wyjęciu z lodówki.
 
Podtrzymywanie temperatury gotowych potraw (podgrzewanie automatyczne)
Multicooker-szybkowar Redmond RMC-PM4506E wyposażony został w funkcję podtrzymywania temperatury gotowej potrawy (podgrzewanie automatyczne), co pozwala zachować gorący posiłek, np. Obiad lub kolację, do 8 godzin. Funkcję należy stosować rozsądnie, gdyż zbyt długie podgrzewanie posiłku może spowodować, iż potrawa będzie zbyt sucha.

Opóźnienie startu programu
Funkcja opóźnionego startu umożliwia przygotować potrawę na daną godzinę z możliwością opóźnienia startu do 24 godzin. Wystarczy ustawić minutnik i potrawa będzie gotowa na czas. Funkcja doskonale sprawdzi się, gdy będziemy np. Oczekiwać gości lub zechcemy, aby potrawa była gotowa na śniadanie.

Misa z powłoką antyadhezyjną
Wewnętrzna powłoka misy, wchodzącej w skład zestawu multicookera-szybkowaru Redmond rmc-pm4506e, posiada wysokiej jakości powłokę antyadhezyjną (zapobiegającą przypalaniu potraw firmy daikin® (japonia), która umożliwia przygotowywanie potraw z użyciem minimalnej ilości oleju. Dzięki temu posiłki będą bardziej zdrowe i pożyteczne. Misę można używać zarówno w multicookerze, jak i w piekarniku. Naczynie może być myte ręcznie lub w zmywarce.

Książka 100 przepisów
Zespół kucharzy firmy Redmond opracował barwnie ilustrowaną książkę kucharską, zawierającą 100 przepisów na różnorodne dania. Wszystkie przepisy zostały zaadaptowane z myślą o wykorzystaniu ich z użyciem multicookera-szybkowaru Redmond RMC-PM4506E. Każdy przepis zawiera szczegółowe wskazówki w kwestii zestawienia i liczby składników, a także instrukcję krok po kroku, podążając za którą, osiągnięcie naszych rezultatów jest na wyciągnięcie ręki.

Smacznego!
Rodzaj Szybkowar
Wyposażenie Kabel zasilający , Naczynie do gotowania na parze , Instrukcja obsługi w języku polskim , Karta gwarancyjna , Książka kucharska , Łopatka
Funkcje Funkcja opóźnionego startu , Odgrzewanie , Podtrzymywanie ciepła
Kratka grilla Tak
Minutnik Nie
Moc [W] 900
Płyta do pieczenia Nie
Pojemność [l] 5
Regulacja temperatury Nie
Sterowanie Elektroniczne
                    
  
  Multicooker REDMOND RMC-PM4506E Biały

Multicooker REDMOND RMC-PM4506E Biały

Standardowa gwarancja producenta
Naprawa lub wymiana na nowy sprzęt po okresie 2 lat od zakupu
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii nawet do 5 lat
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!