BIOWIN

Szynkowar BIOWIN 313115

89,99
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 28.09.2021

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Pojemność [kg] 1.5 Regulacja temperatury Nie
Średnica [cm] 11.5 Kod produktu 403327
Szynkowar BIOWIN 313115

Przygotowywanie wyśmienitych i naturalnych wyrobów wędliniarskich to główne przeznaczenie urządzenia. Szynkowar BIOWIN 313115 pozwala na jednorazowe przygotowanie 1,5 kilograma gotowego wyrobu. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, które dopuszczone są do kontaktu z żywnością i wysoką temperaturą urządzenie nie jest jednak zbyt duże. Ma średnicę 11,5 centymetra oraz wysokość 18,5 centymetra. Są to adekwatne parametry do ilości wędliny, jaką można jednorazowo przygotować. Szynkowar z pewnością zachwyci każdą osobę, która ceni domowe i naturalne wyroby. Wieko urządzenia ma zintegrowany specjalny otwór, który służy do pomiaru temperatury wędliny w czasie gotowania - nie ma konieczności rozszczelnienia pokrywki. Pozbawiony zawartości sprzęt waży jedynie 0,27 kilograma.

Szynkowar BIOWIN 313115 front przód główne

Funkcjonalność

Smak wędlin ze sklepu nie zachwyca? Ilość konserwantów w ich składzie przeraża? Może najwyższa pora pomyśleć o przygotowywaniu własnych wyrobów w zaciszu domowym. Z wysokiej jakości mięsa, bez zbędnych konserwantów innych niż sól peklująca, z przyprawami dopasowanymi do własnego gustu. Odpowiedzią na taką potrzebę jest szynkowar BIOWIN 313115. Urządzenie z pozoru proste, ale jak jednak wydajne i zachwycające funkcjonalnością. Z jego pomocą można przygotować nie tylko doskonałe wyroby mięsne, ale i pokusić się o wersję wegetariańską.

Szynkowar BIOWIN 313115 funkcje przeznaczenie

Obsługa i wyposażenie sprzętu

Urządzenie należy do bardzo prostych w obsłudze. Do zestawu dołączona została jednak instrukcja obsługi, która krok po kroku wyjaśnia możliwości, jakie ma szynkowar BIOWIN 313115. W zestawie znajduje się również doskonałej jakości kuchenny termometr, bez którego przygotowanie wędlin jest znacznie trudniejsze. Producent zadbał również o mieszankę ziół do pierwszych wyrobów oraz specjalne woreczki do gotowania mięsa, które są niezbędne, jeśli chce się przygotować wędlinę w galarecie. W zestawie znajduje się również książeczka z pierwszymi przepisami na pyszne wyroby wędliniarskie - zachwyca fakt, że wśród nich można znaleźć również wegetariańskie wyroby.

Szynkowar BIOWIN 313115 wyposażenie instrukcja

Pojemność [kg] 1.5
Regulacja temperatury Nie
Średnica [cm] 11.5
Wysokość [cm] 18.5
Waga [kg] 0.27
Wyposażenie Termometr, Worki
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Nazwa producenta/importera BIOWIN

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!