CAMRY

Myjka do okien CAMRY CR 7028

  • Zagwarantuj sobie dostawę jutro!

Podziel się:

15199
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

POJUTRZE 25.10.2018

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Myjka do okien Szerokość ssawki [mm] 263
Typ Elektryczna Waga [kg] 0.55
Kod produktu 254908 


Mycie okien jeszcze nigdy nie było tak proste!

 

Zapomnij o uciążliwym wycieraniu szyb i tworzących się na nich smugach.

Za pomocą myjki Camry CR 7028 z łatwością usuniesz brud, pył i inne zanieczyszczenia z okien, witryn sklepowych, kabin prysznicowych, luster, gładkich płytek ściennych, a także innych płaskich i gładkich powierzchni.


Mały rozmiar, wysoka funkcjonalność

Myjka CR 7028 jest połączeniem spryskiwacza, ściągaczki do wody i odkurzacza odsysającego wodę. To wszystko w lekkim i poręcznym urządzeniu obsługiwanym jedną ręką. Najpierw spryskujesz wodą powierzchnię przeznaczoną do umycia, następnie ścierasz brud umieszczoną na końcówce ściereczką z mikrofibry, a na koniec uruchamiasz odsysanie i ściągasz pozostałą na szybie wodę.


Myj szybciej i łatwiej

Korzystając z myjki Camry CR 7028 oszczędzasz czas potrzebny do dokładnego wyczyszczenia gładkich powierzchni. Nie musisz przestawiać miski z wodą, maczać i płukać ścierki ani korzystać z drugiej, suchej, do wycierania. Wszystko odbywa się bardzo szybko, a efektem jest czysta powierzchnia pozbawiona smug. Wygodna obsługa dotyczy również szybkiego montażu poszczególnych elementów.

Łatwo wymienisz wodę w pojemniku, a ściereczki z mikrofibry są przyczepiane na rzep, więc możesz je szybko odczepić i wypłukać lub wyprać. Dodatkowo myjka jest zasilana akumulatorowo, więc możesz z niej wygodnie korzystać bez ciągnącego się obok kabla. Akumulator naładujesz w 3 godziny po podłączeniu do standardowego gniazdka elektrycznego.

 

Czas ładowania [h] 3
Rodzaj Myjka do okien
Szerokość ssawki [mm] 263
Typ Elektryczna
Waga [kg] 0.55
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim , Karta gwarancyjna
Zasilanie Akumulatorowe
Zbiornik brudnej wody [ml] 180
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera FOX Sp. Z.O.O.

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!