Szynkowar BROWIN 313015

59,99
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 28.09.2021

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Pojemność [kg] 1.5 Regulacja temperatury Nie
Średnica [cm] 12 Kod produktu 857371

Poznaj nasz produkt

Rozpoczynasz przygodę z domowymi wędlinami? Ten produkt jest stworzony dla Ciebie. Wykonany ze stali nierdzewnej pozwala na przygotowanie 1,5 kg wyrobu mięsnego jednorazowo. Dzięki temu urządzeniu Twoja kuchnia stanie się bardziej profesjonalna. Traf przez żołądek do serc swoich najbliższych.

Zachwycaj smakami

Zachwycaj rodzinę i znajomych delikatnymi i aromatycznymi mięsami. W szynkowarze z łatwością przygotujesz nie tylko szynki, ale również golonki, boczki, mielonki oraz domowe rolady. Tylko od Ciebie zależy, czy zaserwujesz drób, wieprzowinę, cielęcinę, jagnięcinę czy wołowinę. Mięsa przygotowane w szynkowarach są parzone w niskich tempreaturach, co pozwala na zachowanie większej ilości mikroelementów i witamin. Metoda ta pozwala również na pozbawienie potraw niepotrzebnego tłuszczu.

Kontroluj temperaturę

Gniazdo z otworem umieszczone na środku wieczka szynkowaru ułatwia bezpośredni pomiar temperatury wsadu mięsnego. Służy do tego jeden z kilku dedykowanych termometrów (nie załączone w zestawie - wybierz ten, który będzie towarzyszył Ci w kulinarnej podróży). Dzięki termometrowi będziesz w stanie kontrolować temperaturę wewnątrz potraw, co sprawi, że mięso będzie bardziej soczyste!

Poznaj dedykowane produkty

Z szynkowarem idealnie współgrają woreczki (nie dołączone do zestawu), które ułatwiają wkładanie mięsa do pojemnika, jak również wyjmowanie gotowego już wyrobu mięsnego. Dzięki nim w prosty sposób przygotujesz również potrawy w galarecie. Do przygotowania pysznych potraw przydadzą Ci się też specjalistyczne mieszanki ziół, które również możesz znaleźć w ofercie naszej marki!

Zostań mistrzem

Poznaj zasadę działania Naszego szynkowaru i rozkoszuj się pysznymi smakami domowych wyrobów!

Pojemność [kg] 1.5
Regulacja temperatury Nie
Średnica [cm] 12
Wysokość [cm] 19
Waga [kg] 0.54
Wyposażenie Brak
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Nazwa producenta/importera BROWIN

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!