BRAUN

Golarka BRAUN Seria 3 3000 bt

327,11
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 17.09.2021

Zamów telefonicznie 22 122 33 00

System golący

Foliowy, Głowica, Potrójny system golący Czas pracy bezprzewodowej [min] 45
Użytkowanie Na sucho Zasilanie Akumulatorowo-sieciowe
Kod produktu 561638
Dwa razy szybsze cięcie

Domowa pielęgnacja

Golarka BRAUN Seria 3 3000bt pozwoli Ci kompleksowo zadbać o Twój zarost. Bez względu na to, czy zależy Ci na uzyskaniu idealnie gładkiej skóry po goleniu, czy może chcesz skrócić brodę lub wąsy - z tym urządzeniem to możliwe.

Masażer BEURER MG 100

Wiele funkcji

Golarka BRAUN Seria 3 3000bt pozwala na golenie na gładko, a także stylizację brody czy wąsów. Dzięki wielu funkcjom, urządzenie może być wykorzystywane do rozmaitych celów, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla Ciebie, jeśli lubisz wprowadzać zmiany w swoim wyglądzie.

Masażer BEURER MG 100

Wbudowany trymer

Golarka BRAUN Seria 3 3000bt posiada końcówkę trymującą, z pomocą której możesz szybko i skutecznie skrócić brodę, uformować baczki czy też podciąć wąsy. To sprawia, że nie potrzebujesz drugiego urządzenia do tego celu, a tym samym oszczędzasz miejsce oraz pieniądze.

Masażer BEURER MG 100

Efektywne usuwanie zarostu

Golarka BRAUN Seria 3 3000bt pomaga bardzo szybko i skutecznie usuwać zarost. Dzięki potrójnemu systemowi golącemu oraz odpowiednio przylegającej do skóry głowicy, urządzenie sprawia, że możliwe jest niezwykle dokładne usunięcie resztek zarostu. To oznacza, że możesz cieszyć się wyjątkowo dokładnie usuniętymi włoskami bez zacięć czy pominiętych miejsc.

Masażer BEURER MG 100

Bogate wyposażenie

Golarka BRAUN Seria 3 3000bt posiada nasadkę do przycinania zarostu, a także nasadkę grzebieniową. Po zakończonym goleniu możesz nałożyć nakładkę zabezpieczającą, a całość schować do wygodnego etui. Dodatkowo, w zestawie znajduje się również ładowarka, dzięki której możesz naładować urządzenie i korzystać z niego bezprzewodowo.

Masażer BEURER MG 100

Możliwość mycia pod wodą

Utrzymanie golarki w czystości jest bardzo prostym zadaniem. Dzięki temu, że jest ona wodoodporna, możliwe jest mycie urządzenia pod bieżącą wodą. Dodatkowo, w zestawie znajduje się również pędzel do czyszczenia, dzięki któremu możliwe jest pozbycie się wyjątkowo uporczywych pozostałości po goleniu. To sprawia, że urządzenie pozostanie idealnie czyste, a tym samym posłuży zdecydowanie dłużej!

Masażer BEURER MG 100

Zasilanie akumulatorowe

Golarka BRAUN Seria 3 3000bt posiada zasilanie akumulatorowe, dzięki któremu możesz korzystać z urządzenia gdziekolwiek jesteś. Zabierz golarkę ze sobą na wypad pod namiot czy w inne miejsce, gdzie dostęp do źródła zasilania jest utrudniony. Przy pełnym cyklu ładowania, który trwa 60 minut, golarka BRAUN Seria 3 3000bt jest w stanie pracować przez 45 minut bez przerwy. To pozwala na wykonanie kilku zabiegów golenia bez konieczności ponownego ładowania urządzenia.

Masażer BEURER MG 100

Wskaźnik naładowania

Golarka BRAUN Seria 3 3000bt posiada wskaźnik naładowania, dzięki któremu można szybko i łatwo określić, czy konieczne jest już kolejne ładowanie. Dzięki temu rozładowany akumulator nigdy nie okaże się zaskoczeniem przed wyjazdem lub w razie konieczności szybkiego, niespodziewanego ogolenia się.

Masażer BEURER MG 100

Co w zestawie?

Golarka BRAUN Seria 3 3000 bt posiada ładowarkę, nasadki, pędzel do czyszczenia, etui, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.


Ruchome głowice Nie

System golący

Foliowy, Głowica, Potrójny system golący

Trymer

Tak
Kolor Szary
Rodzaj Męska
Wyposażenie Etui, Ładowarka, Nasadka do przystrzygania zarostu, Nasadka grzebieniowa, Nasadka zabezpieczająca, Pędzel do czyszczenia
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Seria Seria 3
Czas ładowania [min] 60
Czas pracy bezprzewodowej [min] 45
Funkcje dodatkowe Wskaźnik naładowania
Konstrukcja Wodoszczelna obudowa, Wskaźnik LED
Możliwość mycia pod wodą Tak
Użytkowanie Na sucho
Zasilanie Akumulatorowo-sieciowe
Nazwa producenta/importera BRAUN
Golarka BRAUN Seria 3 3000 bt

Golarka BRAUN Seria 3 3000 bt

Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!