KARDIO-TEST

Koc elektryczny KARDIO-TEST KT-B218

Podziel się:

16999
Raty już od
642
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Kolor Biało-czarno-brązowy Moc [W] 60
Kod produktu 266322

Koc elektryczny KARDIO-TEST KT-B218

 

Koc przeciwreumatyczny KT-B218 jest niezastąpiony w przypadkach występowania bólów korzonkowych czy reumatycznych. Poprzez delikatne i równomierne ogrzewanie całego ciała poprawia krążenie krwi, co w konsekwencji polepsza samopoczucie i ogólną sprawność ruchową. Elektryczny koc rozgrzewający  przeznaczony jest do ogrzewania ciała w warunkach domowych. Ciepło pobudza organizm, przyśpiesza krążenie i poprawia samopoczucie .Ten rewolucyjny sprzęt, wykorzystujący najnowszą technologię, zapewnia użytkownikom maksymalną wygodę. Koc rozgrzewający podłącza się do zasilania za pomocą przewodu o długości około 2 metrów. Na przewodzie znajduje się regulator temperatury. Na regulatorze mamy możliwość wyboru jednego z  5 poziomów ogrzewania.
 
Uwaga: koc ogrzewający Kardio-Test KT-B218 działa poprawnie jedynie w sytuacji , w której ciepło przez niego wytwarzane nie jest szybko rozpraszane przez otoczenie. Dlatego aby koc działał prawidłowo należy po położeniu się na kocu pozostawać pod przykryciem (np. pod kołdrą).

Funkcje dodatkowe Automatyczne wyłączanie , Możliwość odłączenia przełącznika , Niezależny przełącznik , Regulacja temperatury , Sygnalizacja świetlna , System zabezpieczający przed przegrzaniem , Timer
Rodzaj produktu Urządzenie rozgrzewające
Kolor Biało-czarno-brązowy
Wyposażenie Brak
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim , Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Moc [W] 60
Rodzaj zasilania Sieciowe

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!