HB

Wentylator HB MSF4003DBRC

Podziel się:

57900
Raty już od
2187
Sprawdź
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 19.02.2019

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Wentylator stojący Moc [W] 100
Kod produktu 302974
Klasyczny design

Klasyczny design

Wkomponuje się w każde pomieszczenie.

MSF4003DBRC to wentylator stojący firmy HB – specjalistów w dziedzinie chłodzenia. Wentylator HB MSF4003DBRC odznacza się klasyczną stylistyką, która wkomponuje się w każde pomieszczenie. HB MSF4003DBRC jest dwufunkcyjny - chłodzi i nawilża powietrze w pomieszczeniu.

Regulacja prędkości

Regulacja prędkości


Wentylator HB MSF4003DBRC charakteryzuje się mocą do 100 W. Posiada trzystopniową regulację prędkości pracy (niska, średnia, wysoka). Wentylator możemy ustawić również w tryb nawilżania. HB MSF4003DBRC posiada 2,5-litrowy zbiornik na wodę, a jego wydajność nawilżania to 200 ml na godzinę.

Trzy tryby pracy

Trzy tryby pracy


Wentylator HB MSF4003DBRC oferuje aż trzy tryby pracy. Użytkownik ma do wyboru tryb Normal, tryb Natural z funkcją „naturalnego wiatru“, na który składa się kombinacja różnych prędkości oraz tryb Sleep, który minimalizuje ryzyka przeziębienia się podczas spania na skutek przeciągu.

Tryb oscylacyjny

Tryb oscylacyjny


Wentylator HB MSF4003DBRC wyposażony został w system automatycznej oscylacji w poziomie, dzięki któremu chłodne powietrze jest równomiernie rozprowadzane w pomieszczeniu. Posiada również regulację kąta nachylenia głowicy.

Łatwe sterowanie

Łatwe sterowanie


Do wentylatora HB MSF4003DBRC dołączony jest pilot zdalnego sterowania, który zapewnia łatwą i wygodną obsługę. Wentylator posiada również czytelny panel kontrolny z wyświetlaczem LED. Za jego pomocą możemy wybrać jeden z poziomów prędkości nawiewu, jak również zaprogramować timer tak, aby HB MSF4003DBRC wyłączył się automatycznie ze wskaźnikiem pozostałego czasu (do 7,5 h).

Średnica śmigła [cm] 40
Funkcje dodatkowe 3 Tryby pracy , Timer , Nawilżanie powietrza , Funkcja Sleep
Liczba poziomów mocy 3
Regulacja poziomów mocy Tak
Regulacja prędkości nawiewu Tak
Sterowanie za pomocą pilota Tak
Kolor Czarny
Rodzaj Wentylator stojący
Wyposażenie Pilot
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim , Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Czynnik chłodniczy Powietrze
Moc [W] 100

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!