BLAUPUNKT

Szczoteczka do twarzy BLAUPUNKT LFB701

182,41
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 22.10.2019

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Szczoteczka do twarzy Zasilanie Akumulatorowo-sieciowe
Kod produktu 334751
Niezastąpiona na co dzień

Niezastąpiona na co dzień

Szczoteczka do twarzy BLAUPUNKT LFB701 to idealna propozycja dla wszystkich Pań, którym zależy na prawidłowej pielęgnacji twarzy oraz pięknej skórze pozbawionej niedoskonałości. BLAUPUNKT LFB701 to elektryczna szczoteczka do twarzy, która oferuje delikatny system oczyszczania twarzy dla wszystkich rodzajów skóry. Szczoteczka do twarzy BLAUPUNKT LFB701 to gwarancja łatwej, przyjemnej i skutecznej pielęgnacji skóry twarzy.

Z nasadką golarki damskiej

Z nasadką golarki damskiej

W zestawie z BLAUPUNKT LFB701 znajdziemy aż trzy różne rodzaje szczoteczek. Szczoteczka peelingująca, zbudowana z ponad 100 000 włókien nylonowych, pozwoli na złuszczenie naskórka i poprawię krążenie, szczoteczka z ponad milionem włókien nylonowych delikatnie oczyszcza i masuje skórę, a szczoteczka z delikatnym włosiem delikatnie oczyści skórę oraz ułatwi aplikacja kosmetyków nawilżających. Równie przydatna okażę się z pewnością nasadka golarki damskiej, która pozwoli cieszyć się jedwabistą, ogoloną skórą w kilka minut.

Długi czas pracy

Długi czas pracy


Szczoteczka do twarzy BLAUPUNKT LFB701 posiada zasilanie akumulatorowo-sieciowe oraz stację ładującą. Po 90 minutach ładowania szczoteczka jest gotowa do pracy przez blisko 60 minut. Szczoteczka może być również używania w trakcie podłączenia do zasilania sieciowego. BLAUPUNKT LFB701 posiada również klasę wodoodporności IPX6. Możemy jej używać w kontakcie z wodą, wykonując czynności pielęgnacyjne np. pod prysznicem. Urządzenie nie może jednak być całkowicie zanurzone pod wodą.

Kolor Biały
Rodzaj Szczoteczka do twarzy
Wyposażenie 3 szczoteczki, Stacja dokująca
Zasilanie Akumulatorowo-sieciowe
Nazwa producenta/importera BLAUPUNKT
Znak zgodności

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!