GORENJE

Klimatyzator GORENJE KAM 24 F0 PHH Biały

Podziel się:

179900
Raty już od
6796
Sprawdź
Dostępny od ręki
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Kolor Biały Moc [W] 2400
Poziom hałasu wewnątrz [dB] 64 Przepływ powietrza [m3/h] 310
Kod produktu 857717

Klimatyzator GORENJE KAM 24F0PHH

 

 

Klimatyzatory Gorenje są zgodne z wymogami dyrektyw EU. Oznacza to wysoką wydajność energetyczną jednostek i niskie zużycie energii elektrycznej. Wyświetlacz LED na jednostce wewnętrznej wyświetla ustawienia w sposób przejrzysty i czytelny. Wyposażony jest również w funkcję nocnego trybu pracy która pozwala na automatyczne zwiększanie mocy chłodzenia urządzenia, zwiększając różnicę temperatury zadanej o 1 stopień Celsjusza. Ustawienie utrzymuje się przez następne 5 godzin, po czym wyłącza się automatycznie.
  
  
  


Kompaktowa budowa jednostek zapewnia przy zachowaniu mniejszych wymiarów wszystkie zalety jednostek dużych. Wyróżniają się one cichszą pracą, oszczędniejszą eksploatacją oraz automatycznym przełączaniem pomiędzy trybem grzania i chłodzenia. Sterowanie urządzeniem umożliwia zdalny pilot lub sterownik ścienny.


W trybie chłodzenia lamele kierowane są ku górze. Struga zimnego powietrza umożliwia szybkie i równomierne chłodzenie pomieszczenia. W trybie grzania lamele są skierowane w kierunku podłoża co zapewnia szybki i płynny wzrost temperatury w całej kubaturze.
 
  
  
 

W przypadku awarii w dostawie energii elektrycznej, po jej przywróceniu klimatyzator automatycznie włączy się i powróci do zapisanych ustawień pracy z przed awarii.


Poprzez wybór automatycznego trybu pracy urządzenie za pomocą czujnika temperatury reguluje ogrzewanie oraz chłodzenie aby zapewnić optymalną pracę jednostki.
  
  


Klimatyzatory Gorenje są zgodne z wymogami dyrektyw EU. Oznacza to wysoką wydajność energetyczną jednostek i niskie zużycie energii elektrycznej. Współczynnik SEER dla chłodzenia i SCOP dla grzania oznacza kolejno stosunek uzyskanej mocy chłodniczej/grzewczej do zużytej energii elektycznej. Współczynnik SEER większy niż 5,1 i SCOP większy niż 3,4 przypisuje klimatyzatory DC Inverter do klasy energetycznej A. Współczynnik SEER większy niż 5,6 i SCOP większy niż 4,0 przypisuje klimatyzatory Super DC Inverter do klasy energetycznej A+. Współczynnik SEER większy niż 6,1 przypisuje klimatyzatory do klasy energetycznej A++.


Wyświetlacz LED na jednostce wewnętrznej wyświetla ustawienia w sposób przejrzysty i czytelny.
  
  
 

Funkcja nocnego trybu pracy pozwala na automatyczne zwiększanie mocy grzania i chłodzenia urządzenia, zwiększając różnicę temperatury zadanej o 1 stopień Celsjusza. Ustawienie utrzymuje się przez następne 5 godzin, po czym wyłącza się automatycznie.
 

Budowa strukturalna i wybór najlepszych materiałów dla poszczególnych części systemu klimatyzacji, głównie wymiennika, wentylatora oraz lamel umożliwiają prawidłowy przepływ powietrza, nawet przy niskich wydajnościach wentylatora. Niższa prędkość wentylatora przekłada się bezpośrednio na cichszą pracę jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej.
Głębokość [cm] 34.5
Szerokość [cm] 35.5
Waga [kg] 23.5
Wysokość [cm] 70.3
Funkcje dodatkowe Automatyczny Restart , Tryb Auto , Tryb Nocny , Wentylacja , Nawiew chłodnego powietrza , Osuszanie powietrza
Regulacja poziomów mocy Brak danych
Sterowanie za pomocą pilota Tak
Kolor Biały
Rodzaj Klimatyzator
Wyposażenie Pilot
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim , Karta gwarancyjna
Czynnik chłodniczy R410a
Klasa energetyczna - chłodzenie A
Moc [W] 2400
Poziom hałasu wewnątrz [dB] 64
Przepływ powietrza [m3/h] 310

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!