SAMSUNG

Zamrażarka SAMSUNG RZ32M7115S9 EO

3199,99

Najszybsza dostawa:

JUTRO29.05.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Wymiary (WxSxG) [cm] 185.3 x 59.5 x 69.4

Roczne zużycie prądu

329 kWh = 378.35 zł
Oświetlenie wnętrza Tak Pojemność [l] 323
Bezpieczeństwo użytkowania Alarm otwartych drzwi Kolor Stal nierdzewna
Kod produktu 433130
phpJEfWKf RZ32M7115S9 kv 1400px

wybrane cechy

All Around Cooling samsung

All-Around Cooling

Ciesz się dłużej smakiem świeżych produktów spożywczych dzięki intensywnemu przepływowi powietrza generowanemu przez efektywny system All-Around Cooling.

Pełny No Frost samsung

Pełny No Frost

Drobiny szronu i lodu nie osiadają na produktach i ścianach wewnętrznych, a jedzenie na dłużej zachowuje świeżość.

Funkcja Power Freeze samsung

Funkcja Power Freeze

Głębokie mrożenie już dostępne w Twojej lodówce. Kliknij przycisk Power Freeze i ciesz się dłuższym czasem na spożycie Twoich produktów.

Kompresor Digital Inverter samsung

Kompresor Digital Inverter

Najnowocześniejsza sprężarka adaptuje pracę agregatu do wymogów chłodzenia, czyniąc go energooszczędnym i ekonomicznym.

Kostkarka do lodu samsung

Kostkarka do lodu

Ciesz się chłodnym orzeźwieniem i kostkami lodu na wyciągnięcie ręki, dzięki wbudowanej na drzwiach kostkarce.

Razem lub osobno - seria TWIN

Seria TWIN obejmuje jednodrzwiową zamrażarkę o modelu RZ32M7115S9. Połącz ją z pasującą chłodziarką, dzięki czemu powstanie agregat chłodziarko-zamrażarki o imponującej przestrzeni użytkowej. Urządzenie to ma pojemność 315 l, co sprawia, że jest doskonałe nawet dla dużej rodziny. Chcesz kupić oba urządzenia? Można złożyć je razem lub trzymać osobno, w zależności od układu Twojej kuchni.

* Chłodziarka i zamrażarka są sprzedawane oddzielnie. 

Stały dopływ powietrza i strefy do zadań specjalnych

zamrażarka do zadań specjalnych

Szereg funkcji, które posiada urządzenie sprawia, że korzystanie z niego jest znacznie bardziej komfortowe. System All-Around Cooling sprawia, że chłodne strumienie powietrza docierają do każdego zakamarka zamrażarki. Dzięki trzem półkom i czterem szufladom na żywność możesz przechowywać więcej jedzenia. Dodatkowo, technologia Power Freeze pozwala na głębokie zamrożenie żywności po całym dniu zakupów, a jeśli potrzebujesz chłodnego orzeźwienia, wystarczy sięgnąć do kostkarki na lód!

No frost zamrażarka samsung

Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No Frost

Zintegrowany system Full No Frost przeznaczony jest dla wszystkich, którym rozmrażanie lodówki nie sprawia przyjemności. Skutecznie usuwa nadmiar wilgoci, zapobiegając tworzeniu się lodu i szronu na żywności i ściankach urządzenia. Dzięki temu rozwiązaniu wydłużysz czas spożywania swoich produktów, a dodatkowo nie stracą one swoich wartości odżywczych i smakowych.

Chłodne powietrze w każdym zakamarku zamrażarki. All-Around Cooling

Idealna temperatura pozbawiona jakichkolwiek nierówności w każdym zakamarku zamrażarki? Oczywiście, że jest to możliwe. System All-Around Cooling został zaprojektowany z uwzględnieniem licznych otworów, przez które chłodne powietrze dostaje się do wnętrza urządzenia, zapewniając długotrwałą świeżość, smak i aromat.

