SENCOR

Dehydrator SENCOR SFD 6600BK

581,70
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Liczba sit do suszenia 12 Moc [W] 500
Kod produktu 532033
Nowoczesne suszenie żywności

Suszenie żywności jest bardzo popularną metodą na jej konserwację. Cały proces polega na usunięciu wody poprzez wyparowanie. To pozwala to na dłuższe zachowanie świeżości jedzenia, ponieważ brak wilgoci zapobiega powstawaniu drobnoustrojów, a także na zachowanie przez nie wartości odżywczych. W kuchni umożliwia to suszarka do żywności Sencor SFD 6600BK.

SUSZARKA DO WŁOSÓW REMINGTON WYGLAD

Ekonomicznie i wydajnie

Prezentowana suszarka do żywności wyróżnia się nowoczesnym wyglądem nawiązującym do formy piecyka albo piekarnika, ale również sporym gabarytem. Łączna całkowita powierzchnia suszenia wynosi 1,18 m2, co stanowi średnio o 65% więcej, niż oferują tradycyjne suszarki.


SUSZARKA DO WŁOSÓW REMINGTON MOC

Wyjątkowe technologie

Sencor SFD 6600BK został wyposażony w technologię poziomego przepływu powietrza, tzw. Horizontal Air Flow, co zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła w całym urządzeniu oraz pozwala na eliminację konieczności przekładania tac podczas suszenia. Dla komfortu użytkownika i jak najlepszego przystosowania suszarki do typów jedzenia przygotowano aż pięć automatycznych programów pracy: mięso suszone, makaron, jabłka, grzyby oraz przyprawy/zioła. Każdy z nich ma wiele zastosowań i pozwala na przygotowanie ogromnej ilości produktów suszonych.

SUSZARKA DO WŁOSÓW REMINGTON WAGA I WYMIARY

Zintegrowane działanie

Siatki do suszenia mają specjalny kształt, który zapobiega powstawaniu pleśni oraz optymalizuje przepływanie powietrza. Dodatkowo, przezroczysta forma tacek oraz drzwiczek pozwala na wzrokową kontrolę procesu suszenia. Urządzenie posiada także zintegrowany wentylator o wielkości 17 cm. Jest on gwarancją równomiernego procesu suszenia na wszystkich piętrach i w każdym miejscu w suszarce. Również obecny bezpiecznik termiczny zapewnia bezpieczeństwo przed przegrzaniem. Natomiast podświetlany wyświetlacz LED informuje o dostępnych funkcjach, a timer elektroniczny pozwala na wyłączenie suszarki w odpowiednim czasie.

SUSZARKA DO WŁOSÓW REMINGTON WAGA I WYMIARY

Uniwersalne zastosowanie

Dzięki suszarce do żywności Sencor SFD 6600BK bez problemu przygotujesz suszone mięso, które będzie wartościowym przysmakiem dla Twojego psa, suszone owoce i warzywa stanowiące bardzo wartościową przekąskę dla wszystkich członków rodziny, suszone pestki dyni mające genialne wartości odżywcze, jak i naturalne ozdoby bożonarodzeniowe z suszonych plastrów pomarańczy lub cytryny. Ograniczeniem wykorzystania tej suszarki jest w zasadzie tylko Twoja wyobraźnia!

SUSZARKA DO WŁOSÓW REMINGTON WAGA I WYMIARY

Liczba sit do suszenia 12
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Funkcje dodatkowe Funkcja powietrza obiegowego, Termostat, Timer, Wyświetlacz elektroniczny, Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Moc [W] 500
Regulacja temperatury Tak
Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Dehydrator Tak
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Nazwa producenta/importera SENCOR
Znak zgodności
Dehydrator SENCOR SFD 6600BK

Dehydrator SENCOR SFD 6600BK

Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!