Zgłoś błąd
Kontakt

Zadzwoń

22 122 33 00

pon-pt: 8:00 - 20:00

sobota: 10:00 - 18:00

niedziela: 10:00 - 18:00

Zobacz więcej

Filtr wody PHILIPS GC024/10 do żelazek

Gwarancja niższej ceny

Znalazłeś produkt w niższe cenie?
Obniżymy ją jeszcze bardziej!

IronCare

Filtr wody do żelazek

GC024/10

Filtr IronCare usuwa kamień z wody z kranu używanej do żelazka, dzięki czemu 4-krotnie zwiększa się żywotność i wydajność żelazka. Innowacyjny filtr jest odpowiedni dla wszystkich żelazek, dzięki czemu łatwiej o nie dbać i chronić przed kamienieniem.

Woda w 99% wolna od kamienia — dłuższy okres eksploatacji żelazka

Osadzający się kamień może zablokować żelazko i spowodować powstawanie rdzy, a w konsekwencji uszkodzenie urządzenia. Specjalny filtr zawierający żywicę jonowymienną usuwa 99% kamienia z wody z kranu, wydłużając okres eksploatacji żelazka nawet 4 razy

Zapobiega blokowaniu otworów pary

Woda demineralizowana z filtra IronCare zapobiega zbieraniu się kamienia w żelazku. Cząsteczki kamienia nie blokują otworów pary, dzięki czemu żelazko zapewnia stałą jakość pary.

Antypoślizgowy uchwyt zapewnia wygodę użytkowania

Dzięki filtrowi IronCare można łatwo uzupełniać zbiornik wody urządzenia do prasowania. Z kolei antypoślizgowy uchwyt pozwala wygodnie je trzymać.

Zapobiega pozostawaniu osadów wapnia na ubraniach

Nie musisz się martwić, że Twoje ulubione ubrania zostaną zniszczone przez pozostałości kamienia. Tkaniny pozostaną czyste po prasowaniu, a Ty będziesz świetnie wyglądać w dokładnie wyprasowanych ubraniach.

Wkład zmienia kolor, aby poinformować o konieczności wymiany

Kolor zmienia się stopniowo, aby wskazać ilość przefiltrowanej wody. Wkład trzeba wymienić, kiedy stanie się on całkowicie brązowy.

Przeznaczony do wszystkich żelazek parowych i żelazek z generatorem pary

Filtr IronCare jest odpowiedni dla wszystkich urządzeń do prasowania parowego: żelazek parowych, generatorów pary i steamerów do ubrań firmy Philips i innych producentów.

Superszybka filtracja w celu demineralizacji wody

Specjalnie zaprojektowany wkład umożliwia szybką filtrację wody z kranu, dzięki czemu możesz natychmiast rozpocząć prasowanie. Ustaw filtr IronCare w pobliżu miejsca, w którym prasujesz — napełnisz żelazko, kiedy będzie to konieczne.

Do 3 miesięcy prasowania

Żywotność wkładu może być różna w zależności od twardości wody w danym miejscu i częstotliwości prasowania. Średnio 1 wkład wystarcza na 3 miesiące prasowania.
Parametry

Dominujący kolor

Niebiesko-przezroczysty

Gwarancja

24 miesiące

Techniczne

Przeznaczenie

Żelazka

Liczba wkładów w zestawie

1

Możliwość mycia w zmywarce

✖ Nie

Możliwość przechowywania na drzwiach w lodówce

✖ Nie

Podziałka ilości wody

✔ Tak

Pojemność całkowita

1.5

Pojemność wody filtrowanej [l]

1.5

Uchylna klapka wlewu wody

✖ Nie

Wskaźnik zużycia wkładu

✔ Tak

Zastosowanie

Usuwanie kamienia

Wyposażenie i gwarancja

Znak zgodności

CE

Kod produktu: 723483
5/5 Ocena ogólna

Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Oceń cechy produktu *

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych są spółki Grupy Media Expert, kontakt: Media Expert, ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów. Twoje dane przetwarzamy w celu opublikowania opinii, w celu jej analizy, oraz w celach marketingowych. Wyrażając swoją opinię możesz przy okazji dobrowolnie wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji handlowej. Swoją zgodę możesz cofnąć w każdym czasie na stronie https://www.avans.pl/lp,rezygnacja lub pisząc e-mail na adres [email protected]. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.* Pola wymagane

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Uwaga!

Formularz dodawania opinii nie został poprawnie wypełniony.

Aby dodać opinię należy poprawić lub uzupełnić dane.

Filtr wody PHILIPS GC024/10 do żelazek

Produkt został dodany do schowka.

Kalkulator ratalny

Avans.pl © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 38 500 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; INFOLINIA: 22 122 33 00

Szukasz niższej ceny?

Skorzystaj z gwarancji niższej ceny!

Sprawdź szczegóły

lub zadzwoń do nas

22 122 33 00