All-Around Cooling samsung
Kostkarka TWIST samsung

Lepsze wykorzystanie przestrzeni do przechowywania. Kostkarka do lodu TWIST

Zamontowana w drzwiach kostkarka do lodu sprawi, że w upalny dzień ochłoda przyjdzie w ciągu kilku sekund. Pociągnij za dźwignię i ciesz się zimnymi napojami. Aby zaoszczędzić cenne miejsce w komorze, skorzystaliśmy z możliwości wbudowania jej w drzwi urządzenia.

Szybkie zamrażanie produktów. Power Freeze

Dzięki tej funkcji możesz cieszyć się najniższą możliwą temperaturą zamrażania nawet przez 50 godzin. Funkcja Power Freeze jest przydatna, gdy zrobisz duże zakupy spożywcze. Włóż je do urządzenia, kliknij przycisk z funkcją i przytrzymaj go przez 3 sekundy.  

Power Freeze samsung seria TWIN

Minimalistyczny design. Praktyczna w działaniu

Designerski element każdej kuchni

Definicją urządzeń TWIN jest elegancja i funkcjonalność w jednym. Ich konstrukcja wpisuje się w każdą aranżację kuchni, a krawędzie zamrażarki nie wychodzą poza obrys zabudowy. Design drzwi urządzenia pozostawia swobodę otwierania ich na całą szerokość.

licowe drzwi samsung

Licowane drzwi - większy zakres otwarcia

Zamrażarka Samsung RZ32M7115S9 z drzwiami licowanymi charakteryzuje się zwiększonym zakresem otwarcia. Również jeśli zamrażarka stoi bezpośrednio przy ścianie.

Oświetlenie LED samsung

Oświetlenie LED - jasne wnętrze zamrażarki

Projektując zamrażarkę pomyśleliśmy również o jej oświetleniu i zamontowaliśmy w niej energooszczędne oraz jaśniej świecące żarówki LED.

Szkło hartowane samsung

Szkło hartowane - wytrzymałe półki

Hartowane szkło z którego wykonane są półki to nie tylko funkcjonalne, ale także eleganckie rozwiązanie. Dodatkiem jest to, że wystarczy przeciągnąć szmatką, aby utrzymać je w idealnej czystości.

Niezawodna zamrażarka na lata

Kompresor Digital Inverter samsung

10 lat gwarancji. Kompresor Digital Inverter

Korzystaj z trwałej i niezawodnej sprężarki, która pracuje energooszczędnie i gwarantuje niższe rachunki za prąd. Jak? Posiada aż 7 poziomów regulacji prędkości, które dobierane są automatycznie w zależności od bieżących potrzeb. Dodatkowym walorem jest ultracicha praca kompresora na poziomie zaledwie 41 dB.

Bezpieczeństwo w domu. Kontrola napięcia

Ryzykowne skoki napięcia i zaniki napięcia elektrycznego mogą prowadzić do nieprawidłowego działania urządzenia, dlatego zamrażarka Samsung została doposażona w system kontroli zasilania, zapewniając bezpieczną pracę urządzenia nawet w przypadku obniżenia napięcia do 110 V.

Kontrola napięcia samsung

Rzut techniczny

samsung-zamrazarka rysunek techniczny-100-3c63

A

Szerokość:

595 mm

B

Głębokość:

644 mm

C

Wysokość:

1853 mm

W opakowaniu

podsumowanie

POZNAJ CECHY zamrażarki RZ32M7115S9

Charakterystyka

Uchwyt

Rączka

Kolor

Szczotkowana stal nierdzewna

Wyświetlacz

Zewnętrzny srebrny

Alarm otwartych drzwi

Tak

Możliwość przekładania drzwi

Tak

Technologia

All-Around Cooling

Tak

Pełny No Frost

Tak

Cechy zamrażarki

Ilość szuflad

4

Pojemniki na drzwiach 

2

Łączna ilość półek

3

Kostkarka TWIST

Tak

Półki z hartowanego szkła

Tak

dodatkowe funkcje

Power Freeze

Tak

Tryb wakacyjny

Tak

parametry

Klasa energetyczna

F

Zużycie energii (roczne)

352 kWh

Poziom hałasu

41 dBA

Waga

79 kg

Pojemność zamrażarki

323 l

Warto wiedzieć

Co oznaczają i dlaczego wprowadzone zostały nowe etykiety energetyczne?

