HYUNDAI

Wiertarko-wkrętarka HYUNDAI HPVD18L15-A

589,99

Najszybsza dostawa:

pojutrze27.03.2023

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Przeznaczenie Do użytku domowego

Pojemność akumulatora [Ah]

1.5
Napięcie akumulatora [V] 18 Typ ogniw akumulatora Li-Ion
Typ uchwytu Szybkozaciskowy Kod produktu 674817
2-biegowa przekładnia usprawniająca pracę21-stopniowa regulacja momentu obrotowego
Elektronarzędzie o wyjątkowych parametrach

Wiertarko-wkrętarka HYUNDAI HPVD18L15-A to wyjątkowo trwałe i kompaktowe elektronarzędzie do prac wykończeniowych. Sprzęt przeznaczony jest do użytku domowego, ale doskonale sprawdzi się również w profesjonalnych warsztatach naprawczych. Zaletą urządzenia jest szybkozaciskowy uchwyt wiertarski, który ułatwia szybką wymianę akcesoriów jedną ręką. Natomiast rękojeść Anti-Slip polepsza funkcjonalność, zapewniając pewny i komfortowy chwyt.

Sercem urządzenia jest wydajny akumulator o napięciu 18 V i pojemności 1,5 Ah, który wytrzymuje nawet kilka tysięcy cykli ładowania! Maksymalny moment obrotowy dochodzi do 28 Nm, co jest gwarancją dużej mocy i łatwiejszym odkręcaniem śrub. 21-stopniowa regulacja momentu obrotowego to gwarancja perfekcyjnych rezultatów pracy.

Wiertarko-wkrętarka HYUNDAI HPVD18L15-A charakteryzuje 2-biegowa przekładnia, która daje możliwość wyboru właściwego ustawienia mocy do każdej pracy. Dzięki temu użytkownik może dobrać prędkość do rodzaju wykonywanej pracy. Urządzenie może osiągnąć maksymalną prędkość obrotową na I biegu dochodzącą do 350 obr/min, natomiast na II biegu do 1350 obr/min.

Wiertarko-wkrętarka HYUNDAI HPVD18L15-A trwałe komfortowe elektronarzędzie do prac wykończeniowych do użytku domowego w profesjonalnych warsztatach naprawczych szybkozaciskowy uchwyt wiertarski wymiana akcesoriów jedną ręką rękojeść Anti-Slip akumulator napięcie 18 V pojemność 1,5 Ah maksymalny moment obrotowy do 28 Nm 21-stopniowa regulacja momentu obrotowego 2-biegowa przekładnia dobranie prędkości do rodzaju wykonywanej pracy maksymalna prędkość obrotowa na I biegu do 350 obr/min na II do 1350 obr/min

Co w zestawie?

Wiertarko-wkrętarka HYUNDAI HPVD18L15-A dostępna jest w zestawie wraz z 2 akumulatorami i ładowarką, a także walizką. Producent dołącza również instrukcję obsługi w języku polskim i kartę gwarancyjną.


Przeznaczenie Do użytku domowego
Zasilanie Akumulatorowe
Silnik Szczotkowy
Sprzęgło Nie
Liczba biegów 2
Liczba udarów Brak
Maksymalny moment obrotowy [Nm] 28

Pojemność akumulatora [Ah]

1.5
Napięcie akumulatora [V] 18
Typ ogniw akumulatora Li-Ion
Liczba akumulatorów 2
Podświetlenie Tak
Typ uchwytu Szybkozaciskowy
Opakowanie Walizka
Dwa kierunki obrotów Tak
Udar Nie
Waga [kg] 2.5
Ładowarka w zestawie Tak
Wyposażenie 2 akumulatory, Ładowarka
Akumulator w zestawie Tak
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Nazwa producenta/importera HYUNDAI

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!