NAC

Nożyce do żywopłotu NAC TA36-JN 70/100mm 3.6V akumulatorowe

Produkt chwilowo niedostępny
Produkt
chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później


Tutaj dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.

Kolor Szaro-czarny Rodzaj Nożyce
Typ Akumulatorowe Napięcie [V] 3.6
Długość ostrza [mm] 70, 100

Wysięgnik

Nie
Kod produktu 654524 Wymienne końcówki - dopasowanie do potrzebKomfortowa obsługa dzięki niskiej wadze
Nożyce akumulatorowe NAC TA36-JN

Uniwersalne narzędzie do drobnych, kosmetycznych poprawek w ogrodzie jest niezwykle przydatnym rozwiązaniem. Szczególnie, jeśli poradzi sobie zarówno z przycięciem trawy, krzewów, jak i żywopłotu. Wytrzymałe Nożyce akumulatorowe NAC TA36-JN 3,6V 1,3AH to wydajny sprzęt ogrodniczy o mnogich zastosowaniach. Niezbyt ciężkie narzędzie ma zwartą konstrukcję i dobrze sprawdza się w pracach wymagających dokładności, jak na przykład tworzenie żywopłotu. Prosty sposób pracy sprawia, że bez większych problemów nożyce mogą być używane przez osoby pozbawione doświadczenia z takim sprzętem.

Nożyce akumulatorowe NAC TA36-JN przód front główne

Parametry techniczne urządzenia

Niezastąpione narzędzie, jakim są Nożyce akumulatorowe NAC TA36-JN pracują przy napięciu 3,6V. Nie są zbyt duże w zależności od ostrza, ważą około 1,2 kilograma. W zestawie znajdują się wymienne głowice, pozwalające na zupełnie inne prace w ogrodzie. Szerokość cięcia trawy przez urządzenie to 70 milimetrów. Dzięki temu możliwe jest pozbycie się jej przy krawężnikach czy pomiędzy roślinami. To uzupełnienie pracy tradycyjnej kosiarki w miejscach, do których nie dojedzie. Drugie ostrze, do cięcia krzewów ma szerokość 100 milimetrów. Przetnie nawet nieco grubsze gałęzie - dzięki temu można z dużą dokładnością nadać im fantazyjne kształty. Ostatni element służy do przycinania żywopłotu. Ma on średnicę 45 milimetrów i ułatwia nadawanie krzewom idealnie prostych kształtów. Wszystkie ostrza wykonane zostały z precyzyjnie naostrzonej i wytrzymałej stali.

Nożyce akumulatorowe NAC TA36-JN ostrza stal kształty

Wydajny akumulator dla komfortu pracy

Wbudowany akumulator sprawia, że Nożyce akumulatorowe NAC TA36-JN to wygodne urządzenie. Nie ma potrzeby uważania na długi kabel przedłużacza. Akumulator Litowo-Jonowy jest wydajny i przy odpowiednim użytkowaniu nie zmniejszają się jego możliwości. Jest on ładowany za pomocą prądu sieciowego, a na jednym naładowaniu może pracować około 20 minut. Nożyce zabezpieczone zostały podwójnym przyciskiem włącznika - nie ma, zatem mowy o przypadkowym uruchomieniu narzędzia. Urządzenie znajdzie zastosowanie w każdym ogrodzie.

Nożyce akumulatorowe NAC TA36-JN akumulator

Przeznaczenie Do trawy, Do żywopłotu
Kolor Szaro-czarny
Gwarancja 24 miesiące
Rodzaj Nożyce
Typ Akumulatorowe
Napięcie [V] 3.6
Akumulator w zestawie Tak
Ostrze Faliste, Proste
Długość ostrza [mm] 70, 100
Odstępy między zębami [mm] 45

Wysięgnik

Nie
Waga z opakowaniem [kg] 1
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera NAC

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!