LECHAR

Przewód gazowy LECHAR FPG1-Z-1/2X100 L1.00 (Z zaworem odcinającym)

Podziel się:

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny


Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później
Przeznaczenie Przeznaczony jest do przyłączania do instalacji gazowej domowych urządzeń tj. kuchnie i kuchenki, które są zasilane paliwami gazowymi. Rodzaj produktu Przewód gazowy
Kod produktu 849042

Przewód gazowy LECHAR FPG1-Z-1/2X100 L1.00 (Z zaworem odcinającym)

 

Elastyczny trójwarstwowy przewód gazowy przeznaczony jest do przyłączania do instalacji gazowej domowych urządzeń tj. kuchnie i kuchenki, które są zasilane paliwami gazowymi. Przewód może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń oraz w pomieszczeniach podlegających odbiorowi p-poż (w miejscach objętych przepisami dotyczącymi reakcji na ogień). Przewód można używać bez ograniczeń czasowych pod warunkiem zachowania szczelności. Zastosowanie: do urządzeń o mocy do 20 KW dla gazów ziemnych oraz do 27 KW dla gazów skroplonych. Przewód gazowy Lechar zgodny z nową europejską normą PN-EN 14800. Wzmocniony oplotem siatkowym wykonanym ze stali nierdzewnej oraz dodatkowym zabezpieczeniem z tworzywa sztucznego, które chronią wewnętrzną rurę karbowaną przewodu gazowego przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przyłącze stanowi nakrętka stała-1/2" z gwintem wewnętrznym od strony urządzenia gazowego oraz szybkozłączka obrotowa z zaworem odcinając ym z gwintem zewnętrznym 1/2" od strony instalacji gazowej. Przeznaczenie: gaz ziemny wysokometanowy, gaz ziemny zaazotowany, propan, propan -butan.

Przeznaczenie Przeznaczony jest do przyłączania do instalacji gazowej domowych urządzeń tj. kuchnie i kuchenki, które są zasilane paliwami gazowymi.
Rodzaj produktu Przewód gazowy
Gwarancja 10 lat

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!