HOBOT

Robot do mycia okien HOBOT 188

Podziel się:

99900
Raty już od
3774
Sprawdź
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

POJUTRZE 25.02.2019

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Myjka automatyczna Szerokość ssawki [mm] 300
Typ Automatyczny Waga [kg] 0.93
Kod produktu 854905
Szybko i dokładnie

Szybko i dokładnie

Urządzenie bardzo proste w obsłudze.

Robot do mycia okien HOBOT 188 to bardzo proste w obsłudze urządzenie sprawi, że okna, szyby rozpraszające, szyby ornamentowe, kafelki, ściany, duże witryny wystawowe, podłogi czy stoły będą lśnić czystością. Urządzenie doskonale nadaje się do stosowania w domach, biurach i sklepach, zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Robot HOBOT 188 jest bezpieczny także dla folii okiennych, folii zabezpieczających oraz szkieł odbijających światło.

Idealnie czyste okna

Idealnie czyste okna

Powierzchnie bez smug, ani zacieków.

Robot do mycia okien HOBOT 188 działa za pomocą wbudowanego silniczka próżniowego, który zasysa kurz poprzez materiał czyszczący. Dwa kółka czyszczące pokryte są materiałem z mikrofibry, który można łatwo zdjąć, umyć i wykorzystać ponownie. Oba kółka robota obracają się wykonując niewielkie ruchy, co pozwala na dokładne umycie powierzchni okna, także przy ramie okiennej. Umyta powierzchnia nie ma smug, ani zacieków.

Bezpieczny w użytkowaniu

Bezpieczny w użytkowaniu

Zabezpieczenie przed zanikiem prądu.

HOBOT 188 posiada wbudowany zabezpieczenie przed zanikiem prądu - UPS (System Zasilania Nieprzerwanego), które chroni urządzenie przed upadkiem przy braku zewnętrznego zasilania. Dodatkowo ruchy robota kontrolowane są poprzez czujnik żyroskopowy i system nawigacyjny.

Tryb automatyczny

Tryb automatyczny


Robot jest bardzo prosty w obsłudze, wystarczy przyłożyć go do szyby i włączyć. HOBOT 188 wykorzystuje sztuczną inteligencję do odpowiedniego planowania trasy czyszczenia oraz wykrywania krawędzi. Użytkownik ma do wyboru trzy rodzaje trybu automatycznego oraz tryb manualny. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota. Po zakończeniu czyszczenia, HOBOT 188 zatrzymuje się automatycznie.

Rodzaj Myjka automatyczna
Szerokość ssawki [mm] 300
Typ Automatyczny
Waga [kg] 0.93
Wymiary [mm] 300 x 150 x 120
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim , Karta gwarancyjna
Zasilanie Sieciowe
Gwarancja 24 miesiące

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!