BIOWIN

Szynkowar BIOWIN 313130

103,90
Dostawa 5-7 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Pojemność [kg] 3 Regulacja temperatury Nie
Średnica [cm] 15.7 Kod produktu 855940

Poznaj nasz produkt

Rozpoczynasz przygodę z domowymi wędlinami? Ten zestaw jest stworzony dla Ciebie. Dzięki jego zawartości przygotujesz pyszne mięsa, pozbawione niepotrzebnego tłuszczu. Przysmaki przygotowywane w niskich temperaturach zachowają także większość mikroelementów i witamin. Nie czekaj! Wypełnij dom cudownymi zapachami, a talerze wybornymi smakołykami.

3 kg smacznej uczty

Rolę główną w zestawie spełnia wykonany ze stali nierdzewnej szynkowar pozwalający na przygotowanie jednorazowo do 3 kg wyrobu mięsnego. Z łatwością przygotujesz w nim szynki, golonki, boczki, mielonki oraz domowe rolady. Dzięki temu urządzeniu Twoja kuchnia stanie się bardziej profesjonalna.

Kontroluj temperaturę

Dzięki załączonemu termometrowi kontrolowanie temperatury staje się niezwykle proste, a to ważne podczas przygotowywania aromatycznych mięs. Korzystanie z termometru ułatwia gniazdo z otworem umieszczone na środku wieczka szynkowaru. Termometr wykonany jest ze stali nierdzewnej, a jego specjalna podziałka precyzyjnie wskazuje idealną temperaturę pieczenia drobiu, wieprzowiny, cielęciny, jagnięciny oraz wołowiny.

Zachwycaj smakami

Idealnie dopasowane do szynkowaru woreczki ułatwiają wkładanie mięsa do pojemnika, jak również wyjmowanie gotowego już wyrobu mięsnego. Dzięki nim w prosty sposób przygotujesz również potrawy w galarecie. Mieszanka skomponowana z aromatycznych ziół i przypraw podkreśla zaś walory smakowe i zapachowe mięs przygotowywanych domowym sposobem. W skład mieszanki wchodzi: kolendra, owoc jałowca, pieprz, ziele angielskie, liść laurowy, majeranek, tymianek, rozmaryn oraz cząber. Produkt nie zawiera konserwantów i glutaminianu sodu.

Dowiedz się więcej

Zobacz film, w którym przedstawione są nasze szynkowary i dowiedz się więcej o ich działaniu!

Pojemność [kg] 3
Regulacja temperatury Nie
Średnica [cm] 15.7
Wysokość [cm] 18.7
Waga [kg] 0.63
Wyposażenie Termometr, Worki
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Nazwa producenta/importera BIOWIN

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!