RYOBI

Zamiatarka RYOBI R18SW3-0

969,00
Dostawa 7-14 dni
Dostawa 7-14 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Zamiatarka Rozruch Ręczny

Napęd

Nie Kod produktu 154634
Duża skuteczność zamiataniaKompatybilne akumulatory Ryobi 18V ONE+
Wyjątkowa jakość sprzątania

Zadbaj o swoje otoczenie

Zamiatarka RYOBI R18SW3-0 to uniwersalna maszyna, która znajdzie swoje zastosowanie podczas sprzątania warsztatu, garaży czy podjazdu. Ergonomiczna konstrukcja urządzenia znacznie ułatwia manewrowanie. Zasilanie akumulatorowe zapewnia rotację szczotek niezależnie od ruchu całego urządzenia. To wspaniałe dopełnienie ogrodu ze ścieżkami brukowymi, garażu, warsztatu i małego placu budowy.

Zamiatarka RYOBI R18SW3-0 uniwersalna maszyna do sprzątania warsztatu garaży podjazdu ergonomiczna konstrukcja zasilanie akumulatorowe

Uniwersalne zastosowanie

Zamiatarka RYOBI R18SW3-0 zaskoczy Cię wydajną, efektywną pracą na różnego rodzaju powierzchniach. Równie dobrze sprawdzi się na naturalnym drewnie, bruku czy asfalcie. Skutecznie usunie zabrudzenia nanoszone na bieżąco, takie jak suche liście, piasek czy źdźbła traw. Dzięki dwóm gumowym kółkom z przodu manewrowanie urządzeniem jest możliwe w każdym kierunku.

Zamiatarka RYOBI R18SW3-0 wydajna i efektywna praca dwa gumowe kółka z przodu

Zasilanie

Zamiatarka RYOBI R18SW3-0 jest urządzeniem akumulatorowym, które napędza akumulator o napięciu 18 V. Duża powierzchnia zbierania nieczystości nawet tuż przy krawędzi zapewnia szerokość robocza rzędu 53 cm. Wysokość robocza oscyluje na poziomie 1180 mm.

*Model bez akumulatora i ładowarki.

Zamiatarka RYOBI R18SW3-0 urządzenie akumulatorowe akumulator o napięciu 18 V szerokość robocza 53 cm wysokość robocza 1180 mm model bez akumulatora i ładowarki

Efektywne sprzątanie

Urządzenie posiada tylne koło skrętne, które odpowiada za regulację kąta natarcia szczotek na podłoże. Dzięki pokrętłu w tylnej części sprzętu otrzymujesz możliwość unoszenia i opuszczania tyłu zamiatarki, co zmienia docisk włosia do powierzchni. Natomiast całkowite wysunięcie tylnego kołka to maksymalne dociśnięcie szczotek do podłoża, a co za tym idzie, skuteczniejsze czyszczenie gładkich nawierzchni.

Urządzenie zostało wyposażone w obrotowe pierścienie, które nadają się do pracy przy krawędziach. Większa skuteczność zgarniania brudu boczną częścią maszyny zapewniona jest dzięki opuszczanym dociskom włosia, które znajdują się na pierścieniach.

Zamiatarka RYOBI R18SW3-0 tylne koło skrętne regulacja kąta natarcia szczotek na podłoże pokrętło w tylnej części sprzętu unoszenia i opuszczania tyłu zamiatarki całkowite wysunięcie tylnego kółka maksymalne dociśnięcie szczotek do podłoża obrotowe pierścienie zgarnianie brudu boczną częścią opuszczone dociski włosia

Zadba o Twój komfort

Zamiatarka RYOBI R18SW3-0 została wyposażona w przezroczysty zbiornik o pojemności 17 litrów, który pozwala zbierać spore przedmioty, a użytkownik sam może ocenić poziom napełnienia i w razie konieczności zdecydować, kiedy go opróżnić.

Zamiatarka RYOBI R18SW3-0 zbiornik przezroczysty o pojemności 17 litrów

Wygodne użytkowanie

Urządzenie posiada ergonomiczną rękojeść, która swobodnie dopasuje się swoim kształtem do użytkownika. Dodatkowo zamiatarka może być stabilnie ustawiona w pionie, co znacznie ułatwia przechowywanie sprzętu w garażu. Sprzęt waży zaledwie 8,5 kg.

W dodatkowym wyposażeniu znajduje się instrukcja obsługi w języku polskim oraz karta gwarancyjna.

Zamiatarka RYOBI R18SW3-0 ergonomiczna rękojeść regulowana wysokość uchwytów stabilnie ustawiona w pionie instrukcja obsługi w języku polskim karta gwarancyjna

Kolor Czarno-żółty
Rodzaj Zamiatarka
Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim
Załączona dokumentacja Karta Gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Rozruch Ręczny

Szerokość robocza [mm]

530
Waga [kg] 8.5
Wysokość robocza [mm] 1180
Typ silnika Elektryczny

Napęd

Nie
Nazwa producenta/importera RYOBI

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 30%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!