COUNTER INTELLIGENCE

Suszarka do grzybów COUNTER INTELLIGENCE IR-D5

Podziel się:

232999
217999
Raty już od
8236
Sprawdź
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 22.02.2019

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Liczba sit do suszenia 5 Średnica sita [cm] 32
Moc [W] 500 Kod produktu 854578

Suszarka do grzybów COUNTER INTELLIGENCE IR-D5

 

Suszarka do owoców i warzyw Counter Intelligence InfraRed D5 stworzona została w oparciu o najbardziej zaawansowaną technologię – bezpieczne promienie InfraRed idealnie imitują naturalne promieniowanie słoneczne, a nowoczesna konstrukcja urządzenia sprawia, że proces suszenia przebiega szybko i bezpiecznie. Twórcy zadbali także o możliwość suszenia produktów za pomocą ciepłego powietrza. Ta funkcja idealnie sprawdzi się w przypadku osób przebywających na diecie opartej na surowych produktach (RAW Food).

Rewolucyjna metoda suszenia podczerwienią to proces, w którym żywność pozbawiana jest wilgotności od środka – sprawia to, że produkty zachowują ponad 95% składników pokarmowych i witamin (w tym niezwykle cenną witaminę D) oraz zabezpieczone są przed bakteriami oraz procesami gnilnymi. Dodatkową zaletą suszenia w InfraRed D5 jest zachowanie ich całkowicie naturalnego smaku i aromatu produktów. Suszarka do owoców i warzyw Counter Intelligence InfraRed D5 daje możliwość suszenia promieniami które docierają do wnętrza produktu – tak samo jak robi to słońce – i usuwa wodę z najgłębszych warstw i tkanek każdego włożonego do jego wnętrza produktu.

Dwa tryby suszenia:

- Funkcja Infra Red to suszenie Drugiej Generacji. Suszenie na podczerwień - promieniami słonecznymi.
- Funkcja suszenie w słońcu i cieniu.

Unikatowa Technologia Infra Red:

To suszenie promieniami podczerwieni. NIR (Near Infra-Red). Daje taki efekt jak suszenie w słońcu, co w naszym klimacie nie jest możliwe.

Zachowuje witaminy, unikalną, witaminę D, maksymalną ilość enzymów i fito substancji. Na długie miesiące zachowujesz słoneczny smak pomidorów, śliwek i nie tylko...

Zapewnia równomiernie suszenie z jednoczesnym zachowaniem odpowiedniego poziomu wilgotności. Promienie NIR suszą składniki od środka w kierunku na zewnątrz.

Inteligentny system cyrkulacji - konroluje wilgotność

Tryb automatyczny na bieżąco kontroluje wilgotność wewnątrz urządzenia. Dzięki temu masz pewność, że  produkty nie będą przesuszone i nie utracą bio właściwości.

Sterylność suszenia
Produkty suszone są cały czas tylko czystym, świeżym powietrzem.

Wyświetlacz czasu i temperatury
Pozwala na precyzyjną kontrolę wysokości temperatury i długości suszenia.

Bezpieczny
Dehydrator jest BPA Free czyli nie zawiera rakotwórczych bisfenoli. Jest wyposażony w zabezpieczenia przed niewłaściwym użytkowaniem. Czujnik sygnalizuje, gdy drzwiczki są uchylone.

Cicha praca
Model IR D5 pracuje cicho, może być używany także w nocy. Poziom hałasu nie przekracza 40 dB, dzięki zoptymalizowanemu kształtowi.

Ekskluzywny design
Stylizowana obudowa o miękko zaokrąglonych konturach wyznacza nowe standardy współczesnego projektowanie kuchni. Sprawia, że dehydrator IRD5 jest prawdziwą perłą każdego nowoczesnego gospodarstwa domowego.

Suszy wszystko
Dehydrator pozwala na suszenie owoców, warzyw, ziół, mięsa, ryb, przygotowywanie jogurtów, puree, ciast, zup, batonów, przekąsek, zdrowych słodyczy i nie tylko...

5 tacek
Każda o pojemności 1,4 l i wymiarach 32 x 34 x 1,4 cm. To nieograniczone możliwości suszenia. Dodatkowa taca na okruchy pozwala suszyć także małe składniki.

Liczba sit do suszenia 5
Średnica sita [cm] 32
Kolor Biało-czarny
Gwarancja 24 miesiące
Funkcje dodatkowe Ogranicznik temperatury , Funkcja cyrkulacji powietrza , Funkcja powietrza obiegowego
Moc [W] 500
Regulacja temperatury Tak
Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim , Karta gwarancyjna
                    
  
  Suszarka do grzybów COUNTER INTELLIGENCE IR-D5

Suszarka do grzybów COUNTER INTELLIGENCE IR-D5

Standardowa gwarancja producenta
Naprawa lub wymiana na nowy sprzęt po okresie 2 lat od zakupu
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii nawet do 5 lat
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!