MELICONI

Podstawa pod pralkę MELICONI Base Space Extra

499,99
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj produktu Podstawa pod pralkę z szufladą Kolor Biały
Kod produktu 164592

Zaoszczędź miejsce w swojej łazience

Podstawa pod pralkę MELICONI Base Space Extra została zaprojektowana z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie praktyczne rozwiązania i oszczędność miejsca w łazience. Wykonana z wytrzymałych i trwałych materiałów: laminatu i technopolimeru jest przeznaczona do pralek wymiarach max 60 x 60 cm. Konstrukcja ma udźwig aż 250 kg. Podstawa pozwala podnieść pralkę o 31 cm wyżej.

 

Antypoślizgowe nóżki

Podest pod pralkę MELICONI Base Space Extra wyposażony został w antypoślizgowe nóżki, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie Twojej pralki. Dzięki nóżkom masz pewność, że podstawa nie będzie się ślizgać ani przesuwać nawet pod wpływem mocnych drgań.

 

Szuflada pod podstawą na dodatkowe rzeczy w łazience

Ogromną zaletę podstawy MELICONI Base Space Extra stanowi wysuwana szuflada, która daje dodatkowe miejsce w łazience do przechowywania detergentów oraz innych akcesoriów łazienkowych. Udźwig szuflady to 10 kg, a jej pojemność wynosi 28 litrów.

 

Pas bezpieczeństwa w zestawie

Do podstawy MELICONI Base Space Extra dołączony jest 6-metrowy pas bezpieczeństwa z metalową klamrą, który dodatkowo zabezpieczy Twoją pralkę czy suszarkę przed upadkiem. Pas możesz przeciągnąć pod podestem oraz wzdłuż pralki i w ten sposób połączyć ze sobą konstrukcję w jedną całość. Takie rozwiązanie gwarantuje Ci pełen spokój o bezpieczeństwo sprzętu.

 

Certyfikat TUV SUD

Firma Meliconi jako pierwsza na świecie otrzymała certyfikat TUV SUD na całą linię akcesoriów do pralek - wszystkie łączniki i podstawy zostały przetestowane przez niezależnych ekspertów, a certyfikat jest potwierdzeniem najwyższej jakości.

 

Prakryczna i wygodna

Takie rozwiązanie to znaczna ulga dla kręgosłupa podczas wkładania czy wyjmowania prania. Dzięki podstawie MELICONI Base Space Extra pozbędziesz się również problemu niszczenia podłogi. Do tego bez trudu odkurzysz i umyjesz podłogę pod pralką.

Przeznaczenie Do pralek
Rodzaj produktu Podstawa pod pralkę z szufladą
Kolor Biały
Gwarancja 24 miesiące
Inne 6-metrowy pas bezpieczeństwa z metalową klamrą, Maksymalna waga: 250 kg, Podkładki antypoślizgowe, Regulowane nóżki, Wysokość [cm]: 31, Wysuwana szuflada
Nazwa producenta/importera MELICONI

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!