ETA

Wypiekacz do chleba ETA Duplica Vital Plus

Podziel się:

59900
Raty już od
2263
Sprawdź
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 18.02.2019

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Opóźniony start Tak Regulacja stopnia zarumieniania Nie
Regulacja wielkości wypieku Tak Rodzaj wypieku Ciasto , Bezglutenowe , Chleb
Moc [W] 815 Pojemność formy [kg] 1.4
Kod produktu 307416

 

 Doskonały smak bez wyrzutów sumienia

Piecz zdrowo z automatem do pieczenia Duplica Vital Plus ETA214790020! Chcesz włączyć lub już włączyłeś do swojej diety pieczywo pełnoziarniste lub bezglutenowe? Z Duplicą, można piec i wiele więcej. Może piec wszystkie rodzaje chleba, desery, sery sojowe, dżemy i marmolady, jogurty i mielonkę, a wszystko to w zaciszu własnego domu.

Z programami Vital Plusmożna tworzyć własne przepisy i układać w pamięci urządzenia. Następnym razem wystarczy tylko wybrać ten program, a Twój ulubiony chleb jest na świecie. Z programem fermentacja można mieć żywą kulturę zakwasu, przygotować jogurt i słody zbożowe (amasake), a wszystko to przygotować, bez konserwantów i barwników. Jeśli chcesz dać swojemu ciału to, co najlepsze, spraw sobie automat do pieczenia Duplica Vitla plus.

 

 
 

Automat do pieczenia jest w pełni automatyczny, więc wystarczy dodać surowce, wybrać program, a resztą zajmie się automat. Sam się podgrzeje, wyrobi ciasto, wytworzy idealne warunki do wyrośnięcia i upiecze chrupiące pieczywo. Kolor skórki można wybrać z 5 stopni samemu w zależności od tego, jaką lubisz - bardzo jasną, jasną, średnio ciemną, ciemną lub bardzo ciemną. Można również wybrać trzy wielkości bochenka - mniejszy o wadze 2x 0,5 kg, średni 1,2 kg lub większy 1,4 kg.

 


Przyjemnemu zapachu świeżego chleba nie można się oprzeć. 

 
 
 
 
Posiada dużo funkcji

Świeże pieczywo dzięki funkcji opóźnionego startu można jeść cieplutkie na śniadanie. Wieczorem potrzeba przygotować składniki do pojemnika, ustawić czas rozpoczęcia pracy, a potem tylko cieszyć się na cudownie pachnące śniadanie ze świeżym pieczywem. Z funkcją KEEP WARM automat utrzymuje swoją temperaturę 60 minut po skończeniu przygotowania. Pieczywo będzie utrzymane dłużej ciepłe.

Z funkcją PULSE wiesz, kiedy dodać swoje ulubione składniki. Z funkcją MEMORY w przypadku wystąpienia przerwy w zasilaniu automat zapamięta ustawienia i aktualny etap aż 10 minut. Bardzo przydatna jest również funkcja LOCK, która blokuje panel sterowania i utrzyma ustawiony program w przypadku niechcianej manipulacji.
  
  
  
  

Bogate wyposażenie

Programy można po prostu ustawić na wyraźnym panelu sterowania z intuicyjnym sterowaniem dotykowym . Ustawienia są wyświetlane na dużym wyświetlaczu LCD, który jest podświetlany na niebiesko i wskazuje na proces przygotowania i późniejszego pieczenia. Cały proces może być śledzony przez wziernik w pokrywie na zawiasach, a tym samym mieć wszystko pod kontrolą. Przestrzeń wnętrza jest również oświetlona, więc można widzieć wszystko.


Automat jest wyposażony w 2 pojemniki z nieprzywierającą powierzchnią, dzięki której chleb się nie przypali, więc można łatwo do wyjąć. Więc można upiec jeden duży chleb lub 2 małe o różnym smaku naraz. Posiada składane uchwyty do bezpiecznej i wygodnej obsługi, 3 rozmiary haków do wyrabiania ciasta z powierzchnią nieprzylegającą, które dzięki swojemu kształtowi wyrobią ciasto na optymalną konsystencję. Posiada także kubek do pomiaru, dwustronną miarkę oraz specjalny hak do wyjmowania haków wyrabiających ciasto.

 

 

Kochasz bagietki typu francuskiego? Wtedy na pewno będziesz cieszyć sięz formy do pieczenia bagietek, którą również posiada automat do pieczenia Duplica Vital Plus.

  
  
  
Opłacalny i ekonomiczny


Automat jest więc bardzo ekonomiczny. Kto kupuje zdrowe pieczywo, wie, że za jakość trzeba zapłacić więcej. W automacie Duplica Vital Plus można upiec wysokiej jakości pieczywo samemu w domu, a tym samym zaoszczędzić. W robocie kuchennym ETA Gratus Vital ETA002890091 ponadto można również produkować własną mąkę z kukurydzy, grochu, pszenicy, żyta, ciecierzycy, ryżu, prosa i innych zbóż. Mąka, więc zachowa wszystkie niezbędne witaminy, oleje, enzymy i korzystne dla organizmu nienasycone kwasy tłuszczowe.
  

 

Funkcje dodatkowe Możliwość przygotowywania jogurtów , Elektroniczny wyświetlacz
Liczba programów 14
Opóźniony start Tak
Regulacja stopnia zarumieniania Nie
Regulacja wielkości wypieku Tak
Rodzaj wypieku Ciasto , Bezglutenowe , Chleb
Kolor  Stal nierdzewna
Wyposażenie 2 pojemniki , 6 mieszadeł , Forma do pieczenia , Instrukcja obsługi w języku polskim , Kubek z miarką , Foremki do wypiekania bagietek , Hak
Gwarancja 24 miesiące
Forma Pokryta powłoką nieprzywierającą
Moc [W] 815
Pojemność formy [kg] 1.4
Wyjmowana forma Tak
Wykonanie obudowy Stal szlachetna
                    
  
  Wypiekacz do chleba ETA Duplica Vital Plus

Wypiekacz do chleba ETA Duplica Vital Plus

Standardowa gwarancja producenta
Naprawa lub wymiana na nowy sprzęt po okresie 2 lat od zakupu
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii nawet do 5 lat
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!