Etykiety energetyczne informują ile dany produkt zużywa prądu. Mają duży wpływ na decyzje zakupowe konsumentów. Ponieważ w ostatnich latach producenci wprowadzają na rynek coraz więcej sprzętów energooszczędnych, spełniających normy klasy A, A+, A++ czy A+++, różnice między urządzeniami stały się mniej widoczne. Dlatego od 1 marca 2021 roku w Unii Europejskiej dotychczasowe etykiety zostaną zastąpione nowymi. Zaplanowano bardzo krótki okres przejściowy, trwający 2 tygodnie, w którym w sklepach dostępne będą zarówno stare, jak i nowe oznaczenia. Po nim, sprzęty oznaczone będą literami od A do F, gdzie A będzie należał do urządzeń najbardziej energooszczędnych. Przy czym w nowej skali obecne A+++ będzie odpowiadało klasie C, urządzenia o słabszych parametrach otrzymają kolejne litery już bez plusów. W momencie startu programu w sklepach nie będzie żadnych urządzeń spełniających najwyższą normę A – miejsce to zostanie zarezerwowane na przyszłość, gdy powstaną jeszcze bardziej energooszczędne urządzenia. Nowe etykiety posiadać będą szereg informacji dodatkowych, takich jak głośność urządzenia (w dB), ale wzbogacone o 4-stopniową, bardziej czytelną skalę hałasu (A, B, C, D).

Moja zamrażarka oszrania się - czy to znaczy, że No Frost nie działa? 

Na pożądaną pracę zamrażarki w systemie No Frost mają wpływ inne czynniki, np. należy upewnić się, że drzwi są szczelnie zamykane, na co ma wpływ wypoziomowanie zamrażarki. Żywność i płyny (najlepiej zamknięte w pojemnikach lub zawinięte w folię) wkładane do zamrażarki powinny być w temperaturze pokojowej. Wkładane produkty powinny być też suche. Należy uważać, aby oleje i tłuszcze nie wchodziły w kontakt z  z plastikowymi zamocowaniami np. półek lub uszczelkami drzwi, gdyż materiały te łatwo stają się porowate i kruche. Wówczas uszczelki będą przepuszczać powietrze, a w środku będzie tworzył się szron.

Zamrażarka czasem wydaje niezwykłe dźwięki. Czy to jest normalne? 

Zamrażarki No Frost mogą wydawać odgłosy, które jednak są prawidłowymi oznakami pracy zamrażarki i nie przekraczają podanego na etykiecie poziomu hałasu (np. 41dB). Jest to związane z technologią No Frost oraz z elementami dodatkowego wyposażenia, jeśli zamrażarka takie posiada, jak np. wsypywanie lodu do pojemnika w kostkarce. Normalne odgłosy pracy zamrażarki to np. odgłosy pracy wentylatora, regulującego temperaturę po dłuższym otwarciu drzwi; obieg czynnika chłodzącego (bulgotanie); odszranianie (syczenie); włączanie i wyłączanie się kompresora (brzęczenie, kilkanaście sekund do ustabilizowania pracy); po przerwie w dostawie prądu (klikanie, gdy kompresor próbuje się uruchomić).

Przechowywane w zamrażarce produkty są odbarwione i mają nieładny zapach. Czy to znaczy, że temperatura jest za niska?

Upewnij się, że wkładana żywność jest dobrze zawinięta lub zamknięta w szczelnych pojemnikach. To zapobiegnie odwadnianiu się, odbarwianiu lub utracie aromatu (czy mieszaniu się aromatów) żywności, która dzięki temu pozostanie świeża. Do pakowania żywności w celu zamrożenia nie nadają się: papier pakunkowy, papier pergaminowy, celofan, worki na śmieci i używane torby na zakupy. Najlepiej jest korzystać z woreczków foliowych, przeznaczonych do zamrażania lub pojemników do zamrażarki. Podczas pakowania w folie należy usunąć ze środka powietrze. Okres przechowywania zamrożonej żywności: zależy od typu produktów żywnościowych. W temperaturze -18 °C należy przechowywać: świeży drób (cały kurczak), świeże mięso (steki, pieczenie), do 12 miesięcy; ryby (chude ryby, gotowane ryby), świeże krewetki, małże i kalmary do 6 miesięcy; pizza, kiełbasa: do 2 miesięcy.

