RYOBI

Urządzenie do czyszczenia RYOBI RY18PCA-0

529,00

Najszybsza dostawa:

JUTRO18.05.2022

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Waga [kg] 2.9 Przeznaczenie Kostka brukowa
Możliwość przyłącza wodnego Nie Średnica robocza [mm] 115
Kod produktu 186910 Beznarzędziowa wymiana akcesoriówKompatybilne akumulatory Ryobi 18V ONE+
Zadbaj o swój taras

Porządków czas

RYOBI RY18PCA-0 to uniwersalne urządzenie, które idealnie nada się do czyszczenia tarasowych fug. Sprzęt został wyposażony w drucianą szczotkę, która służy do usuwania zanieczyszczeń zalegających między łączeniem kostki brukowej, płytek czy gresu położonego na tarasie. Narzędzie posiada szereg funkcji ułatwiających pracę, np. teleskopowy drążek, rękojeść pomocnicza czy beznarzędziowa wymiana akcesoriów.

Urządzenie do czyszczenia tarasów RYOBI RY18PCA-0 uniwersalne urządzenie do czyszczenia tarasowych fug druciana szczotka  teleskopowy drążek rękojeść pomocnicza beznarzędziowa wymiana akcesoriów

Zasilanie

RYOBI RY18PCA-0 zasilane jest przez wydajny akumulator o napięciu 18 V, który należy do serii uniwersalnych akumulatorów RYOBI ONE+. Szerokość robocza urządzenia wynosi do 190 mm, natomiast wysokość do 210 mm.

*Model bez akumulatora i ładowarki.

Urządzenie do czyszczenia tarasów RYOBI RY18PCA-0 zasilanie akumulator o pojemności 18 V z serii RYOBI ONE+ szerokość robocza do 190 mm wysokość do 210 mm model bez akumulatora i ładowarki

Optymalna praca

Urządzenie do czyszczenia tarasów RYOBI RY18PCA-0 zostało wyposażone w wygodną beznarzędziową wymianę osprzętu, co skutkuje szybkim i sprawnym montażem każdego z akcesoriów, nie sprawiając przy tym żadnych problemów.

Urządzenie do czyszczenia tarasów RYOBI RY18PCA-0 beznarzędziowa wymiana osprzętu

Wygoda użytkowania

Koniec z uporczywym i męczącym klęczeniem podczas długotrwałej pracy! RYOBI RY18PCA-0 posiada teleskopowy drążek, który odpowiada za regulację wysokości uchwytu dla uzyskania odpowiedniej pozycji pracy.

Urządzenie do czyszczenia tarasów RYOBI RY18PCA-0 teleskopowy drążek

Lepsza kontrola pracy

Urządzenie zostało wyposażone również w rękojeść pomocniczą, która odpowiada za lepszy chwyt narzędzia, a co za tym idzie, zwiększa komfort pracy. Ergonomiczny kształt obu uchwytów to pewność chwytu, która zwiększa bezpieczeństwo podczas pracy.

Urządzenie do czyszczenia tarasów RYOBI RY18PCA-0 rękojeść pomocnicza ergonomiczny kształt obu uchwytów

Kompaktowe urządzenie

Urządzenie wyróżnia się niewielką masą, dzięki której jego obsługa jest niezwykle prosta. Waży ono zaledwie 2,9 kg, co jest istotną zaletą w przypadku tak zaawansowanego sprzętu, a jego poziom mocy akustycznej to zaledwie 82,9 dB. Wibracje w czasie pracy oscylują na poziomie 0,7 m/s2.

Urządzenie do czyszczenia tarasów RYOBI RY18PCA-0 niewielka masa waga 2,9 kg poziom mocy akustycznej 82,9 dB poziom wibracji 0,7 m/s2

Co w zestawie?

W zestawie z RYOBI RY18PCA-0 użytkownik otrzymuje szczotkę wraz z instrukcją obsługi w języku polskim oraz kartą gwarancyjną.

Urządzenie do czyszczenia tarasów RYOBI RY18PCA-0 w zestawie szczotka instrukcja obsługi w języku polskim karta gwarancyjna

Waga [kg] 2.9
Gwarancja 24 miesiące
Przeznaczenie Kostka brukowa
Wyposażenie Szczotka druciana
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Rodzaj Urządzenie do czyszczenia
Liczba akumulatorów [szt] Brak
Ładowarka w zestawie Nie
Możliwość przyłącza wodnego Nie
Średnica robocza [mm] 115
Szerokość robocza [mm] 190
Nazwa producenta/importera RYOBI

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!