AMICA

Toster AMICA TD 1011

5990
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 19.09.2019

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Liczba tostów 2 Tacka na okruchy Tak
Moc [W] 750 Ruszt do bułek Nie
Kod produktu 849435
Toster Amica z funkcją rozmrażania TD 1011

Toster Amica z funkcją rozmrażania
TD 1011

01

Dwie komory tostowe

Decyduj o tym, ile tostów chcesz przygotować jednocześnie, dzięki dwóm funkcjonalnym i praktycznym komorom, umożliwiającym pieczenie oddzielnych tostów.

03

6 poziomów opiekania

Zyskaj komfort użytkowania i decyduj o tym, na jakim poziomie opiekania chciałbyś przygotować swoje tosty, dzięki praktycznej funkcji 6 poziomów opiekania.

02

Przewód zasilający 1m

Decyduj o zagospodarowaniu przestrzenią swojej kuchni, dzięki dłuższemu przewodowi zasilającemu!

04

Precyzyjna regulacja temperatury

Skorzystaj z precyzyjnej regulacji temperatury i dostosuj urządzenie wyłącznie do swoich potrzeb.

Funkcja rozmrażania

Przygotuj pyszne grzanki bez rozmrażania pieczywa!

Już dziś zapoznaj się z szeroką ofertą tosterów Amica, dzięki którym z łatwością przygotujesz pieczywo, które przechowywałeś wcześniej w zamrażarce! Wszystko za sprawą automatycznego przedłużenia czasu pracy tostera, które pozwala na przygotowanie grzanek z pieczywa wyjętego z zamrażarki bez wcześniejszego rozmrażania!

Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Ochrona przed przegrzaniem dla dłuższej żywotności urządzenia

Znów martwisz się, że długotrwałe korzystanie z tostera wpłynie na jego przegrzanie? Z urządzeniami Amica wyeliminujesz ten problem na zawsze! Za sprawą specjalnie zaprojektowanej konstrukcji silnika, której zadaniem jest jak najlepsza ochrona przed przegrzaniem i trwałym uszkodzeniem urządzenia, będziesz cieszyć się jego bezpieczną pracą i funkcjonowaniem.

Automatyczne wyłączenie po upieczeniu

Automatyczne wyłączenie tostera dla Twojej wygody

Chcesz przygotować grzanki i w tym czasie wykonywać inne czynności, bez konieczności czekania, aż urządzenie zakończy swoją pracę? Amica daje Ci właśnie taką swobodę! Wszystko dzięki zaprojektowanemu z myślą o Twojej wygodzie systemowi, który automatycznie wyłącza toster po przygotowaniu pieczywa.

Tacka na okruchy

Łatwe czyszczenie urządzenia z myślą o komforcie użytkowania

Okruszki z pieczywa zalegające w tosterze to Twoja zmora? Z Amicą nie będzie to stanowić więcej problemu! Wszystko dzięki zastosowaniu wygodnej wysuwanej tacki, która zapewni Ci utrzymywanie czystości w Twoim urządzeniu.

Zdjęcia i filmy w sekcji "Opis produktu" mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnego modelu produktu.
Tostery Amica mają wyjątkową funkcję opiekania jeszcze zamrożonych kromek. Twoje grzanki, dzięki wydłużonej pracy urządzenia, będą tak samo chrupiące!
Niezwykle praktyczna funcja zatrzymywania pracy wyróżnia tostery Amica! Dzięki niej, jednym przyciskiem możesz zatrzymać w każdej chwili pracę swojego urządzenia.
Denerwują się okruszki pozostające po opiekaniu tostów? Wykorzystaj praktyczną tackę na okruchy, która ułatwi Ci sprzątanie po gotowaniu!
Ukryj przewód sieciowy, aby przechowywanie i przemieszczanie urządzenia stało się jeszcze łatwiejsze! Wszystko dzięki specjalnemu schowkowi, który został zaprojektowany z myślą o komforcie użytkowania.
Jeśli potrzebujesz podgrzać wcześniej zrobione tosty, funkcja podrgrzewania jest świetnym rozwiązaniem. Łatwo i szybko otrzymasz swoje ciepłe grzanki!
Problemy dotyczące przegrzewania nie dotyczą użytkowników sprzętów Amica! Dzięki specjalnej funkcji, Twoje urządzenie będzie chroniony przed tego typu uszkodzeniami.
Koniec z zapominaniem wyjmowania wtyczki! Ten odwieczny problem rozwiązała innowacyjna funkcja automatycznego wyłączania po upieczeniu!

Dlaczego małe AGD Amica jest idealne dla Ciebie?

Dowiedz się więcej o funkcjach urządzeń Amica.

Funkcjonalność urządzeń

Sprawdź, ile przydatnych funkcji posiadają produkty marki Amica! Wszystkie tostery zostały wyposażone w regulowany balkonik, który umożliwia przyrządzenie nie tylko tostów z chleba, ale również pozwala przyrumienić bułki, które nie mieszczą się w standardowym opiekaczu! Dodatkowo tostery posiadają przycisk zatrzymania pracy, który sprawia, że możesz wyłączyć urządzenie zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz!

Amica - marka godna zaufania

Produkt polski

Prestiżowe nagrody

Obecność na 50 rynkach zagranicznych

70 lat doświadczenia

Liczba tostów 2
Tacka na okruchy Tak
Rozmrażanie Tak
Kolor Biało-szary
Wyposażenie Brak
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Automatyczne wyłączenie po zakończeniu opiekania Tak
Funkcje dodatkowe Regulacja czasu opiekania, Antypoślizgowe nóżki
Moc [W] 750
Ruszt do bułek Nie
Wykonanie obudowy Tworzywo sztuczne
Nazwa producenta/importera AMICA WRONKI SA

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!