Jakimi normami kieruje się Samsung na rynku europejskim?

Samsung łączy wyśrubowane wymagania europejskich norm jakości z innowacyjnością i nowatorstwem koreańskich założycieli. Ośrodki badawcze w Europie - w tym w Polsce - wciąż opracowują nowe rozwiązania. Bazują one na europejskiej tradycji solidności wykonania i dbałości o elementy oraz nowoczesnej technologii i designie. Wszystkie produkty Samsung powstają w atmosferze szacunku do Klienta oraz solidnej, fachowej pracy, której towarzyszy idea tworzenia rzeczy pięknych.

Nowa klasa energetyczna

F

Roczne zużycie prądu

329 kWh = 378.35 zł
Nowe roczne zużycie energii [kWh] 329
Nowy poziom hałasu [dB] 40
Klasa emisji hałasu C

Klasa klimatyczna

SN, T
Seria zamrażarki BESPOKE

Zmiana kierunku otwierania drzwi

Tak
Oświetlenie wnętrza Tak

Bezszronowa (No Frost)

Tak

Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania [h]

10
Liczba szuflad 4

Zdolność zamrażania [kg/24h]

14.8

Klasa zamrażarki

*/***
Pojemność [l] 323
Bezpieczeństwo użytkowania Alarm otwartych drzwi
Funkcje dodatkowe Kostkarka do lodu, Technologia All Around Cooling, Wyświetlacz elektroniczny
Regulowany termostat Tak

Szybkie zamrażanie

Tak
Głębokość [cm] 69.4
Szerokość [cm] 59.5
Wysokość [cm] 185.3
Waga z opakowaniem [kg] 83.00
Kolor Stal nierdzewna
Możliwość zamknięcia na klucz Nie
Rodzaj zamrażarki Szufladowa
Gwarancja 24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera Samsung Electronics Polska sp. z o.o.
Zamrażarka SAMSUNG RZ32M7115S9 EO

Zamrażarka SAMSUNG RZ32M7115S9 EO

Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Urządzenie uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nic straconego, zgłoś i opisz szkodę, a naprawimy Twój sprzęt.
Zalanie sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nie martw się, ochrona przed zalaniem działa już od dnia sprzedaży.
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
 • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
 • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
 • Wszystko załatwisz online
 • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
 • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
 • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 40%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Pakiet Standard (Lodówka, Zamrażarka)

Pakiet Standard (Lodówka, Zamrażarka)

 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Avans
119,99
Pakiet Pełen Komfort ( Lodówka, Zamrażarka )

Pakiet Pełen Komfort ( Lodówka, Zamrażarka )

 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Usunięcie zabezpieczeń elementów ruchomych
 • Montaż półek i szuflad
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej
 • Sprawdzenie ułożenia uszczelek drzwi
 • Zabranie pozostałości opakowania

Usługa nie obejmuje wykonania zmiany kierunku otwierania drzwi


Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Avans
149,99
Wniesienie urządzenia do pomieszczenia/lokalu

Wniesienie urządzenia do pomieszczenia/lokalu

 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia (na życzenie)
 • Ustawienie we wskazanym miejscu (na życzenie)
 • Zabranie pozostałości opakowania (na życzenie)

Usługa nie obejmuje montażu i uruchomienia


W celu sprawnej realizacji usługi przygotuj swobodne przejście do miejsca ustawienia urządzenia.Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Avans
59,99
Zmiana kierunku otwierania drzwi (bez wyświetlacza)

Zmiana kierunku otwierania drzwi (bez wyświetlacza)

 • Demontaż osłon, blend i zaślepek, przewodów
 • Zdjęcie drzwi lodówki
 • Przełożenie zawiasów i drzwi w lodówce - zmiana kierunku otwierania
 • Sprawdzenie ułożenia uszczelek drzwi
 • Montaż osłon, blend i zaślepek

Usługa nie obejmuje wniesienia do pomieszczenia/lokalu


Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Avans
129,99

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!