GRAPHITE

Wiertarko-wkrętarka GRAPHITE Energy+ 58G000-SET1

339,00
Dostawa 2-5 dni
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Przeznaczenie Do użytku domowego

Pojemność akumulatora [Ah]

2
Napięcie akumulatora [V] 18 Typ ogniw akumulatora Li-Ion
Typ uchwytu Samozaciskowy Kod produktu 199527
Bezprzewodowe urządzenie do każdego warsztatuSolidne narzędzie z podstawowym wyposażeniem
Elektronarzędzie o wspaniałych parametrach

Wiertarko-wkrętarka GRAPHITE 58G000-SET1 Energy+ to elektronarzędzie ze świetnymi parametrami technicznymi, które jest solidne i niezawodne. Jest to praktyczne rozwiązanie dla każdego projektu, które zadowoli każdego amatora majsterkowania, ale sprawdzi się także w profesjonalnych warsztatach.

Wiertarko-wkrętarka GRAPHITE 58G000-SET1 Energy+ elektronarzędzie ze świetnymi parametrami technicznymi solidne niezawodne dla amatora majsterkowania do profesjonalnych warsztató

Zasilanie akumulatorowe

Sercem urządzenia jest bardzo wydajny akumulator Li-Ion o napięciu 18 V i pojemności 2,0 Ah, który wytrzymuje nawet kilka tysięcy cykli ładowania! Technologia litowo-jonowa jest niezwykle wydajna, zapewnia doskonałą prędkość pracy, wysoki moment obrotowy i czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora odpowiedni do prac w różnych materiałach. Maksymalny moment obrotowy dochodzi do 44 Nm, co jest gwarancją dużej mocy i łatwiejszym odkręcaniem śrub.

Wiertarko-wkrętarka GRAPHITE 58G000-SET1 Energy+ zasilanie akumulatorowe akumulator Li-Ion napięcie 18 V pojemność 2,0 Ah technologia litowo-jonowa maksymalny moment obrotowy do 44 Nm

Do wymagających prac

Wiertarko-wkrętarkę GRAPHITE 58G000-SET1 Energy+ charakteryzuje 2-biegowa przekładnia, która daje możliwość wyboru właściwego ustawienia mocy do każdej pracy. Dzięki temu użytkownik może dobrać prędkość do rodzaju wykonywanej pracy. Zapewnia ona dłuższy czas pracy akumulatora na jednym cyklu ładowania i jest gwarancją zdecydowanie dłuższej żywotności, przy jednoczesnym optymalnym przeniesieniu energii, dając spokojną pracę.

Wiertarko-wkrętarka GRAPHITE 58G000-SET1 Energy+ 2-biegowa przekładnia dobrnie prędkośći do rodzaju wykonywanej pracy dłuższy czas pracy akumulatora na jednym cyklu ładowania dłuższa żywotność

I niech stanie się jasność

Wiertarko-wkrętarka GRAPHITE 58G000-SET1 Energy+ została również wyposażona w diodę LED, która zapewni doskonałą widoczność w miejscach trudno dostępnych, a także w miejscach zaciemnionych.

Wiertarko-wkrętarka GRAPHITE 58G000-SET1 Energy+ dioda LED

Wysoka trwałość

Solidny uchwyt i kompaktowa, ergonomiczna konstrukcja urządzenia sprawi, że jest to idealny sprzęt do ciężkich prac remontowych, ale idealnie nada się również w warunkach domowych. Posiada ogumowaną rękojeść, która zapewnia wygodne trzymanie wkrętarki podczas pracy.

Wiertarko-wkrętarka GRAPHITE 58G000-SET1 Energy+ solidny uchwyt kompaktowa ergonomiczna konstrukcja ogumowana rękojeść

Dodatkowe wyposażenie

W zestawie wraz z wiertarko-wkrętarką GRAPHITE 58G000-SET1 Energy+ kupujący otrzyma: akumulator wraz z ładowarką, a także zaczep do paska. Producent dołączył również instrukcję obsługi w języku polskim oraz kartę gwarancyjną.

Wiertarko-wkrętarka GRAPHITE 58G000-SET1 Energy+ w zestawie akumulator ładowarka zaczep do paska instrukcja obsługi w języku polskim karta gwarancyjna

Przeznaczenie Do użytku domowego
Zasilanie Akumulatorowe
Liczba akumulatorów 1
Silnik Szczotkowy
Sprzęgło Tak

Pojemność akumulatora [Ah]

2
Liczba biegów 2
Napięcie akumulatora [V] 18
Typ ogniw akumulatora Li-Ion
Ładowarka w zestawie Tak
Liczba udarów Brak
Maksymalny moment obrotowy [Nm] 44
Podświetlenie Tak
Typ uchwytu Samozaciskowy
Dwa kierunki obrotów Tak
Udar Nie
Waga [kg] 1.05
Opakowanie Karton
Wyposażenie Akumulator, Ładowarka, Zaczep do paska
Kompatybilność seria Energy+
Akumulator w zestawie Tak
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 36 miesięcy
Nazwa producenta/importera Grupa TOPEX Sp. z o.o.

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!